Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Pieejama Audi iegāde

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Turklāt arī Audi ražotājvalsts ir tā pati, kā augstākminētajiem neapstrīdamajiem auto līderiem – Vācija. Pirmos Audi modeļus mēs varam sastapt pagājušā gadsimta sākuma dokumentālajās hronikās, šī laika filmās, kur retie Auto dīvainā izpildījumā braukā tikpat bieži kā vispārpieņemtie Eiropas auto stila “diktētāji”.


Saprotams, par Audi kvalitāti vai uzticamību nav jāšaubās. Bet atšķirībā no citiem uzticamiem “vāciešiem” tieši šis zīmols izceļas ar visu līniju graciozitāti un to eleganci. Visus Audi modeļus neapšaubāmi var nosaukt par “stilīgiem”, tāpēc šī auto ražotāja pielūdzēji izvēlas savu modifikāciju, kas vēlreiz akcentē līniju oriģinalitāti un izsmalcinātu gaumi.


Pēdējie Audi modeļi ar savu ārējo izskatu valdzina katru, kas uz tiem tikai paskatās, turklāt to iekšējais aprīkojums, komforta un drošības līmenis ir vienlīdzīgs vislabākajiem zīmoliem.


Kā iespējams iegādāties Audi?


Nav grūti iedomāties, ka gribētāju braukt tieši ar Audi ir neskaitāmi daudz. Katrā valstī visu auto mīļotāju vidū būs liela grupa tādu, kas sapņo pārvietoties tieši ar šādu automašīnu. Audi galvenais logotips četru savijušos gredzenu veidā šī zīmola pielūdzējiem ir kļuvis par īstu dzīves jēgu, bet kā izdarīt pirkumu, kā izvēlēties piemērotu modeli un kur ņemt naudu? To visu jūs noteikti uzzināsiet, ja nolemsiet piepildīt savu mērķi.


Šobrīd visizplatītākā un populārākā Audi iegādes metode ir līzings. Līzings ir kļuvis populārs ne tikai tā nelielās cenas dēļ, bet arī tāpēc, ka tas ļauj iegādāties pilnīgi jebkuru Audi modeli jebkurā stāvoklī, tai skaitā arī jaunu.


Nopirkt Audi līzingā


Šobrīd pastāv samērā daudzas līzinga programmas automašīnas iegādei. Vienā un tai pašā kompānijā jūs varat izvēlēties sev individuālus nosacījumus, noteikt pirmās iemaksas nepieciešamību vai tās apmēru, atlikušo mašīnas pilnīga izpirkuma vērtību un citus, tieši jums piemērotus, individuālus nosacījumus.


Ja esat nolēmis iegādāties savu Audi, bet kredīts jums nav pieejams vai jūs to neuzskatāt par izdevīgu piedāvājumu, izvēle ir acīmredzama – finanšu līzings. Kas tas tāds ir? Faktiski finanšu līzings – tā ir ilgtermiņa auto noma, kas jau pašā sākumā paredz, ka klients izpirks automašīnu. Šajā līzinga mehānismā kompānija – kreditors nopērk jums jūsu izvēlēto Audi un reģistrē automašīnu uz sava vārda. Vēlāk ik mēnesi jūs maksājat rēķinu par mašīnas nomu un procentu likmi par naudas izmantošanu, kuru līzinga kompānija iztērējusi mašīnas iegādei. Līguma darbības termiņa beigās visa Audi vērtība jau būs izmaksāta. Tomēr līzinga devējs var paust lojalitāti savam klientam un ļaut samaksāt atlikušo mašīnas vērtību līguma darbības beigās. Parasti šī summa ir nenozīmīga, jo visu laiku klients kārtīgi maksā amortizācijas maksu un mašīnas pilna izpirkuma brīdī tās vērtība būs simboliska.


Prātīgāki līzinga kompāniju klienti jau pirms līguma parakstīšanas uzstāj uz pirmo iemaksu. Tādā veidā viņi samazina procentu likmes pārmaksas summu un pie viena samazina ikmēneša maksājumu.


Tādējādi finanšu līzingā īpašumtiesības klients saņem tikai pēc tam, kad viss parāds būs izmaksāts, šajā gadījumā līzinga kompānijas nenosaka ierobežojumus nobraukumam.


Operatīvais līzings – vēl viens līzinga veids, kas dod iespēju nomāt iepatikušos auto, bez nepieciešamības to izpirkt. Šāds līzinga veids izmaksās daudz lētāk par finanšu līzingu, jūs varat arī jebkurā brīdī lauzt līgumu, lai mainītu šo auto pret kādu citu.


Operatīvais līzings ir ideāli piemērots autovadītājiem – iesācējiem, kam nepieciešams iegūt savu pirmo pieredzi, nebojājot savu jauno auto. Šai gadījumā līzings ir ļoti izdevīgs, jo nomātā automašīna izies visus apdrošināšanas posmus. Operatīvo līzingu izmanto arī cilvēki, kas nodarbojas ar publiskām aktivitātēm (politiķi, aktieri, dziedātāji), kuri bieži parādās saviesīgos pasākumos. Viņiem ir ļoti svarīgi papildināt savu tēlu ar prestižiem un dārgiem auto, turklāt šādas automašīnas var bieži mainīt, katru reizi ierodoties ar jaunu reprezentablas klases mašīnu vai sportkāru.


Par operatīvo līzingu interesi izrāda arī pensionāri, kas savā, sen pelnītajā atpūtā nolēmuši izbraukāt sen ieplānotas vietas vai beidzot apciemot savus tuviniekus. Šajā gadījumā cilvēkiem nav nepieciešams iegādāties savu automašīnu, daudz vieglāk ir to iznomāt uz neilgu laika periodu, piemēram, uz vasaru.


Visizdevīgākā Audi iegādes metode


Bez visiem izdevīgiem līzinga piedāvājumiem ir arī speciālas programmas, kuras piedāvā tieši Audi ražotājs. Viens no šādiem piedāvājumiem ir vērsts uz lielu auto parku atjaunošanu ar mērķi piepildīt tos tikai ar Audi zīmolu.


Piedāvājot šo programmu nosacījumus, oficiālais Audi pārstāvis dod iespēju savam klientam iegādāties vienlaicīgi vairākas automašīnas ar finanšu līzinga nosacījumiem. Savukārt paša pakalpojuma cena būs tik nenozīmīga, ka to varēs salīdzināt ar nomaksu. Līzinga saņēmējam paliks tikai viens – pēc iespējas ātrāk atmaksāt visu parāda summu un reģistrēt transportu uz sava vārda.


Audi ražotāja tiešā līzinga galvenā priekšrocība ir tā, ka visi klienti, kas saņēmuši šīs markas automašīnas, garantēti iegūst tiesības uz apkopi augstas klases tehniskā servisā, kas atbilst pasaules standartiem un balstās uz koncerna ilggadējo pieredzi.

Bez augstākminētajiem Audi iegādes veidiem jūs varat kļūt arī par ražotāja lojalitātes akciju dalībnieku. Jums būs nepieciešams tikai sekot līdzi programmām, kas norisināsies Latvijā. Parasti šādi pasākumi visiem gribētājiem piedāvā iegādāties noteiktus Audi modeļus kredītā bez procentu likmes, citiem vārdiem sakot, uz nomaksu. Tāpēc, ja tas Audi modelis, par kuru jūs jau sen esat sapņojis, būs šādu akcijas auto sarakstā, jūs iegūsiet pilnīgi jaunu auto uz nomaksu bez pārmaksas un jau pirmajā dienā kļūsiet par pilntiesīgu automašīnas īpašnieku.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem