Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Mainīt vecu automašīnu pret jaunu

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Šajā gadījumā jūsu lietotai automašīnai būs pirmās iemaksas funkcija, ja tiks iegādāts jauns auto, vai tā būs kā daļēja apmaksa (ja lietotā mašīna tiek augstu novērtēta). Tādējādi, atbraucot uz darījuma noslēgšanu ar vecu automašīnu, jūs dodaties projām jau ar jaunu auto.


Procedūra ir pieņemama arī tad, ja tiek noformēts auto līzings vai auto kredīts. Mainot savu veco auto, jūs netieši saņemat par to naudu un uzreiz ar to apmaksājat jau jauno pirkumu. Bet lai noteiktu jūsu lietotā auto cenu, kreditoram ir obligāti jāizmanto novērtētāja pakalpojumi. Iespējams, ka auto kompānijas štatā atradīsies tāds speciālists, bet, iespējams, jūs gribēsiet vērsties pie neatkarīga vērtētāja, kas noteiks jūsu auto vērtību uzreiz pēc tā apskates.


Grūti teikt, cik konkrēti maksās jūsu lietotais auto, kaut arī katrs īpašnieks var sniegt aptuvenu novērtējumu savam “zirdziņam”. Reizē ar individuālu novērtēšanu, pašam darījumam ir jānotiek noteiktu principu ietvaros:

 

 1. Kad tiks veikta jaunā auto iegāde, jūsu vecā automašīna var daļēji apmaksāt darījumu vai būt pirmā iemaksa auto līzinga vai auto kreditēšanas gadījumā.
 2. Ja, mainot savu automašīnu, gribēsiet saņemt naudu, tad to nāksies apmainīt pret lētāku un vecāku. Divu automašīnu vērtības starpība jums tiks izmaksāta skaidrā naudā.
 3. Mainīt automašīnu iespējams pret jebkuru īpašumu vai vērtībām, tai skaitā arī nekustamo īpašumu.

 

Ja jūs vēl nesat pārliecināts par nepieciešamību mainīt savu auto pret jaunāku vai lētāku, tad, iespējams, jums vispirms ir jāiepazīstas ar vispopulārākajām programmām. Šādu finanšu kompāniju oficiālās interneta lapas savu resursu ērtības labad aprīko ar iebūvētu kalkulatoru, kas darbojas online režīmā. Lai aprēķinātu gaidāmo ikmēneša maksājumu, jums būs jāievada ierīcē savi dati, un kalkulators acumirklī izsniegs jums vajadzīgo rezultātu.


Kā notiek auto apmaiņa


Daži auto saloni, kas piedāvā konkrētas markas automašīnas, ir speciālas ražotāja programmas pārstāvji. Piemēram, ja jums jau ir lietots 2010.gada Ford, bet jūs gribat jaunāku tās pašas markas automašīnu, auto salons labprāt nomainīs jau novecojušo Ford pret pilnīgāku un komfortablāku (jaunu) Ford. Turklāt piemaksa pēc šīs programmas nav nemaz tik liela. Ja salīdzina, cik daudz naudas un laika jums vajadzētu, lai pārdotu savu esošo auto un pēc tam nopirktu jaunu, tad šādus piedāvājumus var nosaukt par “izdevīgiem” un “racionāliem”.


Bet ne visi auto saloni nodarbojas ar konkrēta ražotāja auto maiņu, daudzi maina jebkuru lietotu auto pret jaunu vai dārgāku tieši savas filiāles teritorijā.


Lai būtu uzskatāmāk, apskatīsim auto maiņas mehānismu kādā no Rīgas auto saloniem, kas sadarbojas ar Ford auto ražotāju:

 

 1. Klientam ar savu automašīnu ir jāaizbrauc uz adresi, kas norādīta Ford salona tīmekļa vietnē.
 2. Speciālisti - novērtētāji veiks jūsu lietotā auto apskati un pēc tam organizēs pārrunas, lai vienotos par pieņemamu cenu.
 3. Klients piemeklē automašīnu, kas viņam visvairāk ir iepatikusies un pret kuru tas nolēmis mainīt savu esošo auto. Turklāt klients var izvēlēties jebkuru jaunu modeli, ko piedāvā ražotājs, nepieciešamajā komplektācijā. Tāpat neaizmirstiet, ka jūsu lietotā automašīna jau ir apmaksājusi noteiktu daļu no jaunā auto vērtības.
 4. Tiklīdz tiks noteikta jūsu auto cena, un jūs sev būsiet piemeklējis jaunu automašīnu, salons visīsākajā laikā sagatavos visus abiem darījumiem nepieciešamos dokumentus: jūsu lietotā auto pārdošanu un jaunā iegādi. Klientam tiks piedāvāti arī izdevīgi auto līzinga un apdrošināšanas nosacījumi. Salona pakalpojumos ietilpst arī palīdzība saistībā ar mašīnas uzlikšanu CSDD uzskaitē.
 5. Lēta un ātra automašīnas iegāde bez šķēršļiem un rūpēm. Kompleksais salona serviss palīdz saviem klientiem ieekonomēt naudu, spēku un laiku. Vēršoties tieši šajā kompānijā, klients varēs sēsties pie jauna auto stūres jau pirmajā sadarbības dienā.


Pie Ford salona speciālistiem jūs varat vērsties arī, lai veiktu:

 

 • Auto vizuālo apskati (bez maksas).
 • Profesionālu servisu (salona darbinieki ir izgājuši apmācību tieši pašā Ford automašīnu rūpnīcā).
 • Jūsu automašīnas servisa pāraprīkošanu.
 • Izdevīgus pirkumus, jo salonā var iegādāties oriģinālas rezerves daļas tieši no ražotāja.
 • Rūpīgu jūsu auto apkopi, kas visādā ziņā palielinās transportlīdzekļa ekspluatācijas laiku.
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem