Atsauksmes

Personīgi man palīdzēja apvienot visus manus kredītus vienā. Uzreiz samazinājās ikmēneša maksājums, kas nevar neiepriecināt!))

Silvija

Pa telefonu visu saprotami izstāstīja, pēc tam mēs atbraucām šeit uz biroju un aizpildījām dokumentus, bet pēc pāris dienām izsniedza arī kredītu. Principā normāla firma.

Andris

Kas jebkad dzīvē ir runājis ar stulbiem kredītu menedžeriem, tas mani sapratīs :D Vārdu sakot, ja gribat bez problēmām saņemt kredītu, kad novērtējiet Nord Auto Līzings meiteņu darba kvalitāti.

Arnis

Pieteikums tika izskatīts ļoti operatīvi. Aizdevēja pakalpojumus esmu izmantojis vairākkārt. Veicot pirmstermiņa atmaksu, piezvanu un saņemu izsmeļošu atbildi par veiktajiem maksājumiem, kā arī apstiprinājuma īsziņu par aizdevumu un tā atmaksu. Aizdevējs piedāvā arī atlaides. Paldies par atbalstu!

Edgars

Esmu apmierināta ar aizdevēju. Viss noritēja gludi – auto kredīts tika piešķirts ātri, atmaksu veicu laicīgi. Paldies! Iesaku visiem!

Sandra

Kvalitatīvi pakalpojumi, operatīva pieteikuma izskatīšana. Aizdevumu saņēmu stundas laikā. Patiešām iesaku šo aizdevēju, ko nevar salīdzināt ar parastajām kredītu kompānijām, kas piedāvā nelielas summas. Saņēmu 10000 EUR, salīdzinājumā ar citiem aizdevējiem, kas piedāvā aizdevumu tikai 500 EUR apmērā.

Martins

Labvēlīga attieksme pret klientiem, kvalitatīvas automašīnas, pretimnākošs pārdevējs, ar kuru iespējams vienoties par visu. Vasaras izskaņā nopirktu BMW 330, dīzeli, viss apmierina. Visiem iesaku šo aizdevēju.

Antons

Kredīta nosacījumi man par pārsteigumu izrādījās patīkami … viss tieši tāpat, kā tika solīts pa telefonu. Uz biroju lieku reizi neraustīja… uzreiz atbraucu parakstīt līgumu un pēc naudas.

Laura

Kredītus labāk neņemt vispār))))), bet ja nu ņemat, tad vislabāk šeit uz NL

Anna

Ja īsumā, tad ļoti patika… pat Feisbukā padalījos

Valdis

Auto kredīts tika piešķirts ļoti ātri, esmu apmierināts. Priecājos, ka saņēmu atgādinājumu par nepieciešamību veikt atmaksu, jo biju pilnīgi aizmirsis par to. Ja kādreiz rodas nepieciešamība noformēt auto kredītu, šim aizdevējam var uzticēties.

Jānis

Ļoti pretimnākoša kompānija. Ātri saņēmu pirmo auto kredītu, aizdevēja pakalpojumus esmu izmantojusi vairākkārt, samazināta arī % likme. Visiem iesaku šo aizdevēju, strādā operatīvi, bez kļūdām. Atmaksu vienmēr veicu savlaicīgi, tāpēc nekad nav bijušas nekādas problēmas.

Kristine

Aizdevējs apvienoja visus ātros kredītus vienā patēriņa kredītā, esmu ļoti apmierināts.

Alex

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem