Galvenā / PIETEIKTIES

Pieteikuma forma

INFORMĀCIJA PAR AIZŅĒMĒJU / GALVOTĀJU
 
 
 
FAKTISKĀ DZĪVESVIETAS ADRESE
INFORMĀCIJA PAR DARBU
 
INFORMĀCIJA PAR KREDĪTSAISTĪBAS
Pievienot aizdevēju
INFORMĀCIJA PAR KREDĪTU
 
 
KONTA PĀRSKATS

Atļauts augšupielādēt dokumentus PDF formātā, kuru izmērs nepārsniedz 1.5 MB katrs.

Konta pārskats par pēdējiem 6 mēnešiem (ieskaitot visus darijumus, bez filtriem)
  Īzziņa no VSAA par darba algu par pēdējiem 6 mēnešiem*

   * Autentificējoties caur savu internetbanku, ar e-parakstu vai e-ID autentifikācijas sertifikātu, Jūs varat iegūt VSAA izziņu elektroniskā formā ŠEIT. Vai arī Jūs varat izdrukāt piekrišanu personas datu apstrādei, veikt atzīmes, parakstīt un pievienot pieteikumam.

   Piekrītu aizdevuma noteikumiem, atļauju apstrādāt savus personas datus un apliecinu, ka sniegtā informācija ir patiesa. Lasīt vairāk...

   Ar šo apstiprinu, ka vēlos saņemt aizdevumu uz SIA “Nord Auto Līzings"“ piedāvātajiem noteikumiem. Apliecinu, ka visa šajā pieteikumā sniegtā informācija ir patiesa un pilnīga. Parakstot šo pieteikumu, izsaku savu piekrišanu visu pieteikumā norādīto personu datu apstrādei. Apliecinu, ka esmu saņēmis pieteikumā norādīto personu piekrišanu viņu personas datu apstrādei un saglabāšanai, tajā skaitā elektroniski. Neiebilstu, ka manis sniegtā informācija tiek pārbaudīta caur trešajām personām, kā arī var tikt pieprasītas ziņas no Latvijas bankas Kredītu reģistra, informācija var tikt saglabāta, tajā skaitā elektroniski. Esmu informēts un piekrītu, ka datus apstrādā SIA “Nord Auto Līzings”, vien.reģ.Nr.40203039032, juridiskā adrese Maskavas iela 418, Rīga, LV-1063, Latvija. vai citas SIA “Nord Auto Līzings“ pilnvarotās personas. Pieprasītās info nesniegšana tiek vērtēta kā attiecīgo ziņu neesamība. Par nepatiesu ziņu sniegšanu personai draud kriminālatbildība.

    

   Piekrišana personas datu apstrādei

   Ar šo piekrītu, ka Bigbank AS Latvijas filiāle veic manu personas datu apstrādi atbilstoši Bigbank AS Latvijas filiāles Klientu datu apstrādes principos noteiktiem mērķiem, apjomā un kārtībā. Ar šo apstiprinu, ka esmu izlasījis Bigbank AS Latvijas filiāles Klientu datu apstrādes principus un tie man ir saprotami.
   Bigbank AS Latvijas filiāles Klientu datu apstrādes principi ir pieejami bankas mājaslapā: https://www.bigbank.lv/klientu-datu-apstrades-principi/ un Bigbank AS Latvijas filiāles klientu apkalpošanas centros.
   Piekrītu, ka Bigbank AS Latvijas filiāle saņem un sniedz informāciju par manām saistībām licencētu parādu piedziņas uzņēmumu: „Creditreform Latvia SIA“ un „Paus Consults SIA“ datubāzēs, kam ir likumā noteiktas tiesības izpaust sniegto informāciju trešajām personām
   maksātspējas izvērtēšanas vajadzībām.
   Piekrītu saņemt Bigbank AS Latvijas filiāles, Bigbank AS grupā ietilpstošo juridisko personu un Bigbank AS Latvijas filiāles sadarbības partneru piedāvājumus, izmantojot manis Bigbank AS Latvijas filiālei norādīto kontaktinformāciju.