Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Auto iegādes finansēšana ar pilnu pakalpojumu klāstu

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Savas popularitātes ziņā Audi tikpat kā neatpaliek no leģendārajiem BMW un Mercedes-Benz zīmoliem. Šis “vācu trijnieks” ir vislielākais konkurents pasaules automobiļu tirgū. Turklāt visas trīs markas pastāvīgi sacenšas viena ar otru savā pilnībā un, iespējams, pateicoties tieši šai īpatnībai vācu autorūpniecībai nav līdzinieku.


Daudziem joprojām sapņo iegādāties jaunu vai lietotu Audi. Auto kredīts Audi iegādei nebūs lēts, turklāt aizņēmējam nāksies uzrādīt dokumentus, kas apliecinās oficiālus ienākumus. Auto kredīts nosaka, ka aizņēmējam ir jābūt labai kredītvēsturei, pietiekami daudz naudas, lai veiktu pirmo iemaksu un visu papildus izdevumu apmaksu.


Mēs varam izskatīt arī citu finanšu piedāvājumu ar nosaukumu “līzings”. Un tā svarīga priekšrocība ir elastīgums. Jā, patiešām Audi auto līzings var viegli pielāgoties jūsu apstākļiem un iespējām. Līzingā par pieejamu cenu jūs varat noformēt kā jaunu Audi A5 sportback, tā arī lietotu Audi, un jums nav obligāti uzreiz jāapmaksā viss pirkums. Citiem vārdiem sakot, jūs vienkārši maksājat par auto ekspluatāciju un atkarībā no savām vajadzībām varat izpirkt Audi līguma darbības perioda beigās vai atgriezt auto līzinga devējam.


Audi A5 sportback līzingā Latvijā


Oficiālais Audi pārstāvis Latvijā piedāvā savu līzinga placi, kurā iespējams ne tikai iegādāties vai iznomāt jaunu un mūsdienīgu auto, bet arī pasūtīt oriģinālās auto rezerves daļas, izmantot konfiguratoru, lai izveidotu nepieciešamo automašīnas tēlu, uzzināt par jaunām Audi koncerna tehnoloģijām u.t.t.


Iesākumā līzinga kompānijas, kas piedāvā Audi, sniedz informāciju par līzinga kategorijām, lai aizņēmējs varētu pareizi piemeklēt finanšu pakalpojumu, kas būtu pilnībā piemērots tā interesēm.


Un tā, pastāv daudzas auto līzinga kategorijas, bet bankas un līzinga kompānijas tās iedalījušas 3 galvenajos veidos:

 

 • Finanšu – ļauj ekspluatēt auto visu līzinga līguma darbības periodu un paredz automašīnas iegādi pilnībā.
 • Operatīvais – tiek izmantots kā ilgtermiņa noma. Līguma darbības perioda beigās auto tiek atgriezts līzinga kompānijai, bet aizņēmējam ir arī tiesības pilnībā izpirkt automašīnu par tās atlikušo cenu.
 • Auto līzings ar papildus pakalpojumu paketi – visbiežāk sastopams operatīvais līzings, kad aizņēmējs noformē automašīnu nomā, izmantojot papildus pakalpojumu kompleksu, piemēram: tehniskā apskate, apdrošināšana, uzlikšana uzskaitē, apkope u.t.t.


Audi līzingu var klasificēt arī pēc cita kritērija – pēc aizņēmēja īpašuma formas. Tāpēc Audi auto līzingu var piedāvāt kā fiziskām, tā arī juridiskām personām.


Līzinga čeku grāmatiņa Audi cienītājiem


Neatkarīgi no tā, kam jums ir nepieciešams jauns vai lietots, piemēram, Audi A5 sportback, līzinga kompānija dod iespēju saviem klientiem tādā veidā papildināt uzņēmuma autoparku vai vienkārši iegādāties iepatikušos automašīnu.


Ja esat aizņemts cilvēks vai jums vienkārši nav pieredzes auto apkopē, Audi līzingu var noformēt ar pilnu pakalpojumu kompleksu, kaut arī automašīnas nomas standarta pakete daudziem kreditoriem jau ietver sevī vairākas nepieciešamās opcijas. Piemēram, Audi līzingā, ko piedāvā Sixt-leazing, saviem klientiem piedāvā tiesības uz:

 

 1. Auto iegādes finansēšanu kā finanšu, tā arī operatīvā līzinga veidā. Amortizācijas atskaitījumu likme šeit ir fiksēta.
 2. Apdrošināšanu (KASKO un OCTA).
 3. Audi piegādi klientam viņam ērtā laikā un vietā. Transportēšana tiek veikta pēc tam, kad Audi tiks pilnībā aprīkots atbilstoši klienta prasībām.
 4. Klientu tehniskais atbalsts (diennakts) un piedāvāto pakalpojumu kvalitātes kontrole.
 5. Auto atgriešana – sagatavošanas darbi auto nodošanai līzinga devējam.
 6. Nodokļu apmaksa par automašīnas ekspluatāciju un regulāra tehniskā apskate.


Visi augstākminētie pakalpojumi tiek apmaksāti vienā ikmēneša maksājumā kopā ar galveno līzinga maksājumu. Daudzas finanšu kompānijas ir izstrādājušas saviem klientiem papildus pakalpojumu apmaksas mehānismu ar nosaukumu “Čeku grāmatiņa”. “Čeku grāmatiņas” pilnā pakalpojumu klāstā ietilpst daudz vairāk funkciju kā standarta komplektā, bet klientam ir tiesības izvēlēties tikai dažus no sev svarīgiem pakalpojumiem:

 

 • Jaunas auto riepas un riepu montāža.
 • Auto remonts.
 • Diennakts palīdzība uz ceļa, ieskaitot evakuatora pakalpojumus.
 • Maksas stāvvietu administrēšana.
 • Kartes degvielas iegādei, auto mazgātuves un citu auto preču apmaksai ar ievērojamu atlaidi.
 • GPS.
 • Automašīnas rezerves kopijas piedāvāšana.
 • Personīgais palīgs, kas palīdz veikt to vai citu operāciju ar auto.
 • Iespēja vadīt autoparku kopīgā partneru tīkla iekšienē.
 • Starptautiskie pakalpojumi – pilns līzinga serviss jebkurā ES valstī.
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem