Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Nopirkt mašīnu ar negatīvu kredītreputāciju

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Daudzi no viņiem ir vienlaicīgi uzņēmušies gan hipotekārās saistības, gan patēriņa kredītus. Bet ar to jau cilvēku vajadzības nebeidzas, īpaši jaungada atlaižu un akciju periodā. Tieši šajā laikā daudzas līzinga kompānijas, bankas un vienkārši auto ražotāji piedāvā iespēju iegādāties personīgo automašīnu ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem. Bet ko iesākt, ja kredītvēsture jau ir sabojāta un banka diez vai akceptēs jaunu pieteikumu? Kādi vēl varianti paliek potenciālajiem auto īpašniekiem, mēs aplūkosim tālāk.

 

Pamatoti kreditora riski

 

Ja aizņēmējam jau ir negatīva kredītvēsture, viņam ir reāli jānovērtē savas iespējas un jāsaprot, ka nav vērts cerēt uz izdevīgiem kredītorganizāciju nosacījumiem. Vērsties bankā pēc jauna kredīta: diez vai tas vainagosies panākumiem. Atliek tikai divi varianti: izmantot auto līzingu, ja ir slikta kredītvēsture, vai vērsties tieši pie mašīnu ražotāja. Bet arī šajos gadījumos jebkuri darījumi ar kreditoriem nelabvēlīgu personu atšķirsies ar paaugstinātu risku, tāpēc klientam nāksies izdarīt lielu pirmo iemaksu vai piekrist paaugstinātām gada likmēm, bet daudzos gadījumos būs jāpiekrīt šiem abiem nosacījumiem.

 

Neviens nesaka, ka noformējot auto līzingu ar sliktu kredītvēsturi, kompānija, kas jūs kreditē, pievērs acis uz šo niansi: tā vērīgi izskatīs jūsu maksājumu termiņa kavējumus un iemeslus, kuru dēļ jūs nevarējāt tikt galā ar savām saistībām. Tomēr daudzas līzinga kompānijas bieži praktizē lojalitātes programmas, kas nelabvēlīgiem klientiem paver jaunas iespējas.

 

Tāpēc klientam var pieprasīt ķīlas nodrošinājumu nekustamā īpašuma veidā, turklāt šāda objekta novērtēšanas vērtība aptuveni 1,5 reizi pārsniegs automašīnas cenu. Bet lai jau iesākumā noskaņotu līzinga saņēmēju uz savlaicīgu parāda atmaksu, līzinga kompānija līguma nosacījumos jau iepriekš paziņos arī par samērā augstām soda maksām par nesavlaicīgu vai nepilnīgu naudas saistību izpildi.

 

Ja jums palaimēsies iegūt automašīnu tieši no ražotāja, tad lai labotu savu stāvokli un vienlaikus mainītu kredītvēsturi uz labo pusi, nāksies ne tikai piekrist visiem kreditora nosacījumiem, bet vēl arī pameklēt veidus kā palielināt savus ienākumus.

 

Auto līzinga izdevīgā puse

 

Lai cik pievilcīgi nešķistu visi pārējie kreditori, līzinga kompānijas nepieprasīs no jums grandiozus ikmēneša maksājumus, lai vēl vairāk nepalielinātu jūsu finansiālo slodzi. Turklāt līzinga kompānija izpirks jebkuru klientam iepatikušos automašīnu un sniegs iespēju ilgus gadus maksāt tikai amortizācijas izdevumus. Iespējams, ka līzinga līguma darbības termiņa beigās jūsu iepriekšējās saistības tiks pilnībā dzēstas, bet atlikusī automašīnas vērtība pietuvosies niecīgai summai. Tieši tas ļaus jums gandrīz “nesāpīgi” kļūt par pilnvērtīgu un likumīgu auto īpašnieku.

 

Auto līzinga noformēšana ar sliktu kredītvēsturi

 

Ja tomēr esiet nolēmis iet pa vienkāršāko un pieejamāko ceļu, tad auto līzingu ar sliktu kredītvēsturi iespējams saņemt vairākos veidos:

 

  • Lūgt finanšu brokera palīdzību. Šādas personas, parasti, vienmēr ir informētas par visām lojalitātes programmām, tāpēc tās var bez pūlēm piemeklēt optimālāko risinājumu pat, ņemot vērā jūsu sarežģīto reputāciju.
  • Līzinga kompānija nepieprasīs no jums kaudzi dokumentu un izziņu, bet uzliks par pienākumu iemaksāt palielu pirmo iemaksu par mašīnu. Tāpēc iepriekš padomājiet, kur jūs varēsiet atrast tādu naudas summu.
  • Nāciet uz līzinga kompāniju jau sagatavojies: paņemiet līdzi izziņu par ienākumiem, uzrādiet dokumentus, kas apliecinātu jūsu papildus peļņu, piemēram, peļņu no zemes gabala vai dzīvokļa īres.
  • Palūdziet kredītinformācijas birojam izdruku. Iespējams, pagātnes “grēki – kavējumi” jau ir dzēsti, kredīti sen nomaksāti, bet uzziņu informācija jau sen nav aktualizēta. Iesniedziet līzinga devējam apstiprinājumu par to, ka jūsu kavētie maksājumi jau sen ir nomaksāti, un varēsiet droši cerēt uz pozitīvu lēmumu attiecībā uz jūsu pieteikumu.

 

Kopsavilkums

 

Un tomēr, no visām augstākminētajām iespējam vispieejamākā sliktas kredītvēstures gadījumā būs līzings. Bet arī šai metodei ir jāpieiet samērā nopietni, veicot visu līzinga kompāniju monitoringu un salīdzinot esošās programmas. Iespējams, ka auto līzings kļūs jums par labāko piedāvājumu pat ar labu reputāciju, jo mūsdienu finanšu tirgus eksperti apgalvo, ka šodien tas ir vispārliecinošākais arguments kļūt par auto īpašnieku. Un tomēr, pat auto līzings ar sliktu kredītvēsturi - tas ir atbildīgs solis, kuru jums jūs jāapsver ne reizi vien, prognozējot savu materiālo stāvokli vairākus gadus uz priekšu.

Un tomēr, pat auto līzings ar sliktu kredītvēsturi - tas ir atbildīgs solis, kuru jums jūs jāapsver ne reizi vien, prognozējot savu materiālo stāvokli vairākus gadus uz priekšu.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem