Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Līzings, kuru izmantojuši vairāk kā 100 000 cilvēki

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Neapstrīdama šīs tirdzniecības platformas funkcionēšanas priekšrocība ir iespēja nopirkt auto līzingā. Un pat ja šobrīd jums ir tikai 300 eiro, jau šodien jūs varat kļūt par laimīgo automašīnas ieguvēju, kuras cena ir pārsniedz 10 000 eiro. Iedomājieties, cik nenozīmīgas būs līzinga izmaksas, ja parāda atmaksas periods var būt līdz 7 gadiem? Iztērētie 20-50 eiro mēnesī būs nemanāmi jūsu maciņam, bet jau ar pirmo līzinga noformēšanas dienu jūs varēsiet bez ierobežojumiem izmantot auto, netērējot savas dzīves gadus naudas iekrāšanai.

 

Kas ir nepieciešams, lai nopirktu automašīnu līzingā? Parasti to izdodas izdarīt ātrāk nekā sagatavot vieglas brokastis! Gandrīz nekas, izņemot jūsu dokumentus un dažas minūtes uzmanības. Pirmkārt, jums ir nepieciešams izdarīt izvēli – iepazīties ar pilnu auto piedāvājumu un izvēlēties sev piemērotu automašīnas modeli. Vēlāk – pārejam uz izvēlētā auto lapu, aizpildām vienkāršu formu un nosūtam to izskatīšanai. Tīmekļa vietne savā lapā nesniedz konkrētus auto līzinga nosacījumus. To, cik jums izmaksās iepatikusies automašīna, varēsiet uzzināt tikai pēc tam, kad jūsu pieteikums tiks izskatīts un novērtēts.

 

Tīmekļa vietne neparedz online kredītu kalkulatoru, bet katrai automašīnai jau ir aprēķināts minimālais līzinga maksājums, un šo informāciju var redzēt tieši galvenajā lapā. Pārejot uz konkrētu auto modeli, jūs varēsiet mainīt atmaksas periodu pret vajadzīgo, šajā gadījumā tiks mainīts ikmēneša maksājuma apmērs. Katras automašīnas lapa ir aprīkota ar formu, kurā jums ir tikai jāievada elementāras ziņas par sevi, kā arī jānosaka vēlamais līzinga atmaksas periods. Pirms pieteikuma nosūtīšanas izskatīšanai jums ir jāinformē pārdevējs par to, ka jums nav nekādu attiecību ar politiski nozīmīgiem cilvēkiem un ka jūs pats neesat viens no viņiem, kā arī jāpiekrīt tam, ka tādai finanšu kompānijai kā MOGO būs tiesības izmantot jūsu personīgo informāciju atlaižu piedāvāšanai u.t.t. Un vēl viens punkts – piekrišana tīmekļa vietnes konfidencialitātes politikai.

 

Kas ir īstais kreditors?

 

Kāpēc Autotev tīmekļa vietnē mēs sastopamies ar finanšu kompānijas MOGO vārdu? Viss tāpēc, ka šī tīmekļa vietne ar auto piedāvājumu ir tikai tirdzniecības punkts, kādu Rīgā ir desmitiem. Bet pašam pārdevējam nav iespējams finansēt auto iegādi katram gribētājam. Ja nebūs noteiktas līdzekļu rezerves, kompānija pārstās papildināt savu sortimentu. Tāpēc daudzi auto plači Rīgā strādā tieši pēc šādas ērtas shēmas: partnerībā ar finanšu struktūrām. Lai saņemtu galveno informāciju par to, kādi līzinga nosacījumi jūs sagaida Autotev, pietiek tikai apmeklēt MOGO tīmekļa vietni vai vērsties pie viņiem pa tiešo.

 

Kādi ir auto līzinga nosacījumi MOGO?

 

Galvenie auto līzinga parametri MOGO:

 

 • Auto līzinga noformēšana pusstundas laikā.
 • Finansējums līdz 90% no auto cenas.
 • Līzingā var iegādāties jebkuras markas un gada automašīnu.

 

Pēdējais punkts būs īpaši piemērots topošajiem klientiem, jo Rīgā ne tik bieži var sastapt līzinga nosacījumus, kas ļauj nopirkt ne tik jaunu BMW vai AUDI. Vēršoties pa tiešo pie kreditora, jūs saņemat iespēju iegādāties automašīnu līzingā pat ne pie kreditora partneriem, bet no rokām, izmantojot parastu auto meklētāju sludinājumu tīmekļa vietnēs.

 

Kā notiek līzinga noformēšana Rīgā:

 

 1. izvēlamies auto;
 2. aizpildām pieteikumu un nosūtam to izskatīšanai;
 3. saņemam individuālu piedāvājumu;
 4. parakstām līzinga līgumu;
 5. veicam auto pārreģistrāciju CSDD (uz kreditora vārda).

 

Kas var būt par aizņēmēju:

 

 • Fiziskas personas vecumā no 20 gadiem.
 • Juridiskas personas.
 • Personas, kurām ir vismaz pastāvīgās uzturēšanās atļauja Latvijā, Rīgā.

 

Ar kādiem nosacījumiem tiek piedāvāts līzings?

 

 • Finansējums apmērā no 8000 līdz 15000 eiro.
 • Parāda atmaksas periods – līdz 7 gadiem.
 • Iespēja atmaksāt līzingu bez maksas pirms līgumā noteiktā termiņa.
 • KASKO apdrošināšana nav obligāta.

 

Kādi dokumenti jums būs nepieciešami līzinga noformēšanai MOGO?

 

 • Pase vai ID karte.
 • Konta numurs bankā.
 • Auto tehniskā pase.

 

Priekšrocības sadarbībai ar MOGO:

 

 • Saprotoša attieksme pret katru potenciālo klientu.
 • Saprotama un ātra līzinga noslēgšanas procedūra.
 • Draudzīgas attiecības starp jums un kompānijas darbiniekiem.

 

Jau vairāk kā 100 tūkstoši cilvēku visā pasaulē ir vērsušies MOGO pēc palīdzības un saņēmuši pienācīgu atbalstu. Stacionāri kreditors atrodas Rīgā un jebkurā laikā var pieņemt klientu savā birojā.

 

Lapas ar MOGO finanšu produktiem ir aprīkotas ar kredītu kalkulatoriem, kas dažu sekunžu laikā palīdz aprēķināt ne tikai ikmēneša maksājuma apmēru, bet arī pilnībā visu atmaksas grafiku. Šajā ierīcē uzreiz ir norādīta nepieciešamā informācija par finansējumu, sniegts pakalpojumu apraksts un kreditora kontakti.


MOGO nav vienīgais finanšu pakalpojumu piedāvātājs Rīgā, kas nodarbojas ar līzingu. Rīgā jūs sameklēsiet vairāk kā desmit auto līzinga programmas ar līdzīgiem nosacījumiem, kuru vidū noteikti varēsiet atrast sev labāko risinājumu.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem