Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kā paātrināt lietotas automašīnas iegādi un saņemt garantiju?

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.

Ko darīt, lai tomēr sēstos pie savas automašīnas stūres, būtiski paaugstinot savu dzīves līmeni? Ņemot vērā to, ka jūs nevarat lepoties ar savu finansiālo stāvokli, pretējā gadījumā jau sen būtu iegādājies automašīnu par skaidru naudu, tad arī auto kredīts jums diez vai būs pieejams, vismaz ar izdevīgiem nosacījumiem labu automašīnu kredītā jums nepiedāvās. Lai saņemtu automašīnu kredītā ar interesantiem nosacījumiem, nāksies pierādīt, ka jums ir samērā augsti un stabili ienākumi. Tāpēc aizvien biežāk kā izdevīgākais variants paliek auto līzings.


Kāpēc līzings?


Tie kas uzskata, ka auto līzings – tā ir parasta transportlīdzekļa noma, vienkārši nezina, ka šis finansēšanas veids tiek iedalīts divās kategorijās:

 

 • Finanšu līzings – paredz pilnu auto izpirkumu.
 • Operatīvais līzings – tā patiešām ir noma.


Vienīgā atšķirība starp auto kredītu un auto līzingu ir brīdis, kad automašīna tiek pārreģistrēta uz aizņēmēju – līzingā tas notiek pēc tam, kad parāds tiek atmaksāts pilnā apmērā, kredītā – uzreiz līguma noformēšanas brīdī. Ja jums šī īpatnība ir svarīga un tās dēļ jūs nevarat piekrist līzingam, Latvijā ir samērā daudz līzinga kompāniju, kas ļauj saviem klientiem reģistrēt auto uz sava vārda finansējuma noformēšanas dienā (tas attiecas uz finanšu līzingu).


Mcautolizings līzings


Ja, ienākot dažu līzinga kompāniju lapās, jūs varat apjukt plašās auto izvēles dēļ un neatrast formu pieteikuma aizpildīšanai (līzinga kalkulatoru), tad Mcautolizings viss ir ierīkots vienkārši. Nekādu lieku lauku, aprēķinu un daudzu automašīnu, kas, šķirstot lapu, burtiski birst tās apmeklētājam uz galvas. Finansējuma interneta lapa uzpērk arī ar to, ka kalkulators jau attēlo procentu likmi, bet, zinot procentu likmi, jūs arī bez liekām konsultācijām varēsiet patstāvīgi saņemt precīzu auto iegādes apmaksas aprēķinu.


Šobrīd Mcautolizings līzinga procentu likme ir 5,9%. Noformēt finansējumu lietota auto iegādei iespējams ne tikai, izvēloties konkrētu modeli no kompānijas kataloga, bet arī no parastiem sludinājumiem. Šajā gadījumā formā ar jūsu personas datiem jums nāksies pievienot arī nelielu tā lietotā auto aprakstu, kuru esat nolēmis iegādāties.


Kādi vēl parametri ir jāievada, lai nosūtītu pieteikumu lietota auto iegādei Mcautolizings līzingā:

 

 1. Uzvārds un vārds.
 2. Elektroniskā pasta adrese.
 3. Telefons.
 4. Bankas izraksts par pēdējiem 6 mēnešiem.
 5. Pirmās iemaksas apmērs.
 6. Auto cena.
 7. Kredīta atmaksas periods.


Tiklīdz šie dati tiks ievadīti, spiežam “Aprēķināt” un iegūstam:

 

 1. Minimālo ikmēneša maksājumu.
 2. Pārmaksas summu par procentu likmi.
 3. Pilnu auto iegādes cenu. Pilna cena veidojas no iegādājamās lietotās automašīnas pirmās iemaksas “plus” pārmaksa par procentiem, citiem vārdiem sakot, arī pirmās iemaksas apmērs ietilpst līzinga pilnā cenā.


Transportlīdzekļa iegāde no kataloga


Vēršoties līzinga kompānijā, kam ir savs auto placis, jūs varat iet vienkāršāko un ātrāko ceļu – izvēlēties automašīnu no kreditora kataloga. Kāpēc lietota auto iegāde no līzinga kompānijas kataloga ir izdevīga:

 

 • Lietota auto iegāde no līzinga kompānijas kataloga gandrīz vienmēr tiek apstiprināta.
 • Katalogā esošā automašīna jau ir izgājusi tehnisko un juridisko pārbaudi.
 • Līzinga kompānijas tīmekļa vietnē jūs varat uzreiz pasūtīt pārskatu – vēsturi par jebkuru katalogā izvēlēto auto.
 • Izvēloties operatīvo līzingu, atrunātajā laika periodā jūs varēsiet atgriezt transportlīdzekli īpašniekam (līzinga devējam).
 • Pati svarīgākā priekšrocība – sēsties pie izvēlētā auto stūres jūs varēsiet jau tajā pašā dienā.


Nosūtot līzinga pieteikumu lietotam auto no kataloga, jums nevajadzēs ievadīt tik daudz informācijas, kā jums nāktos, pērkot lietotu automašīnu citos resursos, jo jūs neaprakstāt automašīnas parametrus, bet tās pilnu cenu jau norādījis pats līzinga devējs. Noformēšanas process norisinās daudz vienkāršāk un ātrāk, bieži tas neaizņems ne vairāk kā vienu stundu.


Līzinga kompānijas katalogā var atrasties arī partneru automašīnas, tāpēc nereti online transporta tirdzniecības vietās atrodamas ap 1000 automašīnas un vairāk. Turklāt, lai atrastu vajadzīgo modeli, var izmantot ērtu filtru, kas visu katalogu sašķiros pēc šādiem parametriem:

 

 • Jauns vai lietots auto.
 • Zīmols.
 • Modelis.
 • Automašīnas pilna cena.
 • Pēc popularitātes.
 • Pēc vecuma.


Līzinga devēja katalogā tiek norādīta detalizēta informācija par automašīnu: nobraukums, degvielas veids u.t.t. Bet pats kreditors visiem transportlīdzekļiem piedāvā garantiju: garantijas laiks ir atkarīgs no līzinga nosacījumiem. Pārejot uz konkrētas automašīnas lapu, jums tiks parādīta ne tikai pilna auto cena, bet arī līzinga minimālais ikmēneša maksājums.


Kādā veidā jūs nolemsiet nopirkt lietoto auto (līzingā, kredītā vai par skaidru naudu) – tas ir atkarīgs no jūsu iespējām, bet izvēloties auto līzingu, maksimāli efektīvs pirkums būs automašīnas iegāde no kreditora piedāvājuma klāsta.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem