Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Auto iegāde ar nelielu nobraukumu 20 minūšu laikā

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Šī kompānija nodarbojas ne tikai ar auto tirdzniecību. Tirdzniecības plača apmeklētāji, kam nav pietiekamu naudas uzkrājumu, šeit var iegādāties mazlietotu automašīnu līzingā pusstundas laikā. Klienti, kas uz šejieni atbraukuši, lai samainītu savu apnikušo automašīnu pret citu, bet mazlietotu, var nodot esošo automašīnu izpirkšanai un ar iegūto naudu nomaksāt daļu no jaunā (cita) auto vērtības jeb šādā veidā veikt pirmo iemaksu.

 

Autoplača darba rādītāji un to pamatojums

 

Pārdot savu automašīnu šim autoplacim jūs varat neatkarīgi no jūsu transportlīdzekļa stāvokļa. Autokompleks pieņem jebkura izlaiduma gada automašīnu jebkurā tehniskā stāvoklī. Naudu par automašīnu jūs saņemat stundas laikā. Jums ir arī iespēja pārdot savu automašīnu ar online pieteikuma palīdzību, kurā jums būs jānorāda visas savas automašīnas īpatnības un parametri. Anketas beigās jūs varēsiet pievienot automašīnas fotogrāfiju, lai pieteikums tiktu apstrādāts ātrāk un precīzāk.

 

Pārdevējs piedāvā mazlietotas automašīnas, bet auto tirdzniecība līzingā tiek finansēta ar populāro kreditoru palīdzību: Mogo, InBank, InCredit, BigBank u.t.t. Autokompleks neslēpj savu sadarbību ar citiem autoplačiem, kas nodarbojas ar līdzīgu uzņēmējdarbību. Autokompleks ir augsti rādītāji auto industrijā, jo šī kompānija neilgā laika periodā paspējusi pārdot vairāk kā 7000 mazlietotas automašīnas. 74% no esošajiem klientiem atkārtoti vēršas kompānijā pēc otrās, trešās un ceturtās automašīnas. Un šādus skaitļus šis autoplacis spējis iekarot, pateicoties savai efektivitātei: lai šeit iegādātos mazlietotu automašīnu, jums būs jāpatērē ne vairāk kā 20 minūtes (no pieteikuma nosūtīšanas brīža līdz auto saņemšanas brīdim).

 

Šādi autoplači kā Autokompleks ir pieprasītāki par citām auto tirdzniecības vietām, jo piedāvā tikai mazlietotus transportlīdzekļus. Mazlietots auto tirdzniecībā tiek uzskatīts par visizdevīgāko tehnikas grupu: maksā daudz mazāk par jaunu, bet to nelielais nobraukums norāda, ka detaļas, mezgli un agregāti nebūs nolietoti.

 

Šobrīd autoplacis Autokompleks piedāvā vairāk kā 150 mazlietotas automašīnas, kuras kompānija iegādājusies tālākpārdošanai, tai skaitā, līzingam. Katalogā piedāvātie mazlietotie auto jau izgājuši stingru tehnisko pārbaudi speciālā sertificētā cehā, un tieši tas ļauj uzņēmumam Autokompleks dot saviem klientiem garantiju visām savām automašīnām uz 12 mēnešiem.

 

Kā darbojas autoplacis?

 

Speciālisti, kas strādā Autokompleks, ir ieinteresēti ne tikai tirdzniecībā, bet arī ar pilnu atdevi piemeklē saviem klientiem ļoti izdevīgus auto līzinga variantus, ņemot vērā kredītvēsturi un iespējas veikt pirmo iemaksu. Tomēr daudzi autoplači jau ir pārstājuši pievērst uzmanību kredītvēsturei, ja klients var veikt pirmo iemaksu pienācīgā apmērā.

 

Tirdzniecība ar mazlietotām automašīnām šajā placī nozīmē arī ātru apdrošināšanas polišu noformēšanu. Izvēlēties piemērotu mazlietotu auto jūs varat arī, personīgi neapmeklējot placi, bet no jebkura pasaules punkta, ienākot pārdevēja tīmekļa vietnē un iepazīstoties ar pilnu auto klāstu. Lai jūs varētu ātrāk atrast meklējamo mazlietoto automašīnu, racionālāk būtu izmantot ērtu filtru, zem kura atrodas arī kalkulators līzinga aprēķināšanai.

 

Filtrs mazlietota auto meklēšanai nepiedāvā detalizētas kategorijas sīkāko parametru aprakstīšanai, tikai pašus galvenos parametrus: auto zīmols un tā modelis, pārnesumkārba (manuāla vai automātiska), degvielas veids (dīzelis vai benzīns, gāze), kā arī dzinēja tilpums. Galvenā pazīme, pēc kuras tiks veikta mazlietota auto meklēšana, ir tā cena, precīzāk sakot, cenu diapazons.

 

Tiklīdz atradīsiet to mazlietoto automašīnu, kuru jau tik sen esat sapņojis iegādāties, var pāriet pie līzinga kalkulatora izmantošanas, jo jūs jau zināt precīzu auto cenu. Līzinga kalkulators vispirms palūgs jums ievadīt auto cenu un pirmās iemaksas apmēru. Ja jums ir iespēja iemaksāt pēc iespējas lielāku pirmo iemaksu, pacentieties to izdarīt: tas samazinās līzinga pārmaksu, saīsinās atmaksas termiņu, kā arī samazinās procentu likmi.

 

Nākamais līzinga kalkulatora lauks – termiņš (kādā laikā periodā jūs varēsiet atmaksāt līzingu). Programmas nosacījumi ļauj jums atmaksāt līzingu laika periodā no 3 mēnešiem līdz 7 gadiem. Kad būsiet ievadījis savus datus, tiks parādīti galvenie cipari: ikmēneša maksājums, mazlietota auto atlikusī cena līguma darbības perioda beigās un procentu likme.

 

No kā ir atkarīga procentu likme? Pirmkārt, no pirmās iemaksas apmēra un kredītvēstures. Šie divi parametri līzingā nav šķirami. Ja nevarat lepoties ar kredītvēsturi, tad, visdrīzākais, jums nāksies iemaksāt samērā lielu pirmo iemaksu. Ja jūs jau no paša sākuma esat paziņojis, ka gribat iemaksāt 30-50% no mazlietota auto cenas kā pirmo iemaksu, tad daudzi līzinga devēji apstiprinās līzingu ar jebkuru kredītvēsturi.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem