Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kāpēc auto līzings ir tik izdevīgs pensionāriem

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.

Vecākā gada gājuma cilvēki visbiežāk neuzskata par lietderīgu iegādāties jaunu automašīnu retiem un īsiem braucieniem. Bet neapšaubāmi arī viņiem ir nepieciešama pārvietošanās brīvība. Šādos gadījumos palīgā nāk automašīnas iegādes sistēma ar auto līzinga nosacījumiem, kas ir pieejama pat pensionāriem. Daudzi gados veci cilvēki bieži kļūdās, uzskatot, ka līzinga piedāvājumi ir pieejami tikai darbspējīgai iedzīvotāju daļai. Bet patiesībā viss ir otrādi.

 

Kā liecina jaunā automašīnu iegādes prakse, izmantojot līzinga nosacījumus: tieši pensionāri tiek uzskatīti par visapzinīgākajiem auto līzinga un citu tamlīdzīgu pakalpojumu maksātājiem, tāpēc pensionāru kandidatūra aizvien biežāk tiek atbalstīta, ja vien viņiem ir pietiekami ikmēneša ienākumi. Pensionāri auto līzinga kompānijām ir visdisciplinētākie klienti. Turklāt līzinga programmas nosacījumiem ir jāatbilst ikvienam, kas vēlas iegādāties automašīnu, neatkarīgi no klienta vecuma (18 vai 60 gadi). Tāpēc līzinga kompānijas īpaši neizdala pensionārus un vidējā vecuma cilvēkus.

 

Vienīgais, ko viņi var palūgt pensionāram, ir apdrošināt dzīvību un veselību. Šāds nosacījums ir līzinga saņēmēja godājamā vecuma dēļ. Šajā gadījumā kompānija grib vienīgi pasargāt sevi no kredīta neatmaksāšanas gadījumā, ja pasliktinās klienta veselība vai viņa nāves gadījumā. Tas nekādi nav saistīts ar auto līzinga vērtības sadārdzināšanos vai obligātās apdrošināšanas uzspiešanu.

 

Līzinga saņemšanas īpatnības pensionāriem

 • Līdztekus tam, ka līzinga kompāniju prasības pret pensionāriem un darbspējīga vecuma cilvēkiem ir vienādas, pensionāriem ir tiesības cerēt arī uz nelielām atlaidēm, kas rezultātā ir ļoti izdevīgas.
 • Bieži auto līzings tiek piedāvāts ar galvojuma nosacījumiem: klientu pensionāru bērni galvo par saviem vecākiem un apņemas uzņemties visas saistības par automašīnas izmaksāšanu līzinga līgumā noteiktajos gadījumos.
 • Automašīnu līzingā atļauts noformēt pensionāram, kurš uz parāda pilnīgas atmaksas brīdi nedrīkst būt 75 gadus vecs. Ja jūs “neierakstāties” šajā nosacījumā, tad bez radinieku vai bērnu palīdzības jums neiztikt: auto līzingu var noformēt uz kādu no bērniem, bet izmantot mašīnu un atmaksāt līzingu varēsiet tieši jūs.

 

Vēl nesen līzinga kompānijas pensionāru kategorijai nepievērsa īpašu uzmanību, uzskatot tos par ne īpaši maksātspējīgiem, bet laiki mainās, un tagad tieši šī mūsu līdzcilvēku kategorija var izmantot individuālu auto līzinga programmu gandrīz katrā līzinga kompānijā. Pirmā pieredze saistībā ar pensionāriem paredzētajām auto līzinga programmām pieder lielākajām valsts finanšu kompānijām.

 

Šādi soļi tika sperti ar mērķi vēl vairāk palielināt savu klientu mērķauditoriju un paplašināt darbības sektoru. Par laimi, šie soļi attaisnojās, un jaunizceptie klienti - pensionāri izrādījās paši disciplinētākie līzinga saņēmēji. Auto līzinga prakse ar pensionāriem parādīja, ka tieši šī auditorija tiek galā ar saviem pienākumiem labāk par visiem pārējiem. Finanšu speciālisti un eksperti šādu cilvēku uzvedību saista ar daudz nopietnāku un apzinātāku attieksmi pret dzīvi. Kā liecina pētījumu rezultāti, pensionāri maksimāli atbildīgi izturas pret visām savām saistībām, tai skaitā, auto līzingu.

 

Auto līzinga noformēšanas nosacījumi pensionāriem

Sastādot nelielu auto kredīta pamatnosacījumu klasifikatoru pensionāriem, var izdalīt visām finanšu organizācijām galvenās raksturīgās programmas:

 

 • Obligāta pensionāra dzīvības un veselības apdrošināšana.
 • Bērnu vai tuvu radinieku galvojums vai auto līzinga tieša noformēšana uz viņiem.
 • Samazinātas procentu likmes.
 • Limitēta auto līzinga summa, bet ne visos gadījumos. Tas ir atkarīgs no pensijas apmēra.

 

Protams, līzinga kompānijas cenšas izdabāt un izprast savus cienījamā vecuma klientus, tāpēc bieži nāk tiem pretī, neliekot gaidīt lēmumu par pieteikumu vai stāvēt rindās pie individuāla speciālista. Ja pensionārs var palielīties ar saviem personīgajiem sasniegumiem sabiedrības priekšā vai viņš ir strādājis par zinātnisko darbinieku, vai ilgus gadus strādājis ražošanā kaitīgos apstākļos un tagad saņem naudas prēmijas, piemaksas, tad auto līzinga kompānija to noteikti ņems vērā. Šādi apstākļi dod iespēju līzinga devējam palielināt automašīnas iegādes summu vai samazināt līzinga izmantošanas maksu. Bet tomēr pensionāram būs jāiesniedz izziņa no Pensiju Fonda, jo līzinga devējam, pirmkārt, ir jāredz pensionāra reālie ienākumi. Visu līzinga nosacījumu precizēšana notiks tikai pēc tam, kad pensionārs uzrādīs izziņu par ienākumiem par pēdējo pusgadu.

 

Kādi vēl dokumenti pensionāram būs jāuzrāda, lai iegādātos automašīnu līzingā:

 

 1. Pase.
 2. Pensijas apliecība.
 3. Apdrošināšanas kopija.
 4. Laulātā piekrišana automašīnas iegādei auto līzingā.

 

Auto līzinga nosacījumi mazliet atšķiras no kredīta nosacījumiem, jo mūsu gadījumā automašīna nepāriet pensionāra īpašumā, bet paliek līzinga kompānijas rokās. Klientam ir tikai tiesības izmantot transportlīdzekli un vadīt to, pamatojoties uz auto līzinga nosacījumiem. Šajā gadījumā auto līzinga kompānija neriskē un tāpēc prasības kļūst mazākas. Bet pensionāram tomēr būs jāiesniedz pieteikums līzinga noformēšanai un jāpagaida kompānijas lēmums.

 

Kādas priekšrocības gūst pensionāri, noformējot auto līzinga līgumu

Pensionāriem kompānijas, kas specializējušās auto līzingā, piedāvā jūtamus “labumus”, piemēram: iegādājoties automašīnu, gados veci cilvēki tiek atbrīvoti no pirmās iemaksas. Vēl pensionāriem ir atļauts dzēst auto kredītu pirms termiņa bez soda procentiem vai papildus vienošanās, turklāt līzinga kompānijas mudina klientus šādi rīkoties. Visus šos lojalitātes pasākumus var izskaidrot ar līzinga saņēmēja cienījamo vecumu, jo savlaicīga parāda dzēšana atbrīvo līzinga kompāniju un tās darbiniekus no riska, ka ar klientu kaut kas var notikt, un beigās viņš nebūs spējīgs veikt ikmēneša iemaksas. Tāpēc šādus nosacījumus var uzskatīt ne tikai par klientiem lojāliem un pievilcīgiem, bet arī izdevīgiem līzinga devējam.

 

Auto līzinga izdevīguma otrā puse pensionāriem

Protams, iegādāties automašīnu ar izdevīgiem auto kredīta nosacījumiem gribas ne tikai vecākā gadu gājuma ļaudīm, bet arī jauniem cilvēkiem. Tāpēc daudzi darbspējīgi cilvēki nepalaiž garām šādu iespēju un pērk automašīnu līzingā, noformējot to uz saviem gados vecajiem radiniekiem. Protams, līzinga kompānijai ir pilnīgi vienalga, kurš veiks ikmēneša maksājumus, galvenais, lai tie tiktu iemaksāti savlaicīgi un pilnā apmērā. Un, lai automašīnu varētu vadīt nevis pats līzinga saņēmējs, bet tā pilnvarotā persona, būs jāsaņem atļauja no līzinga devēja.

 

Šo auto līzinga īpatnību var attiecināt uz virkni jautājumiem, kas saistīti ar automašīnas ekspluatāciju, piemēram: izbraukšana ārpus valsts robežām, apjomīgs remonts u.t.t. Noformēt auto līzingu jūs varat uz vietas līzinga devēja birojā vai automašīnu tirdzniecības laukumā – abos gadījumos auto kredīta nosacījumi būs pilnīgi vienādi. Kompānijas, kas nodarbojas ar auto līzingu un kurām automašīnu tirdzniecības laukumi atrodas netālu no biroja, ir īpaši populāras. Tāpēc pensionāram ir samērā ērti atnākt uz šādu biroju, uzreiz izvēlēties iepatikušos automašīnu un tajā pašā dienā noformēt līzingu, lai uz mājām jau brauktu ar savu mašīnu.

 

Lai netērētu laiku, iesakām visiem pensionāriem, kas izlēmuši kļūt vēl neatkarīgāki, jau iepriekš savākt dokumentu paketi auto līzingam. Tad jums atliks tikai apmeklēt salonu, parakstīt dokumentus un tūlīt pat braukt projām. Vēl viens vienkāršs auto līzinga noformēšanas veids: iepazīties ar auto līzinga piedāvātajām automašīnām kompāniju web-saitos, uzzināt visus piedāvājumus, nosacījumus un prasības un nosūtīt pieteikumus tiem līzinga devējiem, kas visvairāk iepatikušies. Tādējādi jūs varēsiet atrast vislabāko un izdevīgāko piedāvājumu, kuru sāksiet noformēt uzreiz savās mājās.

 

Galvenā un neapstrīdama auto līzinga priekšrocība

Galvenais izdevīgais auto līzinga nosacījums jebkuram klientam, tai skaitā, pensionāram, ir tā pieejamība, salīdzinājumā ar kredītu. Ikmēneša līzinga maksājumi gandrīz vienmēr ir vairākas reizes mazāki par kredīta maksājumiem, bet abos gadījumos finanšu organizāciju klienti iegūst automašīnas lietošanas tiesības pilnā apmērā.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 23% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 84 mēneši