Kredītu apvienošana

Uzzini, kā maksāt līdz 70% mazāk

Apvienojiet vairākus kredītus vienā un maksājiet mazāk. Ikmēneša maksājums kļūs zemāks, jo tiks samazināta procentu likme un palielināts aizdevuma termiņš. Ideāli piemērota vairāku ātro kredītu vai SMS kredītu pārkreditācijai. Šādiem kredītiem parasti ir visaugstākā procentu likme (līdz 139% gadā).

Kredīta pieteikums

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
Kreditēšanas summa 1000 - 25 000 EUR
Izdevīgas procentu likmes no 5.7%
Kredīta atmaksas termiņš no 3 mēnešiem līdz 120 mēnešiem
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā 30 minūšu laikā
Atstājiet pieteikumu mūsu interneta vietnē vai adresē Maskavas iela 418, Rīga, bezmaksas autostāvvieta
Kredīts ir pieejams personām, kurām ir oficiāli ienākumi vai pret ķīlas nodrošinājumu

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Reprezentatīvais piemērs: aizdevuma summa 5000 EUR, atmaksas termiņš 48 mēneši, komisijas maksa par līguma noformēšanu 100 EUR, fiksētā aizņēmuma likme 7.9% gadā, kopējā atmaksas summa 5962.72 EUR, Ikmēneša maksājums 122.14 EUR, GPL 9.44%. Precīzu aizdevuma summu un ikmēneša maksājumu uzzināsiet pēc pieteikuma izskatīšanas.
Procentu likme ir lielā mērā atkarīga no jūsu kredītvēstures un ienākumu līmeņa. Minimālā auto kreditēšanas likme ir, sākot no 2% gadā atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures.
- Pieteikumu var iesniegt pie mums birojā, līdzi jāņem derīga pase, ID karte vai autovadītāja apliecība.

- Pieteikumu var aizpildīt mūsu interneta vietnē.
Ja ir visa nepieciešamā informācija, parasti pieteikuma izskatīšana aizņem no 15 līdz 60 minūtēm.
Personīgi man palīdzēja apvienot visus manus kredītus vienā. Uzreiz samazinājās ikmēneša maksājums, kas nevar neiepriecināt!))
Silvija
Kredīta nosacījumi man par pārsteigumu izrādījās patīkami … viss tieši tāpat, kā tika solīts pa telefonu. Uz biroju lieku reizi neraustīja… uzreiz atbraucu parakstīt līgumu un pēc naudas.
Laura
Pa telefonu visu saprotami izstāstīja, pēc tam mēs atbraucām šeit uz biroju un aizpildījām dokumentus, bet pēc pāris dienām izsniedza arī kredītu. Principā normāla firma.
Andris
Pieteikums tika izskatīts ļoti operatīvi. Aizdevēja pakalpojumus esmu izmantojis vairākkārt. Veicot pirmstermiņa atmaksu, piezvanu un saņemu izsmeļošu atbildi par veiktajiem maksājumiem, kā arī apstiprinājuma īsziņu par aizdevumu un tā atmaksu. Aizdevējs piedāvā arī atlaides. Paldies par atbalstu!
Edgars
Auto kredīts tika piešķirts ļoti ātri, esmu apmierināts. Priecājos, ka saņēmu atgādinājumu par nepieciešamību veikt atmaksu, jo biju pilnīgi aizmirsis par to. Ja kādreiz rodas nepieciešamība noformēt auto kredītu, šim aizdevējam var uzticēties.
Jānis
Esmu apmierināta ar aizdevēju. Viss noritēja gludi – auto kredīts tika piešķirts ātri, atmaksu veicu laicīgi. Paldies! Iesaku visiem!
Sandra
Ļoti pretimnākoša kompānija. Ātri saņēmu pirmo auto kredītu, aizdevēja pakalpojumus esmu izmantojusi vairākkārt, samazināta arī % likme. Visiem iesaku šo aizdevēju, strādā operatīvi, bez kļūdām. Atmaksu vienmēr veicu savlaicīgi, tāpēc nekad nav bijušas nekādas problēmas.
Kristine
Kvalitatīvi pakalpojumi, operatīva pieteikuma izskatīšana. Aizdevumu saņēmu stundas laikā. Patiešām iesaku šo aizdevēju, ko nevar salīdzināt ar parastajām kredītu kompānijām, kas piedāvā nelielas summas. Saņēmu 10000 EUR, salīdzinājumā ar citiem aizdevējiem, kas piedāvā aizdevumu tikai 500 EUR apmērā.
Martins
Aizdevējs apvienoja visus ātros kredītus vienā patēriņa kredītā, esmu ļoti apmierināts.
Alex
Labvēlīga attieksme pret klientiem, kvalitatīvas automašīnas, pretimnākošs pārdevējs, ar kuru iespējams vienoties par visu. Vasaras izskaņā nopirktu BMW 330, dīzeli, viss apmierina. Visiem iesaku šo aizdevēju.
Antons

Izvēlieties komfortablu kredītu.

Uzziniet kredīta lēmumu, neierodoties birojā!