Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kreditēšana InBank

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Kreditors piegādā galvenokārt 2 programmas:

 

 1. Auto līzingu ar iespēju iegādāties automašīnu līdz 10 000 eiro vērtībā.
 2. Patēriņa kredīts līdz 7500 eiro apmērā.


Ko piedāvā InBank?


InBank auto līzingu vai patēriņa kreditēšanu var izmantot ikviens valsts iedzīvotājs, kas jau ir sasniedzis 21 gada vecumu, kam ir stabili ienākumi līdz 260 eiro apmērā un kam ir tīra kredītvēsture.


Apskatot patēriņa kredīta saņemšanas iespējas InBankā, tā noformēšana ir daudz vienkāršāka par auto līzingu. Pieteikums kredīta izsniegšanai tiek izskatīts online režīmā un ļoti ātri: pieteicējs var uzzināt lēmumu tikai 1 minūtes laikā (vēršoties pie kompānijas tās darba laikā). Auto līzings tiek noformēts vairākos posmos:

 

 • Aizpildām anketu.
 • Parakstām līzinga līgumu (InBank birojā vai, izmantojot klienta elektronisko parakstu).
 • Tiklīdz klients saņem auto līzinga naudu, viņam ir nekavējoties jāķeras pie automašīnas meklēšanas, lai ne vēlāk kā pēc 30 dienām iesniegtu InBankā pilnu dokumentu paketi par veikto auto iegādi.


Un kaut arī pirmajā brīdī var šķist, ka, sasniedzot 21 gadu vecumu, ikviens Latvijas pilsonis var izmantot jebkuru kredītprogrammu, pret finanšu palīdzības noformēšanu ir jāizturas atbildīgi. Lai novērtētu savas iespējas, InBank vietnē ir izvietots ērts online kalkulators, kas palīdzēs jums uzzināt aptuvenos maksājumus kredīta atmaksai. Bet ņemiet vērā, ka visas norādītās summas būs tikai aptuvenas, jo procentu likme katram Inbank klientam tiek aprēķināta individuāli.


Kā notiek auto līzinga jeb patēriņa kredīta noformēšana InBankā?


Finanšu palīdzības saņemšanas iniciators ir nākamais aizņēmējs. Viņš nosūta kredīta vai līzinga pieteikumu InBankā ar online formas palīdzību vai personīgi uz kreditora biroju. InBank savukārt izskata visu informāciju par pieteicēju un vēlāk nosūta uz elektronisko pastu savu atbildi ar individuālu piedāvājumu. Šajā vēstulē InBank detalizēti informē par visiem paredzētajiem auto līzinga vai patēriņa kredīta izdevumiem. Ja pieteicējs ir ieinteresēts – līgumu var parakstīt elektroniski vai personīgi, apmeklējot InBank biroju. Parāda atmaksa notiek saskaņā ar grafiku, kad aizdevēja nauda ienākusi līgumā norādītajā norēķinu kontā. Naudas atgriešanas mehānisms auto līzingam un patēriņa kredītam ir vienāds – anuitātes grafiks, tas ir, katru mēnesi maksā vienādas summas. Šāds atmaksas mehānisms daudziem ir visoptimālākais, jo vienādi maksājumi ļauj jau iepriekš plānot budžetu.


Auto līzinga nosacījumi

 

 1. Komisija – 3,5% no automašīnas vērtības, bet ne mazāk kā 95 eiro.
 2. Procentu likme – 8,9-19,9%.
 3. Papildus maksājums par konta apkalpošanu – 1,5 eiro mēnesī.
 4. Maksimālā līzinga summa – 10 000 eiro.
 5. Atmaksas periods – līdz 6 gadiem.


Patēriņa kredīta nosacījumi

 

 1. Komisija – 2% no automašīnas vērtības, bet ne mazāk kā 35 eiro.
 2. Procentu likme – 16,9%.
 3. Papildus maksājums par konta apkalpošanu – 1,5 eiro mēnesī.
 4. Maksimālā kredīta summa – 7500 eiro.
 5. Atmaksas periods – līdz 6 gadiem.


Galvenās kreditēšanas priekšrocības InBankā

 

 • Kredītu var noformēt ar interneta pieteikuma palīdzību.
 • Ātra pieteikuma apstiprināšana.
 • Individuāls piedāvājums katram klientam.
 • Lēmumu par nepieciešamību noformēt kredītu vai līzingu InBank var pieņemt pēc tam, kad kreditors piedāvās savus kreditēšanas nosacījumus.


Kā noformēt kredītu/līzingu InBankā


1.solis. Iepazīstamies ar programmas nosacījumiem, veicam reģistrāciju.


Izmantojot kredītu kalkulatoru, tīmekļa vietnes lietotājs var piemeklēt sev optimālos kreditēšanas vai līzinga nosacījumus, izvēloties optimālo proporciju: kredīta summa/parāda atmaksas periods. Tiklīdz šī proporcija tiks noteikta, var spiest pogu “Iesniegt pieteikumu” un aizpildīt norādīto formu.


2.solis. Lēmuma saņemšana no kreditora


Pēc tam, kad aizpildītā forma tiks izskatīta automātiskā režīmā, pieteicējam tiks sniegta atbilde: apstiprinājums vai atteikums.


3.solis. Līguma parakstīšana un naudas saņemšana


Parakstīt līgumu InBank aizņēmēji var trīs veidos: izmantojot elektronisko parakstu, personiski kreditora birojā, izmantojot līguma piegādi uz mājām ar kurjeru.


4.solis. Izvēlamies un pērkam auto


Ja esat izvēlējies auto līzinga programmu, tad nākamā darbība ir automašīnas izvēle. Optimālais auto ir jāsameklē un jāiegādājas 30 dienu laikā no naudas saņemšanas brīža.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem