Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Sajusties īpašam ar Volvo kļuvis daudz vieglāk

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs

Risinājums šādam jautājumam var būt tikai auto līzings. Kāpēc? Pirmkārt, auto līzings nodrošina daudz vieglāku un ātrāku automašīnas iegādes noformēšanu. Otrkārt, jūs varat nopirkt kā jaunu, tā arī lietotu auto. Un, treškārt, noformējot auto līzingu, jūs ne vienmēr uzņematies saistību pilnībā iegādāties automašīnu. Bet tad, kad auto tirgus piedāvās daudz mūsdienīgāku transportlīdzekļa modeli, jūs vienmēr varēsiet viegli tajā “pārsēsties”.


Auto favorīts daudziem


Patiešām, auto piedāvājumā ir sastopami tādi auto modeļi, par kuriem lielākā daļa automīļu var tikai sapņot. Par vienu no šādiem leģendāriem piemēriem ir kļuvis Volvo XC90, kas tiek piedāvāts daudzveidīgā “pelēkās” krāsas gammā. Iepazīstoties ar Volvo XC90 piedāvājumu, jums būs grūti noticēt, ka pelēkā krāsa var būt tik daudzveidīga: gaišs bērzs, osmijs, oļu krāsa, hroms, gaišpelēks, onikss, spilgts sudrabs, zilgans džinsu, priežu.


Pēc dzinēja jaudas mēdz būt divu veidu Volvo XC90: 250 un 235 “zirgspēki”, pēc degvielas – benzīns vai dīzelis. Īpaši ērti ir tas, ka modeļi ir aprīkoti ar automātisko pārnesumkārbu. Volvo XC90 bezceļnieku mīļotājiem var būt 4x4WD, pilsētas braukšanas mīļotājiem paredzēta AWD piedziņa.


Volvo XC90 āriene atstāj iespaidu no pirmā acu uzmetiena. Ražotājs Volvo XC90 pozicionē kā auto, kas tās īpašniekam ļauj sajusties īpašam, jo tas ir:

 

 • Skandināvu dizains.
 • Izsmalcināta greznība.
 • Absolūta profesionāļu atzinība drošības jomā.
 • Mūsdienīgas tehnoloģijas.
 • Iespaidīgs dizains.


Jauna Volvo XC90 auto cena pietuvojas 60 tūkstošiem eiro, tāpēc iegādāties auto līzingā vai kredītā piedāvā ne tikai finanšu kompānijas, bet arī to oficiālie pārstāji. Piemēram, rūpnīcas garantija ir spēkā 2 gadus, bez nobraukuma ierobežojuma. Tiešais pārdevējs vai tirdzniecības pārstāvis var piedāvāt lojalitātes nosacījumus, kas nodrošinās klientam garantijas termiņu līdz 5 gadiem un papildus aprīkojumu dāvanā. Noformējot jauno Volvo XC90 līzingā, finanšu kompānijas var piedāvāt maksimāli samazinātas procentu likmes.


Lietots Volvo – alternatīvs risinājums


Ja jums nav tik svarīgi, kādā stāvoklī būs automašīna (jauna vai lietota), tad jūs varēsiet noformēt līzingā Volvo XC90 ar nelielu nobraukumu, bet par pievilcīgu cenu. Ekspertu viedoklis par to, ka mazlietotas automašīnas gandrīz ne ar ko neatšķiras no pilnīgi jaunām, ir pilnīgi pamatots. Tāpēc, pat iegādājoties lietotu Volvo, jūs varēsiet pienācīgi novērtēt visas tā priekšrocības.


Lietota Volvo XC90 noformēšana līzingā notiek autoplaču autoparkos, salonos un finanšu kompānijās. Ja esat nolēmis paņemt auto ilgtermiņa nomā, tad pēc atrunātā Volvo ekspluatācijas termiņa jūs viegli varēsiet pārsēsties citā, jums daudz interesantākā automašīnā.


Kādas iespējas paver līzings Volvo XC90 iegādei


Kreditori un auto kompānijas bieži aprīko savas tīmekļa vietnes ar virtuāliem autoparkiem, kurā jūs varēsiet piemeklēt nepieciešamo automašīnu, personīgi neapmeklējot tirdzniecības vietu. Lai noskaidrotu ikmēneša maksājuma apmēru, noderēs kredītu kalkulators, kas iebūvēts līzinga devēja lapā. Jums atliks noteikt vēlamo auto cenu un atmaksas termiņu.


Daudziem auto līzings ir kļuvis par optimālu risinājumu, tāpēc reālie lietotāji ir atzīmējuši šādas līzinga programmu priekšrocības:

 

 • Auto līzings var būt pieejams pat ar sarežģītu kredītvēsturi.
 • Saņemt Volvo XC90 līzingā var personas ar stabiliem ienākumiem.
 • Pērkot Volvo XC90, kā pirmo iemaksu jūs varat piedāvāt savu lietoto automašīnu.
 • Līzinga cenā var ietilpt apdrošināšanas izmaksas, kuras jūs varēsiet apmaksāt pakāpeniski.


Volvo XC90 iegāde līzingā juridiskām personām


Auto līzings ir paredzēts kā fiziskām personām, tā arī lielām kompānijām. Otrajā gadījumā juridiskā persona var noformēt līzingā uzreiz vairākas automašīnas un tādā veidā izveidot savu autoparku. Bez tā, ka kompānija saņems automašīnu ekspluatācijai uzņēmuma mērķiem, tā var pasūtīt arī papildus pakalpojumus, kas vienkāršos autoparka apkalpošanas procesu.


Kādi tieši pakalpojumi ietilps papildus pakalpojumu klāstā, kompānija nosaka vēl pirms līguma parakstīšanas. Vēlāk visu automašīnas izmantošanas periodu juridiskā persona katru mēnesi saņem rēķinu ar vienādu līzinga summu. Pakalpojums nepaliek dārgāks, jo auto līzinga procentu likme ir fiksēts lielums. Nemainīga rēķina summa ļauj jūsu biznesam veiksmīgi plānot uzņēmuma ienākumus un izdevumus.


Galvenā kompānijas priekšrocība līzingā – automašīna nav jāliek uzņēmuma bilancē. Bet pēc vairākiem izmantošanas gadiem transportlīdzeklis ievērojami zaudē savu cenu. Līzinga līguma darbības termiņa beigās, pat ja tas ir bijis operatīvais līzings (ilgtermiņa noma), jums ir prioritāras tiesības izpirkt automašīnu. Parasti gala cena nav liela un ir viegli izpērkama.


Kādus papildus pakalpojumus jūs varat pasūtīt reizē ar auto līzingu?

 

 1. Automašīnas tehnisko apkopi. Tiek veikta regulāri atbilstoši nobrauktajai kilometrāžai. Izpildīto darbu kvalitātes kontrole.
 2. Remonts. Nolietoto detaļu nomaiņa, regulēšanas darbi, garantijas apkope.
 3. Riepas. Izmantoto riepu nomaiņa tiek veikta pēc katra atrunātā nobraukuma, var tikt piedāvāts auto riepu uzglabāšanas pakalpojums.
 4. Riepu montāža: uzlikšana un balansēšana.
 5. Tehniskā palīdzība uz ceļa. Tiek nodrošināta visu diennakti atrunātajā teritorijā, paredz evakuatora izmantošanu.
 6. Maksas stāvvietu administrēšana.
 7. Degvielas kartes degvielas un citu auto preču iegādei, auto mazgāšana ar garantētu atlaidi.
 8. GPS – ļauj kontrolēt jebkuras automašīnas atrašanās vietu, nobraukto kilometrāžu un apstāšanos, kā arī izveidot citus pārskatus.
 9. Rezerves automašīna – ja jūsu automašīnai ir nepieciešams remonts, tad auto līzings nodrošinās jūs ar līdzvērtīgas klases rezerves automašīnu.
 10. Individuāls serviss katram klientam – jums būs savs personīgais speciālists, kas patstāvīgi nosūtīs automašīnu uz remontu, riepu montāžu, tehnisko apskati u.t.t.
 11. Jūsu autoparka administrēšana.
 12. Starptautisks serviss – dažas līzinga kompānijas varēs apkalpot jūsu automašīnu Baltijas un visas ES teritorijā.
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
BEZMAKSAS IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās

Procentu likme no 2% - gadā*
* atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 84 mēneši