Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Mūsdienīga sportbeka iegādes finansēšanas veidi

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Līniju graciozitāte, skaistums, vienmēr lakonisks un pabeigts siluets – lūk, kas vispirms piesaista skatienus Audi automašīnai, bet arī iekšējais aprīkojums neatpaliek no ārējā pievilcīguma: Audi uzticamību var tikai apskaust. Daudziem Audi zīmols ir iekšējās jaudas un ārējā estētiskuma iemiesojuma etalons. Šim zīmolam ir miljoniem pielūdzēju, bet katram ir savas iespējas.


Lai uzdāvinātu Audi mīļotājiem iespēju braukt ar savu sapņu automašīnu, bankas, finanšu kompānijas un pats ražotājs ir izstrādājuši veselu programmu klāstu ar kopīgu nosaukumu “līzings”. Protams, katram kreditoram nosacījumi atšķirsies viens no otra, bet galvenie kreditēšanas principi ir nemainīgi, tāpat kā pati līzinga klasifikācija.


Kur iegādāties Audi līzingā?

 

  1. Pirmkārt, iegādāties Audi līzingā iespējams pie oficiālā auto zīmola pārstāvja Latvijā. Šo kompāniju piedāvājums – kā jaunu, tā arī lietotu automašīnu iegāde. Turklāt, ja jūs jau esat Audi īpašnieks, bet gribat iegādāties modernāku un mūsdienīgāku modeli, piemēram, sportbeku, tad pārstāvis pieņems jūsu lietoto automašīnu kā pirmo iemaksu. Visi šo programmu nosacījumi darbojas līzinga piedāvājumu ietvaros. Ja ir nepieciešamība pirkt pilnīgi jaunu Audi, aizņēmējs var izmantot konfigurācijas funkciju un patstāvīgi piepildīt nākamo automašīnu ar nepieciešamajām opcijām.
  2. Bankas – tas ir alternatīvs risinājums Audi iegādei līzingā, jo šeit jums var piedāvāt arī citus finanšu pakalpojumus, kas varēs palīdzēt iegādāties automašīnu. Dažas bankas piedāvā pilnu līzinga pakalpojumu spektru, ieskaitot pilno līzingu (visu papildus opciju klāstu: tehnisko apskati, apdrošināšanu, reģistrāciju u.t.t.).
  3. Līzinga un finanšu kompānijas – šajā kreditoru kategorijā var sastapt visplašāko līzinga pakalpojumu sortimentu. Šo piedāvājumu var izmantot kā juridiskas, tā arī fiziskas personas, bet noformēt līzingu var kā jaunām, tā arī lietotām automašīnām. Līzinga cena šādās kompānijās ir tāda pati kā bankās, bet darījuma noformēšana notiek daudz vieglāk un ātrāk. Šādu kreditoru galvenā priekšrocība ir tā, ka tiem var būt savi auto plači ar lietošanai sagatavotiem transportlīdzekļiem (vieglās un komerctehnikas veids).

 

Cik izmaksās Audi līzings?


Ņemot vērā to, ka šobrīd vispieprasītākie Audi līnijā ir sportbeki, īpašu popularitāti iemantojis A3 modelis. Atkarībā no degvielas veida, stāvokļa un citiem parametriem Audi A3 sportbeks cena var sasniegt 40 000 eiro. Minimālo cenas slieksni ir grūti nosaukt, bet tā aptuvenā cena ir ap 5000 eiro. Šāds plašs cenu koridors ļauj iegādāties Audi A3 katram šī zīmola pielūdzējam, bet līzinga piedāvājums padara pirkumu vēl pieejamāku.


Un tā, no kā ir atkarīga Audi līzinga cena?

 

  • Vislētākais variants būs lietota Audi sportbeka operatīvais līzings bez papildus pakalpojumu pasūtīšanas. Aizņēmējs noformē auto uz noteiktu laika periodu un maksā tikai amortizācijas izdevumus, bet visus papildus pakalpojumus (tehnisko apskati, tehnisko servisu, riepu montāžu u.t.t.) veic patstāvīgi.
  • Otrajā vietā cenas ziņā ir operatīvā līzinga piedāvājums, kas ietver sevī dažus papildus pakalpojumus vai uzreiz visu – pilna servisa līzings.
  • Trešā vieta – finanšu līzinga piedāvājums Audi A3 iegādei. Šāda programma paredz ne tikai amortizācijas izmaksas, bet arī pašas automašīnas iegādi. Lai kādu atlikušo cenu jūs nebūtu noteicis, visa atmaksas perioda laikā jums būs plānveidīgi jānomaksā arī auto cena.
  • Ceturtā vieta – pilna servisa finanšu līzings. Šajā piedāvājumā jūs maksājat ne tikai automašīnas cenu un procentu likmi, bet arī visus papildus pakalpojumus. Rezultātā jūs iegūstat īpašuma tiesības uz automašīnu, neapgrūtinot sevi ar tās stāvokli.

 

Bez galvenajām līzinga kategorijām jūs varat izmantot tā atpakaļējo kategoriju – atpakaļējo līzingu. Šis ir tas gadījums, kad jums jau ir automašīna, bet jums ir vajadzīga nauda. Tāpēc jūs pārdodat savu automašīnu kreditoram, saņemat naudu un uzreiz noformējat to līzingā.


Kā atrast izdevīgāko līzinga piedāvājumu?


Ja jūs pirmo reizi esat nolēmis vērsties pēc līzinga, vispirms iepazīstaties ar prasībām aizņēmējiem. Iespējams, nelielo ienākumu vai sabojātas kredītvēstures dēļ jums būs neliela investoru izvēle. Ja negribat nodarboties ar izdevīga piedāvājuma meklējumiem, uzticieties kreditoram – starpniekam, kas viegli piemeklēs jums ideālo finansēšanas variantu. Tiklīdz tiksiet iepazīstināts ar pieejamo programmu klāstu, jums atliks izvēlēties maksimāli piemēroto un sagatavoties darījuma noformēšanai.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem