Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Auto visai ģimenei

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Ar ko sākas medusmēnesis? Protams, ar milzum daudz brīvā laika, kuru jaunizceptie vīrs un sieva ar prieku veltī viens otram. Un vēl viņi nenogurstoši ceļo, apciemo draugus, tuviniekus vai vienkārši atpūšas svaigā gaisā. Bet bez automašīnas visus maršrutus paveikt tikpat kā nav iespējams. Sabiedriskais transports – nav tas labākais pārvietošanās līdzeklis jaunam un mīlošam pārim, bet nepārtrauktie pārbraucieni ar taksi var iecirst krietnu robu jaunās ģimenes pieticīgajā budžetā.

 

Dažiem būs pa spēkam noformēt kredītu automašīnai, bet šādu pāru nav daudz, tāpēc nāksies meklēt alternatīvus problēmas risināšanas veidus. Mazliet vēlāk, līdz ar bērnu piedzimšanu, iespēja iegādāties savu automašīnu var vispār izplēnēt, bet iemeslu braucieniem būs aizvien vairāk un vairāk. Ja jūs neapmierina ne iegāde skaidrā naudā, ne kredīts, tad automašīnu var viegli iegādāties ar auto līzinga nosacījumiem, kas pieejams ikvienam. Turklāt jūs varēsiet noformēt vienlaicīgi pat divas mašīnas: sev un savai otrajai pusītei.

 

Ģimenes automašīna līzingā: kādu izvēlēties?

 • Braucieni uz slimnīcu.
 • Braucieni uz bērnudārzu, skolu.
 • Braucieni uz deju, boksa nodarbībām u.t.t.
 • Pikniki svaigā gaisā.
 • Pūķa laišana debesīs.
 • Atpūta jūras vai upes krasā.
 • Braucieni uz veikalu pēc produktiem (kamēr bērni ir aizņemti ar multfilmu skatīšanos).

 

Šo sarakstu iespējams turpināt bezgalīgi, bet, izmantojot auto līzingu jaunlaulātajiem vai lielai ģimenei, šos uzdevumus iespējams atrisināt daudz ātrāk. Ekonomējot laiku uz ikdienas rūpēm, jūs iegūstat daudz brīva laika, ko var veltīt savam bērnam vai saskarsmei ar tuviem un dārgiem cilvēkiem. Automašīna, neapšaubāmi, pretendē uz ģimenes pirmā palīga nosaukumu, bet tās darba efektivitāte būs atkarīga arī no tā, kādas markas un modeļa auto jūs izvēlēsieties. Katrs jauns pāris vai ģimene, iedomājoties savu nākotnes auto, redz transportlīdzekļa tēlu, vadoties pēc tā ārējām pazīmēm: krāsa, marka un pat modelis, bet tā ir kļūdaina pieeja. Lai izdarītu optimālo izvēli un iegādātos vispiemērotāko automašīnu jaunai ģimenei, iespējams ar bērnu, jāsāk pilnīgi ar citiem kritērijiem:

 

 1. drošība,
 2. ekonomiskums,
 3. bagāžnieka ietilpīgums,
 4. salona ērtums.

 

Protams, ja runa iet par auto līzingu jaunlaulātajiem, nevajag aizmirst arī par ikmēneša iemaksu apmēru.

 

Ar ko sākt

Izvēloties auto līzingu jaunlaulātajiem, līzinga saņēmējiem, pirmkārt, uzmanība jāpievērš arī automašīnas virsbūvei. Tieši šajā gadījumā virsbūves konstrukcijai ir galvenā loma, jo jums uzreiz ir jādomā arī par bagāžnieku: tajā ir jāietilpst gan bērna ratiem saliktā stāvoklī, gan daudzajiem produktu maisiņiem pēc iepirkšanās lielveikalā.

 

Bet, ja plānojat vadāt bērnu vai vairākus bērnus uz dažādiem pasākumiem, svinībām un sacensībām, dažreiz pārvadāt arī sava mazuļa draugus, tad jāpadomā par plašu salonu, kurā jāietilpst veselam nerātņu baram. Apkopojot šos divus kritērijus, nav grūti nonākt pie secinājuma, ka mašīnai ir jābūt ar palielinātu virsbūvi, kurā būs vieta gan plašam salonam, gan ietilpīgam bagāžniekam.

 

Bet nevajadzētu aizmirst arī par to, ka līzingā paņemtā automašīna tiks izmantota galvenokārt braucieniem pilsētas robežās, tāpēc auto ir jābūt manevrētspējīgam un viegli vadāmam. Ja jūs jau iepriekš ziniet, ka pie stūres brauks arī sieviete, tad pret izvēli ir jāattiecas vēl atbildīgāk, jo tieši vājais dzimums samērā viegli zaudē kontroli pār auto vadību.

 

Auto virsbūvju klasifikācija

 

Ir tikai trīs galvenie auto virsbūvju veidi.

 

Universāls. Runājot tieši par šādu virsbūvi, mūsu iztēle zīmē mums ietilpīguma un plašuma koncepciju, bet tā ir tikai mūsu iztēle un asociācijas. No otras puses – universāls, tas ir vienas un tās pašas mašīnas dārgāks modelis ar palielinātu degvielas patēriņu un ne pārāk manevrētspējīgu konstrukciju. Universāli jums būs daudz grūtāk novietot autostāvvietā, apgriezties vai lavierēt ar to sastrēgumos. No tā var izdarīt secinājumu, ka universāls nekādi nevar būt automašīna jaunlaulātajiem vai pilnai ģimenei.

 

Sedans. Šī klasiskā virsbūve kļuvusi vispopulārākā visu pārējo modifikāciju vidū. Pietiek atcerēties leģendāro reprezentablās klases Čaiku vai amerikāņu Mercury. Tieši sedani atšķiras ar visbagātāko vēsturi, daudzus gadu desmitus šī veida konstrukcijas tikušas nepārtraukti pārstrādātas un pilnveidotas. Rezultātā sanācis automobilis, ar kuru var braukt kā dabā, tā uz ballīti vai biznesa tikšanos.

 

Un kaut arī sedanam nav augstu aizmugures durvju, bagāžnieks ir samērā ietilpīgs. Ja vēl noņem aizmugures sēdekļus, tad varēs pārvadāt pat lielgabarīta lietas. Sedans kā ģimenes automašīna tiek novērtēts ar “5+”.

 

Hetčbeks. Nevar neatzīmēt, ka šāda automašīnas konstrukcija kļūs par labāko izvēli iesācējam autovadītājam, pateicoties savam kompaktumam, bet modelis diez vai varēs uzņemties ģimenes pārvadātāja lomu.

 

Īpaši jau bērniem: šeit noteikti ietilps viens bērns, bet to nevarētu teikt par diviem bērniem (viņiem šeit jau būs samērā šauri). Domājot par to, kādu tieši automašīnu līzingā jūs vēlaties, jums ir reālāk jāskatās uz lietām, lai vēlāk nevajadzētu īrēt kravas taksi un remontēt mašīnu pēc avārijas. Iespējams, tieši sedans par pieejamu cenu kļūs jūsu labākā izvēle uz ilgiem gadiem.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem