Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kur nopirkt auto bez pirmās iemaksas?

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Auto rūpniecība ir viens no pirmajiem mūsdienu izstrāžu pārstāvjiem, tāpēc tā nepārtraukti piedāvā auto mīļotājiem ultrajaunas tehnoloģijas, kas pastiprina komforta izjūtu braucienu laikā.

 

Bet arī šis uzdevums auto rūpniecībai nav vienīgais, jo jebkurai automašīnai ir jābūt pieejamai gan iegādei, gan vēlākās apkopes laikā. Šo uzdevumu dēļ auto līzingu tagad var atrast ne tikai bankās vai kredītu/līzinga kompānijās, bet arī pie oficiālajiem auto zīmolu pārstāvjiem. Līzinga nosacījumiem auto rūpniecībā ir līdzīgas iezīmes ar finanšu struktūru programmām, bet pirmajā gadījumā jums vienmēr būs iespēja saņemt lietošanā pilnīgi jaunu automašīnu.

 

Auto ar jūsu nosacījumiem

 

Auto līzings – tā ir universāla finanšu programma, kas piedāvā saņemt auto nomā un pašam izvēlēties līzinga nosacījumus, piemēram:

 

 • paņemt automašīnu līzingā uz dažām dienām;
 • paņemt automašīnu līzingā uz dažiem gadiem;
 • pilnībā izpirkt automašīnu;
 • atgriezt ekspluatējamo auto un paņemt citu (jaunu) vienā un tai pašā līzinga kompānijā vai pa taisno no auto rūpniecības pārstāvja;
 • pārdot savu automašīnu un no šiem līdzekļiem apmaksāt pirmo iemaksu par līzinga automašīnu (jaunu vai lietotu);
 • veikt pirmo iemaksu vai nē;
 • iegādāties jaunu automašīnu līzingā no auto rūpniecības pārstāvja vai no finanšu starpnieka;
 • izmantot jaunu vai lietotu auto.

 

Iespējas, kādas piedāvā auto līzings, nebeidzas ar augstākminēto sarakstu, to var bezgalīgi papildināt ar katra līzinga devēja atsevišķi izstrādātajiem apkalpošanas noteikumiem. Šādas struktūras Latvijā ir sastopamas dažādos apmēros – sākot no lieliem auto centriem, beidzot ar nelieliem brokeru birojiem, un tos visus iespējams apmeklēt klātienē.

 

Viena no šādām līzinga kompānijām ir Autocapital, kas atrodas Rīgas centrā, Maskavas ielā 418. Šīs kompānijas apkalpošana balstās uz vispopulārākajiem pakalpojumiem: auto pārdošana, auto izpirkšana, ilgtermiņa līzings un līzings, kas tiek noformēts uz dažām dienām. Bet pati galvenā sadarbības priekšrocība ar Autocapital – pirmās iemaksas neesamība, citiem vārdiem sakot, ja jums nav nekādu uzkrājumu, jūs varat atbraukt uz norādīto adresi un aizbraukt projām jau ar izvēlēto automašīnu.

 

Auto līzinga noformēšanas procedūra Autocapital:

 

 1. jūs izvēlaties iepatikušos automašīnu (varat to izdarīt ar interneta kataloga palīdzību vai, atbraucot uz biroja adresi),
 2. aizpildāt auto līzinga pieteikumu, norādot personas datus un izvēlētā auto parametrus;
 3. veicat pirmo iemaksu (pēc vēlēšanās);
 4. dodaties uz Autocapital biroju (norādītajā adresē), lai parakstītu auto līzinga līgumu.

 

Īpaši ērts kompānijas serviss ir auto izpirkums. Jums būs jādodas uz atsevišķu pielikumu tīmekļa vietnē un jāaizpilda tur speciāla forma, norādot personas datus un jūsu auto parametrus, kā arī jāpiestiprina dažas fotogrāfijas. Lai paātrinātu novērtēšanas procesu, jūs varat atbraukt ar savu automašīnu uz Autocapital. Ja jūsu turpmākā rīcība paredz automašīnas iegādi līzingā, tad ar esošā auto cenu varēsiet apmaksāt pirmo iemaksu.

 

Autocapital piedāvājums

 

Kompānijas interneta katalogs ir veidots maksimāli intuitīvi, jūs varēsiet neapgrūtināt sevi ar personīgu vizīti birojā, bet izvēlēties piemērotākos auto variantus online. Galvenais meklēšanas kritērijs daudziem paliek manuālā vai automātiskā pārnesumu kārba. Protams, manuālai transmisijai atradīsies savi pielūdzēji, bet mūsdienu modeļos mehāniskā ātrumu pārslēgšanas sistēma vairs nav tik bieži sastopama. Kataloga filtrā jūs varēsiet izvēlēties auto arī pēc citiem parametriem: cena, dzinējs u.t.t.

 

Lapa ar auto piedāvājumu jau ietver informāciju par katras automašīnas cenu un ikmēneša maksājuma summu. Starp citu, pievērsiet uzmanību, ka pirmā iemaksa nav obligāts nosacījums. Procentu likme nomai sākas no 7,9% gadā. Savu klientu lielākam komfortam Autocapital katalogā ir iestrādājis vajadzīgās norādes, kas ļauj izdalīt noteiktus auto modeļus, piemēram: manuāla transmisija, nesen veikta tehniskā apskate, 4x4 WD, atlaide u.t.t.

 

Līzings SIA Autocapital

 

SIA Autocapital ir populārs brokeris Rīgā, Latvijā, kas pārstāv saistošo posmu starp kredītu organizācijām un auto plačiem. SIA Autocapital galvenais mērķis ir vispiemērotāko auto iegādes variantu atrašana saviem klientiem. Kompānijas birojs atrodas tajā pašā adresē: Maskavas iela 418. Brokera piedāvājumā ir ne tikai auto līzinga programmas, bet arī auto kredīti ar pirmo iemaksu, tāpat šeit iespējams izmantot arī ikdienā nepieciešamo apkalpošanu:

 

 • riepu, disku iegāde,
 • riepu montāža,
 • automašīnu tehniskais serviss,
 • auto kapsēta,
 • auto mazgāšana,
 • evakuatori,
 • automašīnas vēstures pārbaude pēc VIN koda.
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem