Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Speciālie līzinga nosacījumi kravas transportam

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Kravas automašīna parasti maksā vairākas reizes dārgāk kā parastā vieglā automašīna, tāpēc ir gandrīz neiespējami nopirkt kravas mašīnu uzreiz, norēķinoties skaidrā naudā. Auto līzings kravas mašīnai ļauj iegādāties nepieciešamo tehniku ne tikai uzņēmumiem, bet arī fiziskām personām, turklāt samērā vienkārši.

 

Līzinga programmā var piedalīties jebkura izlaiduma gada automašīnas (maksimālo auto vecumu katra līzinga kompānija nosaka individuāli), šis noteikums attiecas arī uz kravas tehniku. Vienīgā nianse var būt pirmā iemaksa līdz 30% apmērā, bet šis nosacījums jums nebūs jāizpilda, ja gribēsiet izmantot arī kredītu kravas automašīnai. Salīdzinājumā ar auto kreditēšanu līzings pircējam izmaksā daudz lētāk.

 

Ikmēneša maksājumi nav tik lieli, bet atmaksas termiņu jūs varat izvēlēties pēc saviem ieskatiem. Turklāt līzinga saņēmējam ir tiesības atteikties no ilgtermiņa īres jau pēc noteikta laika perioda un izvēlēties kaut ko svaigāku un mūsdienīgāku.

 

Fakti par auto līzinga izdevīgumu kravas automašīnai

Diez vai kāds gribēs iegādāties kravas automašīnu, fūru vai vilcēju sadzīves izmantošanai. Smagā tehniska tiek iegādāta tikai biznesa vajadzībām un nav svarīgi, cik veiksmīgs šobrīd ir jūsu uzņēmums. Auto līzings kravas mašīnai var kļūt par jūsu panākumu ķīlu biznesā. Lieli uzņēmumi ar šādām programmām varēs beidzot iegādāties nepieciešamo autoparku, kas agrāk finansiālā stāvokļa dēļ bija nepieļaujama greznība.

 

Salīdzinot peļņu, kas tiek gūta no kravas mašīnas izmantošanas pēc līzinga maksājumu atrēķināšanas, ar summu, kas jums paliek pāri pēc kredīta maksājuma nomaksas, tad līzings visos gadījumos būs daudz izdevīgāks, turklāt jūsu darba efektivitāte būs nemainīga, tāpat kā ienākumu līmenis. Auto līzings kravas automašīnām var tikt noformēts uz vienu un to pašu personu, firmu vairākas reizes pēc kārtas. Citiem vārdiem sakot, izjūtot visas priekšrocības no pirmās kravas automašīnas iegādes, jūs varat uzreiz noformēt arī otru mašīnu. Tādējādi iegūstamā peļņa var dubultoties vai trīskāršoties. Auto līzings kravas automašīnai nezina robežu.

 

“Kravas mašīna” – tas ir tikai nosacīts jēdziens, kuru var attiecināt uz ceļamkrānu, ekskavatoru, fūri, vilcēju u.t.t. Ar izdevīgo auto līzinga piedāvājumu jūs varat nepārtraukti izmantot tikai līzinga tehniku, lai paplašinātu savu auto parku, neapgrūtinot sevi vai savu kompāniju ar milzīgiem izdevumiem.

 

Galvenie auto līzinga darba principi kravas automašīnām

  1. Vidējais auto līzinga piedāvājums kravas automašīnas, fūres vai vilcēja iegādei nodrošina klientam izvēlētās markas un modeļa automašīnas apmaksu 90% apmērā no tās noteiktās tirgus vērtības.
  2. Auto līzings kravas automašīnas iegādei paredz, ka iespējams izvēlēties jebkuru tehniku: sākot ar kravas automašīnu, beidzot ar traktoru vai motorlaivu.
  3. Līzinga atmaksa notiek pēc līzinga kompānijas izstrādātās shēmas, bet kravas automašīnu, fūri vai vilcēju iespējams izpirkt pirms termiņa, tādējādi ieekonomējot naudu uz procentu likmi.

 

Noformējam līzingu kravas automašīnai

Pirms līzinga līguma parakstīšanas, jums ir jāpārbauda sava atbilstība obligātiem nosacījumiem:

 

  • nākamajam līzinga saņēmējam jau ir 18 gadi;
  • auto līzings kravas automašīnai neuzliek par pienākumu noformēt transportlīdzekli uz līzinga saņēmēja vārda, bet, lai saņemtu mašīnu lietošanā, jūsu ienākumiem ir jāatbilst automašīnas vērtībai;
  • lai saņemtu kravas automašīnu ekspluatācijā, turētājam būs jāsamaksā pirmā iemaksa no 5 līdz 30% no auto vērtības;
  • pēc darījuma noslēgšanas līzinga kompānija kļūst par kravas automašīnas īpašnieci, bet jūs – par tās turētāju;
  • līzinga cenā ietilpst darījuma noformēšanas cena un visas nepieciešamās apdrošināšanas polises.

 

Noformēšanas etapi

Pirmais etaps. Tiksim skaidrībā ar marku un modeli un sniegsim pilnu informāciju par iepatikušos kravas automašīnu. Mašīnas nākamajam turētājam ir jānosaka, cik lielu pirmās iemaksas summu viņš ir gatavs iemaksāt, un uz cik ilgu termiņu tiks noformēts līgums.

 

Otrais etaps. Vēršanās līzinga kompānijā, uzrādot visus nepieciešamos dokumentus, kas apliecina jūsu ienākumus. Piedāvājumu izskatīšana konkrētā līzinga kompānijā un līdzīgu kravas automašīnu meklēšana tuvākajos reģionos.

 

Trešais etaps. Vispiemērotākā līzinga piedāvājuma izvēle. Tas ir vissarežģītākais un atbildīgākais etaps, kurā jāņem vērā visi piedāvāto programmu nosacījumi.

 

Ceturtais etaps. Dokumentu atlase un iesniegšana līzinga kompānijā līguma parakstīšanai. Nereti uzņēmumiem var pieprasīt notariāli apstiprinātus dibināšanas dokumentus.

 

Piektais etaps. Līguma parakstīšana. Pavisam jābūt diviem līgumiem: kravas automašīnas pirkuma – pārdevuma līgums un pats līzinga līgums. Pirmais dokuments var būt divpusējs (līzinga kompānija un pārdevējs) vai trīspusējs (līzinga kompānija, pārdevējs un nākamais kravas automašīnas turētājs).

 

Sestais etaps. Līzinga saņēmējs veic pirmo iemaksu. Katra kompānija nosaka savu naudas iemaksāšanas termiņu (1-3 dienas).

 

Septītais etaps. Līzinga kompānija iegādājas kravas automašīnu uzreiz pēc tam, kad nākamais turētājs pārskaita pirmo iemaksu. Uzlikšana uzskaitē, apdrošināšanas noformēšana, kravas automašīnas nodošana turētāja rokās.

 

Visērtākais auto līzinga noformēšanas veids kravas automašīnai, fūrei, vilcējam ir vēršanās līzinga kompāniju online servisos. Izmantojot šos servisus, jūs varat izvēlēties automašīnu jau no esošā piedāvājuma un uzreiz nosūtīt pieteikumu jūsu kandidatūras izskatīšanai. Pozitīva lēmuma gadījumā jums atliks vien savākt nepieciešamo dokumentu paketi un doties uz līzinga kompānijas biroju noslēgt darījumu, lai atpakaļ brauktu jau ar savu auto.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem