Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Mērķis viens, bet atšķirību daudz

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Un nav svarīgi, par kādu automašīnu iet runa: jaunu vai lietotu. Racionālākā izvēle jūsu auto iegādei ir auto kredīts vai auto līzings. Daudziem šie divi termini ir identiski, bet patiesībā iegāde līzingā un iegāde kredītā – tās ir divas finanšu programmas, kuras šķir atšķirību siena. Kaut arī tās apvieno viens liels mērķis – automašīnas iegāde.


Kas pamato izvēli auto līzinga labā?


Auto līzings – tas ir finanšu darījums starp kreditoru, banku un līzinga kompāniju no vienas puses un juridisko vai fizisko personu no otras. Auto līzings ir paredzēts jaunas vai mazlietotas automašīnas iegādei, turklāt ļoti svarīgi ņemt vērā automašīnas vecumu, kuru esat nolēmis iegādāties. Viens no svarīgiem kreditora nosacījumiem auto līzingā ir pirmā iemaksa.


Galvenais auto līzinga noformēšanas princips – auto izvēle. Vērsties pie līzinga kompānijas pēc auto līzinga vērts tad, kad būsiet izvēlējies automašīnu. Ērti, ja kredītkompānijai, kas apkalpo fiziskas personas, ir savs auto parks, precīzāk sakot, katalogs ar auto sludinājumiem. Konkrēta auto izvēle no šāda kataloga vienkāršos un paātrinās līzinga noformēšanu. Par automašīnas pilnvērtīgu īpašnieku jūs kļūsiet tikai tad, kad tiks izpildīti visi kreditora nosacījumi, bet līzinga parāds tiks pilnībā atgriezts.


Ja esat nolēmis izvēlēties auto līzingu, neaizmirstiet par tā galvenajām īpatnībām:

 

 • Auto iegāde līzingā nenotiks, ja jūs neveiksiet pirmo iemaksu. Pirmās iemaksas apmērs tiek noteikts kreditora nosacījumos, katra kompānija to nosaka individuāli. Aptuvenais pirmās iemaksas apmērs – 10-20%.
 • Līzinga kompānijai būs svarīgs jūsu autovadītāja stāžs. Ja tāds nav vai tas ir minimāls, auto iegāde līzingā var būt jums nepieejama.
 • Auto iegāde līzingā vienmēr paredz paplašinātu apdrošināšanas polišu paketi, KASKO apdrošināšana ir obligāta.
 • Visu auto līzinga atmaksas laiku transportlīdzekļa juridiskais īpašnieks būs kredītkompānija. Klients kā fiziska persona būs tikai tā turētājs, lietotājs.
 • Minimālā auto līzinga summa sākas no 5000-8000 eiro. Precīzāks cipars ir atkarīgs no kreditora nosacījumiem, kura labā jūs izdarāt izvēli. Maksimālā līzinga summa var sasniegt 50 000 eiro un nereti vairāk.
 • Līzings tiek noformēts konkrētam transportlīdzeklim.
 • Noformējot līzingu, svarīgs ir arī auto vecums. Visas parāda summas atmaksas beigās automašīna nedrīkst būt 13-15 gadus veca. Precīzu vecuma rādītāju jūs uzzināsiet izvēlētā kreditora nosacījumos.
 • Auto līzingu parasti izvēlas auto mīļotāji, kas nav vienaldzīgi pret dārgām automašīnām un ir gatavi apmaksāt transportlīdzekļa ekspluatācijas papildus izdevumus.


Kādiem lietotājiem ir paredzēts auto kredīts?


Auto kredīts – tas ir viens no vienkāršākajiem kreditēšanas veidiem. Galvenā auto kredīta klientu auditorija – fiziskas personas, kas vēlas iegādāties automašīnu ar vienkāršākiem nosacījumiem. Ar ko auto kredīts ir vienkāršāks par nomu? Pirmkārt, auto kredītā nav pirmā iemaksa vai tā tiek noteikta tikai pēc paša klienta vēlēšanās. Otrkārt, auto kredīts nenosaka auto vecuma ierobežojumus. Kredītā var tikt pārdota kā jauna automašīna, tā arī lietota, pat pēc avārijas. Treškārt, transportlīdzekļa pārdošanas brīdī par automašīnas īpašnieku kļūst aizņēmējs. Ceturtkārt, kredīta summa var būt visdažādākā. Un pēdējais - jums nav pienākums maksāt tik paplašinātu apdrošināšanas pakalpojumu paketi kā līzingā.


Un tā, kādas priekšrocības jums ir, izmantojot auto kredītu:

 

 1. Nav pirmās iemaksas.
 2. Auta kredīta summa var sākties no 500 eiro atzīmes.
 3. Nav novērtēšanas, apdrošināšanas un citu papildus izdevumu.
 4. Automašīnas pārdošanas brīdī automašīna uzreiz kļūst par aizņēmēja - juridiskās vai fiziskās personas īpašumu.
 5. Auto kredīts ir piemērots jebkura vecuma transportlīdzekļa iegādei jebkādā stāvoklī.
 6. Kredītā noformētā automašīna nav ķīla.
 7. Kredīts netiek piesaistīts konkrētam transportlīdzeklim, saņemot nepieciešamo naudas summu, jūs varat iegādāties jebkuru automašīnu.


Noformēt kredītu automašīnai iespējams kā bankā, tā arī citās kredīta un līzinga kompānijās. Daži kreditori, tādi kā Swedbank, līdztekus auto kredītam uzreiz piedāvā noformēt patēriņa kredītu. Parasti tas ir ideāls risinājums, ja jums jau ir pienācīga naudas summa un ar šo summu jūs samaksājat pārdevējam pirmo iemaksu, bet pārējo daļu – ar kredīta palīdzību.


Lai piemeklētu optimālo automašīnas variantu tās noformēšanai kredītā, jūs varat izmantot katalogus ar auto sludinājumiem. Šādus katalogus bieži piedāvā paši kreditori vai to partneri. Šeit auto kredīts maz ar ko atšķiras no auto līzinga. Transporta tirdzniecības katalogā jūs varēsiet salīdzināt vienu sludinājumu ar otru. Ja šāds auto tirdzniecības katalogs tiks izvietots kreditora tīmekļa vietnē, tad katrā sludinājumā jau tiks norādīta minimālā ikmēneša maksa par šo automašīnu. Turklāt šādi katalogi bieži ir aprīkoti ar kredītu vai līzinga kalkulatoru. Ar šīs ierīces palīdzību jūs nosakāt ikmēneša maksājumu mašīnai, kuras nav katalogā. Auto katalogu iespējas līzingā un kreditēšanā ir tikpat kā neierobežotas. Jums ir tikai jāsalīdzina, jāizvēlas un jāatrod optimālākais iegādes variants.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem