Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Plašs līzinga serviss, pērkot Audi

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.

Šobrīd auto līzings tiek uzskatīts par vispieejamāko un izdevīgāko automašīnu iegādes metodi, neatkarībā no tā, kādiem mērķiem jums nepieciešams auto, cik tas maksā un kādā stāvoklī atrodas. Pirms izlemsiet iegādāties izvēlēto automašīnu ar līzinga palīdzību, jums būs jāizšķiras par darījuma (līzinga) tipu, jo visbiežāk līzinga kompānijas un citi privātie kreditori piedāvā divus šāda finansējuma veidus:

 

 • Operatīvais līzings – ilgtermiņa auto noma, kuras gaitā jūs tikai maksāsiet kreditoram automašīnas faktisko nolietojumu bez pilna izpirkuma. Beidzoties šīm attiecībām, auto pāries atpakaļ kreditora rokās, bet aizņēmējs izlems, ko darīt tālāk: pagarināt līzinga termiņu, pilnībā izpirkt šo auto, izmantot citu pārdevēju/kreditoru piedāvājumus vai noformēt līzingā mūsdienīgāku automašīnu.
 • Finanšu līzings – savā būtībā atgādina auto kredītu: ļauj pakāpeniski ar plānotiem ikmēneša maksājumiem pilnībā izpirkt auto. Vienīgā atšķirība starp kredītu un līzingu: līzingā auto kļūst par aizņēmēja īpašumu tikai pēc tam, kad pilnībā tiks atmaksāta visa līzinga summa. Savukārt kredīts ļauj reģistrēt auto CSDD uz aizņēmēja vārda uzreiz līguma parakstīšanas dienā.

 

Mēs esam aprakstījuši tikai divus līzinga veidus, jo tieši šos piedāvājumus jūs noteikti varēsiet atrast jebkura Latvijas kreditora vai līzinga devēja piedāvājumā. Finanšu kompānijas, kas konkrēti specializējušās tieši uz šo darbības jomu, var piedāvāt pilna servisa līzingu ar visu auto lietotājam nepieciešamo servisu. Pastāv arī atgriezeniskais līzings – procedūra, kas atgādina kredītu pret auto ķīlu: jūs pārdodat automašīnu līzinga kompānijai, saņemat par to naudu un uzreiz noformējat to līzingā, vēlāk plānveidīgi atmaksājot parādu.

 

Kur noformēt Audi līzingā?

 

Ja Audi ir jums visiekārotākais auto, tad jūsu iespējas šī zīmola modeļa izvēlē Latvijas auto tirgos būtībā nav ierobežotas.

 

Audi A6 iespējams iegādāties līzingā, izmantojot šādas metodes:

 

 1. no oficiālā Audi pārstāvja,
 2. līzinga kompānijā, kurai ir savs autoparks,
 3. no privātpersonas, izmantojot banku, līzinga kompāniju vai privāto investoru palīdzību.

 

Katram nākamajam aizņēmējam ir pašam jāizlemj, kādā veidā iegādāties Audi A6, mēs tikai gribam brīdināt par to, ka bankā saņemt apstiprinājumu līzingam būs daudz sarežģītāk: kreditors pieprasīs no jums oficiālu jūsu maksātspējas apliecinājumu un, iespējams, pat ķīlu.


Izvēloties Audi iegādi no privātpersonas, jums būs jāizvēlas kreditors, kur jūs vērsīsieties – bankā vai privātā kompānijā.

 

Oficiālie pārstāvji – šie saloni bieži piedāvā maksimāli izdevīgus nosacījumus tehniski pārbaudītām automašīnām. Pirms iegādes jūs varat konsultēties pie Audi menedžera, iepazīties ar jaunu un lietotu Audi A6 sortimentu un tikai pēc tam izdarīt savu izvēli. Oficiālo dīleru programmas var salīdzināt ar līzinga kompāniju piedāvājumu, bet dīleris jums noteikti piedāvās konkrētu pakalpojumu klāstu. Daži no tiem jums būs patiešām nepieciešami:

 

 1. testa brauciens,
 2. garantija,
 3. Audi tehniskā apkope specializētos servisos,
 4. auto līzinga programmu daudzveidība,
 5. jūsu esošā auto izpirkšana,
 6. auto stāvokļa tehniskā pārbaude,
 7. plaša Audi modeļu izvēle.

 

Līzinga kompānijas, privātie kreditori un finanšu starpnieki – tie visi piedāvā atsevišķu finansēšanas programmu ar nosaukumu “līzings”. Šo kreditoru galvenā atšķirība no bankām – daudz pieejamāki nosacījumi, minimāls dokumentu klāsts, ātra izskatīšana un iespēja iesniegt online pieteikumu auto līzingam.

 

Runājot par banku, privāto kreditoru un oficiālo dīleru kopējām iezīmēm, tie visi piedāvā finansēšanas pakalpojumus ne tikai fiziskām, bet arī juridiskām personām.

 

Kā notiek auto līzinga noformēšana

 

Izskatīsim Audi A6 iegādes kārtību līzinga kompānijā. Pirmkārt, lai atrasto labāko kreditoru, jums ir jātiek skaidrībā ar paša auto komplektāciju, jāizvērtē sev pieņemamais izlaiduma gads un citas sīkas detaļas, kas raksturos vēlamo Audi A6. Vadoties no Audi A6 piedāvājumiem, kas būs jums piemēroti pēc automašīnas tehniskajiem parametriem, atliks vien izvēlēties ekonomiski visizdevīgāko. Šeit var izmantot līzinga kalkulatoru: šāda ierīce ir pieejama katram privātam kreditoram. Tiklīdz ikmēneša maksājuma apmērs tiks aprēķināts, jūs varēsiet noteikt vislētāko līzinga piedāvājumu.

 

Tālāk – iesniedzam pieteikumu izvēlētā audi A6 iegādei. Ja vērsīsieties pie finanšu starpnieka, varēsiet saņemt uzreiz vairākas atbildes uz savu online pieteikumu no dažādām līzinga kompānijām. No apstiprinātajiem lēmumiem atliks izvēlēties visizdevīgāko.

 

Kādas priekšrocības iespējams iegūt, sadarbojoties ar privātiem kreditoriem:

 

 • Nav pirmās iemaksas.
 • Pieteikuma izskatīšana pusstundas laikā.
 • Automašīnas noformēšana līzingā diennakts laikā.
 • Iespēja iegādāties Audi pat ar sabojātu kredītvēsturi.
 • Zemas procentu likmes.
 • Online pieteikuma izskatīšana.
 • Bezmaksas pieteikuma izskatīšana, kā arī bezmaksas līzinga līguma noformēšana.
 • Finansējums – līdz 100% no Audi vērtības.
 • Atmaksas periods – līdz 6 gadiem.
 • Iespēja ātrāk atmaksāt līzinga parādu bez soda sankcijām.

 

Iegādājoties automašīnu līzingā, kreditors var piedāvāt papildus servisu, kas ietilps kopējā finansējuma cenā. Tādā veidā jūs veiksiet tikai vienu ikmēneša maksājumu, kas nosegs ne tikai pašu līzingu, bet arī sniegto servisu, piemēram:

 

 1. apdrošināšanu,
 2. auto reģistrāciju CSDD,
 3. auto transportēšanu līzinga saņēmējam (Audi tiks piegādāts klientam ērtā laikā un vietā).
 4. palīdzību, atgriežot automašīnu līzinga devējam (noteiktu darbu veikšanu, kas uzlabos automašīnas stāvokli),
 5. diennakts tehnisko servisu,
 6. palīdzību uz ceļa,
 7. riepu maiņu un to iegādi,
 8. tehnisko apskati u.t.t.
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 23% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 84 mēneši