Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kā iegādāties Audi bez pārmaksas

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Un kaut arī grūti teikt, ka kvalitātes ziņā Audi ar kaut ko atpaliek no saviem galvenajiem konkurentiem, šim zīmolam ir izveidojusies sava pielūdzēju auditorija, kas novērtē visus Audi modeļus tieši to neatkārtojamo un izsmalcināto dizaina līniju dēļ.

Neapšaubāmi, Audi zīmols, tāpat kā visi populārākie auto, tiek piedāvāts dažādās klasēs un sērijās. Paši vienkāršākie un uzticamākie Audi modeļi ir saņēmuši ne tikai sajūsminātas atsauksmes, bet arī popularitāti, kas neapdziest daudzu gadu garumā. Par vienu no Audi bestselleriem ir kļuvis visā pasaulē slavenais modelis – A4. Iespējams, izsmalcinātus automīļus šis vidējās klases auto nav spējis pārāk ieinteresēt, bet pirmā A4 ražošanas brīdī (1994.gads) svaigais un plūdlīnijas formas automašīnas ārējais veidols kļuva par īstu izrāvienu, ko daudzi automīļi vēlas izmantot arī 2019.gadā.

23 pastāvēšanas gadu laikā Audi A4 pārvērties pilnvērtīgā auto saimē, kur sākotnējais modelis attīstījies, mainījis savu jaudu, dizainu, transmisiju un vairākkārt iekarojis pirmās vietas dažādās auto sacīkstēs. Šobrīd mūsdienu A4 tikpat kā nav iespējams saskatīt 1994.gadā izlaisto automašīnu, bet var ar pārliecību teikt, ka, pateicoties tieši šādai evolūcijai, A4 ir kļuvis par īstu vācu autorūpniecības leģendu.

Kā iegādāties Audi А4?

Reizē ar visām šī modeļa regālijām, būtu grūti iedomāties, ka tā maksā tikpat, cik ekonomiskās klases automašīna, kaut arī Audi mīļotāju vidū ir sastopami arī vecāko A4 versiju pielūdzēji, kuras iespējams iegādāties par niecīgu naudu. No otras puses, finanšu produktu izdevīgums un daudzveidība iesaka mums nesteigties ar pilnvērtīgu A4 iegādi, jo, lai šādu auto lietotu ikdienā, jums tagad būs samērā vienkārši noformēt Audi A4 līzingā bez pārmaksas.

Kāpēc līzings, nevis kredīts? Kreditēšanas popularitātes uzplaukuma periodā daudzi automīļi vairs neievēroja citus auto iegādes finansēšanas veidus, kaut arī daudzos gadījumos līzings ir daudz izdevīgāks par kredītu. Jo līzingam ir vairāki nozīmīgi iemesli:

 1. Līzinga ikmēneša maksājumi ir daudz mazāki, nekā kredīta, tāpēc izmaksāt Audi A4 līzingā ir daudz vienkāršāk, nekā kredītu.
 2. Noformēt līzingu var kā fiziskas personas, tā arī lieli uzņēmumi. Turklāt pēdējie, pateicoties līzingam, gūst iespēju izveidot uzreiz veselu autoparku, pēc kā ražošanai var būt liela nepieciešamība.
 3. Auto līzings ļauj savam lietotājam ekspluatēt Audi A4 tieši tāpat, it kā šī automašīna viņam piederētu pilnībā.
 4. Līzinga procesā un līguma darbības perioda beigās aizņēmējam ir tiesības atteikties no auto, kuru viņš šobrīd lieto, atgriezt to līzinga kompānijai vai paņemt lietošanā citu automašīnu (daudz mūsdienīgāku vai otrādi – lētāku apkalpošanā).
 5. Pasūtot līzinga pakalpojumu, klients reizē ar savu automašīnu var noformēt arī pilna servisa paketi, kas ļauj līzinga saņēmējam neuztraukties par nodokļiem, jaunām riepām, tehnisko apskati u.t.t. Pilna servisa paketē ietilpst pilnīgi visi pakalpojumi, kas nepieciešami auto ekspluatācijai, turklāt visas rūpes uzņemas līzinga devējs.
 6. Noformējot Audi A4 līzingā ar pilna servisa paketi, aizņēmējs saņem iespēju vienu reizi mēnesī apmaksāt papildus pakalpojumu klāstu reizē ar līzinga pamata maksājumu.
 7. Uzņēmumi, kas noformējuši Audi A4 līzingā, no šī darījuma tikai iegūst, jo, nepalielinot savu bilanci (auto paliek līzinga kompānijas bilancē), juridiskā persona var cerēt uz lielu nodokļu izskaitījuma summu. Šādā veidā uzņēmums ekonomē uz nodokļiem.
 8. Līzingā var noformēt kā jaunu, tā arī lietotu auto. Galvenais darījuma noformēšanas nosacījums – auto ir jāatbilst kreditora prasībām.
 9. Noformējot auto līzingā, aizņēmējs var pats izvēlēties ikmēneša maksājuma apmēru, jau iepriekš atrunājot ar līzinga devēju auto atlikušās vērtības summu.
 10. Lielākā daļa līzinga programmu neprasa veikt pirmo iemaksu.

 

Un šo priekšrocību sarakstu katrs auto līzinga lietotājs varēs papildināt vēl ar vairākiem punktiem. Bet galvenā līzinga priekšrocība – kreditors neprasa saviem klientiem pārāk augstus oficiālos ienākumus. Turklāt klienta kredītvēsture līzinga kompānijām ne vienmēr ir pirmajā vietā starp citiem klienta maksātspējas novērtēšanas kritērijiem.

Runājot par auto līzinga trūkumiem, tad arī šajā gadījumā līzinga kompānijas ir guvušas nesliktus panākumus – daudzas no tām ir ļāvušas saviem klientiem noformēt automašīnas uzreiz savā pilnā īpašumā.

Kas var ietilpt pilna servisa paketē:

 • Apdrošināšana (KASKO, ОСТА).
 • Diennakts klientu tehniskais atbalsts.
 • Auto piegāde klientam ērtā vietā.
 • Nodokļu un tehniskās apskates apmaksa.
 • Auto sagatavošana atgriešanai līzinga devējam.
 • Jaunu riepu iegāde un to nomaiņa.
 • Stāvvietu administrēšana.
 • GPS monitorings.
 • Degvielas karšu izmantošana.
 • Diennakts palīdzība uz ceļa.
 • Individuāls serviss.
 • Maiņas automašīna (tiek izsniegta uz esošās automašīnas remonta laiku).
 • Remonta darbu veikšana.
 • Starptautiskie pakalpojumi – iespēja pārvaldīt savu autoparku no jebkuras vietas Eiropā vai Baltijā.
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem