Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Auto iegādes programmas Citadele bankā

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Pirmkārt, jauniem un vidēja vecuma cilvēkiem, protams, gribētos iegādāties kaut ne Premium klases auto, tomēr vismaz prestižu un mūsdienīgu vieglā transportlīdzekļa modeli, ar kuru varētu pārvietoties vēl daudzus gadus bez nozīmīgiem remontiem. Tāpēc šim auto ir jābūt pēdējo gadu izlaiduma modelim un, iespējams, ar vēl spēkā esošu garantiju.


Otrkārt, daudziem auto kredīts ir pārlieku dārga procedūra, nereti arī neiespējama, jo nav pietiekama oficiālo ienākumu līmeņa. Nu bet, treškārt, uzkrāt vairākus tūkstošus eiro īsā laika sprīdī reti kuram izdodas, tāpēc tie, kas vēlas iegādāties savu auto, meklē sev jaunus un daudz pieņemamākus variantus.


Šādās situācijās Latvijas iedzīvotāji aizvien vairāk un vairāk ir sākuši izmantot auto līzinga pakalpojumus, kas ir daudz lētāks par auto kredītu un nepieprasa, lai līzinga saņēmējs atbilstu daudziem stingriem nosacījumiem, kā tas notiek, vēršoties bankā pēc auto kredīta.


Auto līzings Citadelē


Viena no Latvijā populārām finanšu kompānijām “Citadele” piedāvā tieši šādu auto iegādes veidu – auto līzingu. Turklāt šīs finansēšanas nosacījumi ir samērā lojāli un ļauj iegādāties auto labā stāvoklī ar atmaksas termiņu uz vairākiem gadiem.


Auto līzinga finansēšanas nosacījumi Citadelē

 

 1. Finansēšanas apmērs – līdz 90% no auto tirgus vērtības.
 2. Auto līzinga summa – no 5 līdz 17 tūkstošiem eiro.
 3. Atmaksas periods – līdz 6 gadiem.
 4. Individuāli finansēšanas nosacījumi katram klientam.
 5. Individuāla auto līzinga likme pēc klienta pieteikuma izskatīšanas auto iegādes finansēšanai.
 6. Noformējot auto līzingu līdz 5000 eiro, KASKO apdrošināšanas polises iegāde nav obligāta.
 7. Maksimālais auto vecums uz auto līzinga atmaksas brīdi nedrīkst pārsniegt 15 gadus.


Kāpēc auto līzingam Citadelē ir paaugstināts klientu pieprasījums:

 

 • Automašīnas novērtēšanu veic Citadele speciālisti, tāpēc līzinga noformēšana ir ātra, visas nepieciešamās procedūras tiek veiktas vienā kreditora birojā.
 • Noformēt auto līzingu automašīnai, kas iepatikusies, iespējams ne tikai Rīgā, bet arī Latvijas reģionos, vēršoties tuvākajā Citadeles filiālē.
 • Ja neesat Citadeles klients, jūs tāpat varat uzzināt savas iespējas iegādāties personīgo transportlīdzekli. Vērsieties ar savu pieteikumu Citadeles bankā internetā, saņemiet individuālu konsultāciju, un kompānijas speciālisti visīsākajos termiņos informēs, uz kādiem nosacījumiem jūs varat cerēt.


Ja jau sen esat sapņojis par savu auto, bet nezinājāt, kā to iegādāties, ienāciet Citadelē, izvēlēties sev iepatikušos auto no realizējamo objektu saraksta un nosūtiet pieteikumu līzinga noformēšanai jau šodien!


Citadele speciāli saviem klientiem ir izstrādājusi savu online kalkulatoru, kas ļauj jums, nevēršoties kompānijā, uzzināt aptuveno ikmēneša maksājuma apmēru noteiktā atmaksas periodā un izvēlēto auto līzinga summu.


Lai Citadeles potenciālajiem klientiem būtu saprotamāk, kā tieši notiek auto līzinga aprēķins, kreditors lapā ar online kalkulatoru ir norādījis analoģisku piemēru:


Iegādājoties auto par 8900 eiro, klients uzreiz veica pirmo iemaksu 1335 eiro apmērā, tas ir, 15% no visa pirkuma kopējas summas. Tas nozīmē, ka finansēšanas summa bija 7565 eiro. Ja klients gribēs atmaksāt auto līzingu un pilnībā izpirkt mašīnu 60 mēnešu, tas ir, 5 gadu laikā ar gada likmi 6,5%, tad mēnesī viņam būs jāmaksā 148 eiro. Aizņēmējam būs jāsamaksā arī vienreizēja komisijas maksa par līzinga noformēšanu – 134 eiro. Rezultātā efektīvā gada likme būs 7,6%.


Šis efektīvās likmes apmērs paredz, ka tā būs spēkā visu atmaksas periodu, bet aizņēmējs savukārt veiks visus maksājumus bez kavējumiem. Kopējā līzinga summa atmaksas perioda beigās būs 9036 eiro – tieši tik daudz jums nāksies samaksāt 5 gadu laikā par summas 7565 eiro apmērā finansēšanu.


Aptuveno aprēķinu un online kalkulatora lapā kreditors savlaicīgi brīdina savus potenciālos aizņēmējus par to, ka visi veiktie aprēķini ir tikai aptuveni. Tas, ar kādiem nosacījumiem auto līzings tiks piedāvāts tieši jums, ir atkarīgs no individuāliem apstākļiem.


Auto kredīts Citadelē


Reizē ar līzinga piedāvājumu kreditors Citadele piedāvā izmantot arī auto kreditēšanas programmu. Visas šī piedāvājuma priekšrocības ir sekojošas: ja kreditors apstiprinās jūsu pieteikumu, nauda jūsu bankas kontā ienāks 15 minūšu laikā. Vēlāk jūs varēsiet iegādāties izvēlēto automašīnu un noformēt to uz sava vārda. Mašīna jums ir obligāti jāreģistrē CSDD 30 dienu laikā no kredītlīdzekļu saņemšanas dienas.


Auto kredīta nosacījumi Citadelē

 

 1. Kredīta summa – līdz 15 000 eiro.
 2. Procentu likme – no 7% gadā (tā ir minimāli iespējamā procentu likme).
 3. Pirmā iemaksa – nav nepieciešama.
 4. Vecuma ierobežojumu nav.
 5. Ķīlas īpašums – nav nepieciešams.
 6. KASKO polises noformēšana nav nepieciešama.
 7. Dāvanā aizņēmējs saņem KASKO polisi gadījumam, ja automašīna iebrauc bedrē.
 8. Kredīta atmaksas periods – no 6 mēnešiem līdz 7 gadiem.


Lapā ar auto kredīta piedāvājumu nākamie aizņēmēji var izmantot arī online kalkulatoru un iepazīties ar aptuveno auto kredīta atmaksas aprēķinu.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem