Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kā pusstundas laikā saņemt automašīnu par 10 000 eiro?

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Līzinga starpnieka interneta lapa ir veidota tikpat vienkārši kā līzinga noformēšanas mehānisms: milzīgs automašīnu katalogs bez iedalīšanas lapās (kas ir samērā ērti), detalizēts filtrs, lai sameklētu konkrētu automašīnu, un pašās beigās – neliels pieteikums auto līzinga saņemšanai. Šajā formā kreditors uzreiz iepazīstina ar kompānijas galveno nosacījumu: aizpildot un nosūtot pieteikumu auto līzingam, jums nav obligāti jāpieņem atbildē saņemtais piedāvājums – jūs vienkārši noskaidrojat, ar kādiem nosacījumiem varat piedalīties programmā.


Manslīzings piedāvā tikai pārbaudītas savu partneru automašīnas, kuras raksturo uzticamība no tehniskās un juridiskās puses. Auto iegādes gadījumā kompānijā Manslīzings jūs nodrošināties ar prestižāko Latvijas kreditoru finansiālo atbalstu, kas arī sadarbojas ar kompāniju.


Galvenie Manslīzings auto līzinga nosacījumi:

 

 1. Nopirkt automašīnu ar līzinga palīdzību var autovadītāji, kas sasnieguši 20 gadu vecumu.
 2. Auto līzinga noformēšanas procedūra neprasa, lai klienti veiktu pirmo iemaksu.
 3. Izmantot līzinga pakalpojumu un nopirkt automašīnu var pat citu valstu pilsoņi.
 4. Pieejamā finansējuma summa – 1000-10000 eiro.
 5. Līzinga atmaksas periods – 6 mēneši-7 gadi.
 6. Pieteikuma izskatīšana pusstundas laikā.

 

Visi pārējie nosacījumi tiek atrunāti tikai pēc līzinga pieteikuma iesniegšanas sarunā ar jūsu menedžeri. Auto iegādes gadījumā, ja esat nolēmis pilnībā iegādāties automašīnu, jums ir jārīkojas pēc šādas shēmas:

 

 • Izvēlieties auto.
 • Aizpildiet līzinga pieteikumu.
 • Sagaidiet atzvanu no operatora.
 • Atbrauciet uz kompāniju, lai noslēgtu līgumu, un uzreiz paņemiet savu automašīnu.


Lai ātrāk sameklētu nepieciešamo automašīnu, rekomendējam izmantot ērtu filtru lapas sākumā. Norādot auto galvenos parametrus, jums tiks piedāvāts sašaurināts automašīnu saraksts.


Pēc kādiem parametriem notiek meklēšana:

 

 1. Auto zīmols (Audi, BMW u.t.t.), modelis.
 2. Pārnesumkārba (manuālā vai automāts).
 3. Degvielas veids (dīzelis vai benzīns).
 4. Cena.
 5. Izlaiduma gads.


Kādu līzinga veidu izvēlēties?


Šī darījuma popularitāte aug, reizē ar to arī līzinga klasifikācija. Finanšu līzings joprojām ir pieprasītāks nekā operatīvais, pateicoties tam, ka auto pilnas iegādes gadījumā klients tiek atbrīvots no pirmās iemaksas, kaut arī ikmēneša maksājums būs mazliet lielāks kā operatīvajā līzingā. Ja jums būs nepieciešamība iegādāties automašīnu finanšu līzingā, jūs tiksiet atbrīvots no nobraukuma ierobežojumiem, jo pēc visa parāda atmaksas automašīna pilnībā pāries jūsu īpašumā.


Atlikusī vērtība finanšu auto līzingam – nosacījums, kas darījumā var arī nebūt. Ja pilnībā iegādāsities automašīnu atmaksas perioda laikā, auto cena tiks sadalīta pa gadiem (mēnešiem), un līguma darbības termiņa beigās šī summa jau tiks dzēsta. Ja uzskatiet, ka ikmēneša maksājumi līzingā bez atlikušās vērtības izmaksas būs jums pārāk apgrūtinoši, jūs varat veikt pirmo iemaksu par automašīnu, tādā veidā samazinot visas nākamās izmaksas. Mūsdienīgs auto līzings aptver jebkuru transporta kategoriju, bet dažas kategorijas jūs varat iegādāties tikai finanšu līzingā, jo operatīvajā līzingā tās būs nepieejamas, piemēram:

 

 • Būvniecības tehnika.
 • Smagais komerctransports.
 • Tehnika meža transportēšanai.
 • Lauksaimniecības transports.

 

Operatīvais līzings būtībā ir auto noma, īre. Šo pakalpojumu iespējams izmantot visdažādākajos apstākļos, bet visbiežāk operatīvo līzingu izmanto divos gadījumos:

 

 1. Ja ir nepieciešamība uz neilgu laiku iznomāt dārgu VIP klases auto.
 2. Ja nav vēlēšanās tērēt lielas naudas summas jaunas automašīnas iegādei kredītā vai finanšu līzingā. Šajā gadījumā jūs lietojat jaunu auto, neciešot no “caurumiem” jūsu budžetā.


Parasti operatīvais līzings pieprasa pirmo iemaksu, jo kreditoram ir jābūt pārliecinātam par to, ka klients ir maksātspējīgs un ka viņam var uzticēt dārgu automašīnu. Uz operatīvā līzinga izdevumiem var attiecināt arī paplašinātu apdrošināšanas paketi, kuru jums obligāti nāksies iegādāties. Lai operatīvais līzings atstātu tikai pozitīvus iespaidus, jums ir atbildīgi jāizpēta tā nosacījumi un vairākas reizes jāapsver savas iespējas.


Visbiežāk automašīnu finanšu līzingā iegādājas juridiskas personas. Daudziem nepieciešams ātri un bez lieliem izdevumiem izveidot savu auto parku, bet daži izmanto spectehniku tikai dažas nedēļas vai mēnešus. Šāda transporta noma vienmēr ir attaisnojama, īpaši tajos gadījumos, kad kompānijai nav līdzekļu dārgas tehnikas vai vairāku transportlīdzekļu iegādei vienlaicīgi. Turklāt transporta izmantošana ar finanšu līzinga palīdzību neapgrūtina uzņēmuma bilanci un dod iespēju plānot izdevumus nākotnē.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem