Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Bezavansa aizņēmums auto iegādei

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Parastais auto kredīts ļauj iegādāties mašīnu bez ilgstošiem uzkrājumiem, bet pirmā iemaksa, kura nereti sasniedz 30% no pašas mašīnas vērtības, jums tomēr būs jāsameklē. Auto aizņēmums bez pirmās iemaksas ļauj iegādāties automašīnu, neatliekot to uz vēlāku laiku, bez avansa maksājumiem.

 

Auto kredīts bez iemaksas: slikti vai labi

 

Protams, kreditors neļaus jebkuram gribētājam noformēt kredītu automašīnai bez pirmās iemaksas, jo atradīsies arī tādi, kas vienkārši gribēs izmantot šādu iespēju: pavizināties dažas nedēļas vai mēnešus ar jaunu auto, pēc tam savas maksātnespējas dēļ atgriezt mašīnu atpakaļ bankai. Lai nodrošinātu sevi pret šādiem riskiem un ilgstošiem tiesas procesiem, banka piedāvā auto kredītu bez pirmās iemaksas tikai uzticamiem aizņēmējiem, precīzāk:

 

 1. klientiem, kas ne pirmo gadu tiek apkalpoti šajā bankā;
 2. aizņēmējiem, kas var apliecināt pietiekamu ienākumu līmeni;
 3. klientiem, kas piedāvā nodrošinājumu ķīlas veidā;
 4. uzņēmumiem, kas atrodas attīstības stadijā.

 

Bezatbildīgi un nelabticīgi aizņēmēji, kas nolēmuši izmantot “bezmaksas” iespēju neilgu laiku pabraukāt ar jaunu auto, maldās, ja domā, ka viņiem nav paredzēta atbildība. Pat, atgriežot automašīnu bankas auto placī, viņiem ir pienākums segt visus kreditora zaudējumus, kas saistīti ar mašīnas iegādi un aizņēmuma noformēšanu. Ja aizņēmējs atsakās atgriezt noteikto summu, banka būs spiesta atgriezt savu naudu, iesniedzot prasību tiesā.

 

Atmaksas termiņu ziņā auto kredīts bez pirmās iemaksas neatšķiras no tāda paša produkta, bet ar avansa maksājumu, tāpēc aizņēmējiem būs iespēja atmaksāt parādu 5-7 gadu periodā.

 

Aizņēmējam auto kredīts bez pirmās iemaksas ir mazāk izdevīgs aizņēmums kā tā “kolēģis” ar pirmo iemaksu. Pēdējā gadījumā pirmā iemaksa jau no paša sākuma samazina kredīta pamatsummu un aizņēmējam jau nākas atmaksāt mazāku aizņēmuma summu, attiecīgi viņš maksās arī mazākus kredīta procentus. Bet pat labticīgiem un uzticamiem klientiem ne vienmēr ir iespēja iemaksāt noteiktu naudas summu pirms tam, bet vajadzība iegādāties automašīnu ir steidzama. Šādā gadījumā aizņēmējs papildus noformē patēriņa aizņēmumu, ja kopējā pārmaksas summa par procentiem būs izdevīgāka nekā auto kredītu noformēšana bez pirmās iemaksas.

 

Savukārt banka, lai samazinātu savus riskus, izsniedz auto kredītu bez pirmās iemaksas, bet ar visu papildus izdevumu apmaksu. Uz tiem var attiecināt darījuma noformēšanu, automašīnas pārreģistrāciju, apdrošināšanas polišu iegādi u.t.t.

 

Visā visumā sanāk neslikta summiņa, kas ne katram ir pa kabatai. Tāpēc tie, kas grib iegādāties automašīnu bez pirmās iemaksas, pateicoties šim nosacījumam, uzreiz tiek atsijāti.

 

Kam ir izdevīgs auto kredīts bez pirmās iemaksas

 

Iegādāties mašīnu kredītā bez avansa tikai tāpēc, lai ar to pārvietotos pa pilsētu – nav racionāli. Ja aizņēmējam nav laba plāna, kā auto ātri atmaksāsies, visdrīzāk bankas maksājumi iedzīs viņu “stūrī” un viņš būs spiests šķirties no jaunā dzelzs drauga. Pat, ja jums ir izdevies iziet visas stingrās bankas prasības un pilnībā tām atbilst, nav vērts tādā veidā iegādāties mašīnu, ja tā jums nenesīs naudu.

 

Auto kredīts bez pirmās iemaksas var būt izdevīgs tikai tam aizņēmējam, kas nolēmis kļūt par taksistu, personīgo šoferi vai nodarboties ar citu transporta pakalpojumu sniegšanu. Protams, pilnīgi jaunai automašīnai nav nepieciešams remonts, tāpēc aizņēmēji nereti atgriež naudu pirms termiņa.

 

Kreditēšanas nosacījumi

 

Auto kredīts bez pirmās iemaksas ir tāds pats finanšu produkts, kā visi pārējie aizņēmumi, tāpēc tas var atšķirties tikai ar noformēšanas nosacījumiem.

 

Galvenās prasības aizņēmējam auto kredīta noformēšanai bez pirmās iemaksas:

 

 • OCTA un KASKO apdrošināšanas polišu iegāde.
 • Pase un otrs dokuments, kas apliecina aizņēmēja identitāti.
 • Darba grāmatiņas kopija.
 • Izziņa no darbavietas par saņemtajiem ienākumiem par pēdējo pusgadu.
 • Vienreizējās komisijas maksas samaksāšana.

 

Procentu likmes auto kredītam bez pirmās iemaksas ir daudz augstākas kā tam pašam produktam ar avansa maksājumu, tāpēc rezultātā šis aizņēmums izmaksā daudz dārgāk par parasto. Bankas var individuāli izvirzīt savas papildus prasības, tai skaitā arī izdevumu segšanai, šādas summas nereti sasniedz pirmās iemaksas apmērus, bet rezultātā aizņēmuma apkalpošana izmaksā dārgāk.

 

Pamatojoties uz šādām auto kredīta bez pirmās iemaksas īpatnībām, labticīgo aizņēmēju auditorija iedalās 2 daļās:

 

 1. Tie, kas steidzamas vajadzības dēļ tomēr izmanto šādu piedāvājumu;
 2. Tie, kas izvēlas auto kredītu, bet ar pirmo iemaksu, lai kredīta atmaksa būtu daudz ekonomiskāka.

 

Otrā aizņēmēju daļa meklē maksimālo izdevīgumu, lai iegādātos mašīnu kredītā, tāpēc cenšas pat pirmo iemaksu samaksāt lielāku par paredzēto, samazinot procentu pārmaksu.

 

Kur atrast auto kredītu bez pirmās iemaksas

 

Lai saņemtu kredītu bez pirmās iemaksas kārotai automašīnai, var vērsties ne tikai bankā, bet arī specializētās kompānijās, kas darbojas kā starpnieki starp aizņēmēju un ražotāju. Protams, viņu darbs ir pa tiešo saistīts arī ar bankām, kas kreditē aizņēmēju. Bet automašīnu cenas šeit ir mazliet lētākas pat bez pirmās iemaksas.

 

Bieži šādas kompānijas kārto pilnībā visu darījumu, bet vēlāk arī piedāvā tehnisko apkopi iegādātajai automašīnai. Vēršoties pie viņiem, jūs varat bez tēriņiem saņemt gatavu braucamu mašīnu, bet vēlāk pilnvērtīgi atmaksāt kredītu.

 

Vēl viens automašīnu piegādātājs kredītā bez avansa – tie ir auto saloni. Protams, viņi nevarētu piedāvāt šādu iespēju, nesadarbojoties ar banku, bet aizņēmējiem viņi patīk tāpēc, ka pirkums tiek noformēts uzreiz pašā auto placī, bet kreditēšanas nosacījumi paliek tādi paši kā bankā.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem