Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Automašīnas iegāde PrivatBank

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.

Šādu lielu kreditoru skaitā izrādījās arī PrivatBank, kas līdz šim bija pazīstama kā uzticams auto aizņēmumu piegādātājs.


Auto līzings PrivatBank


Auto līzinga nosacījumi bankas oficiālajā lapā sniegti vairākos variantos, viens no tiem – online kalkulators aptuvenam līzinga ikmēneša maksājumu aprēķinam.


Auto līzinga nosacījumi PrivatBank:

 

 1. Pieļaujamā auto cena – 1-150 tūkstoši eiro.
 2. Atmaksas periods – no 6 mēnešiem līdz 7 gadiem.
 3. Pirmās iemaksas apmērs – no 15%.
 4. Procentu likme – 5-7% gadā.


Gada procentu likme, kas norādīta PrivatBank līzinga nosacījumos, tiek aprēķināta atbilstoši Latvijas Republikā noteiktajām normām. Šī likme ir pastāvīgs lielums un, ja aizņēmējs atmaksās līzingu saskaņā ar grafiku, šis rādītājs nemainīsies. Gada procentu likme var mainīties tikai tajā gadījumā, ja abas puses nonākušas pie šī lēmuma un izvēlējušās optimālo apmēru, kas apmierina abas puses.


Arī PrivatBank lapā izvietotais online līzinga kalkulators sniedz aptuvenu atmaksas aprēķinu. Ja nolemsiet izmantot šo ierīci, lai pārbaudītu savas iespējas, pēc tam, kad būsiet ievadījis visus nepieciešamos datus, saņemsiet ne tikai ikmēneša līzinga maksājuma apmēru, bet arī atmaksas grafiku. Vienīgā nianse paliek procentu likmes apmērs. Lai uzzinātu precīzu procentu likmi, jums būs jāvēršas bankā ar līzinga pieteikumu. Visus aprēķinus pirms iesnieguma iesnigšanas (pat tos, kas tiks izdarīti ar online kalkulatoru) var uzskatīt tikai par aptuveniem.


Piemērs

 

 • Līzing apmērs – 850 eiro.
 • Pirmā iemaksa – 150 eiro.
 • Obligātais maksājums – 144 eiro.
 • Gada procentu likme – 5,12%.
 • Kopējās līzinga izmaksas – 862,44 eiro.


Kā noformēt līzingu PrivatBank


Lai noformētu auto iegādes finansēšanu PrivatBank, jums ir jāapmeklē kāda no bankas filiālēm, lai aizpildītu līzinga pieteikumu. Jums būs jāuzrāda sava pase vai ID karte.


Kas var noformēt līzingu PrivatBank:

 

 1. Тikai Latvijas rezidenti.
 2. Pilngadību sasnigušas personas.
 3. Aizņēmēji, kuriem jau ir kredītpieredze un lieliska kredītvēsture.


Gadījumā, ja jūsu līzinga pieteikums tiks apstiprināts, jums būs jāparaksta līgums, iespējams, jāsniedz papildus dokumenti par sevi un jāiziet noformēšana CSDD.


PrivatBank līzings ļauj iegādāties tikai jaunas un mazlietotas automašīnas. Maksimālais līzinga termiņš – 5-7 gadi, bet līguma termiņa beigās automašīna nedrīkst būt 15 gadus veca. Izskatot jūsu pieteikumu, banka pati novērtēs iegādei piedāvāto auto. Tikai pēc tam PrivatBank varēs izlemt, cik lielu summu tā ir gatava jums piedāvāt šī pirkuma finansēšanai.


PrivatBank līzinga priekšrocības


Privat Bank piedāvātais līzings no citiem piedāvājumiem atšķiras ar nelielu likmi – tikai 7% gadā. Turklāt nākamajam aizņēmējam nav nepieciešams savākt neskaitāmas izziņas un apliecinājumus, pietiek ar minimālo dokumentu paketi. Lēmums par jūsu pieteikumu tiek pieņemts diennakts (vienas darba dienas) laikā no brīža, kad iesniegti visi dokumenti, ja līzinga summa nepārsniedz 14228,78 eiro.


Kas ir līzings PrivatBank?


PrivatBank līzings (ilgtermiņa īre ar izpirkšanas tiesībām) ļauj iegādāties jebkuru automašīnu (jaunu vai lietotu), kura uz līguma termiņa beigām vēl nebūs 15 gadus veca. Parasti līzinga atmaksas termiņš ir līdz 5 gadiem. Līzinga summa ir atkarīga no iegādājamā auto tirgus vērtības. Turklāt procentu likme nemainās un paliek nemainīga visu līzinga atmaksas termiņu. Visa līzinga attiecību perioda laikā īpašumtiesības uz auto pieder līzinga devējam, tiesības lietot automašīnu pieder klientam (aizņēmējam).


Kāpēc auto līzings ir tik izdevīgs?


Līzinga līgums paredz izmantot iegādāto auto jau pirmajā dokumentu parakstīšanas dienā. Līzings ļauj klientam nepirkt automašīnu uzreiz, bet izmaksāt tās vērtību pēc iespējām, atkarībā no tā, cik lielu peļņu aizņēmējam nesīs šis transporta līdzeklis. Automašīna, kas iegādāta līzingā, pāries aizņēmēja īpašumā, tiklīdz tas izmaksās visu transportlīdzekļa vērtību saskaņā ar atmaksas grafiku.


Kā izskatās līzinga noformēšanas process


Visērtāk pasūtīt līzingu - aizpildot pieteikumu internetbankā. Jūs varat uzstādīt mobilo pielikumu savā viedtālrunī vai ienākt oficiālajā PrivatBank lapā. Ja jums ir brīvs laiks, varat apmeklēt kādu no bankas filiālēm. Tiklīdz pieteikums būs noformēts, PrivatBank speciālists sazināsies ar jums, lai precizētu dažas detaļas par līguma noformēšanu. Aptuvenais lēmuma pieņemšanas laiks – 1 darba diena. Pozitīvas atbildes gadījumā jums būs jānokārto daži jautājumi CSDD, jāiesniedz nepieciešamā dokumentu pakete un jānoslēdz līgums ar līzinga kompāniju.


Pievērsiet uzmanību!


Pirms līzinga līguma noformēšanas reāli novērtējiet savas iespējas. Ja pēc līzinga nav akūtas nepieciešamības, labāk atteikties no darījuma, kas jums uzliks pienākumu izpildīt līgumsaistības. Parakstot dokumentus, uzmanīgi izlasiet visus nosacījumus. Neskaidru vai nesaprotamu nosacījumu gadījumā noteikti precizējiet šo informāciju pie sava kreditora.


Tiklīdz jūsu pieteikums tiks nosūtīts izskatīšanai PrivatBank, diennakts laikā ar jums sazināsies līzinga speciālists. Līzinga līgumu jūs varat lauzt jebkurā laikā.


Par soda naudām un citām finanšu sankcijām


Gadījumos, kad aizņēmējs pārstāj pildīt savas kredītsaistības līzinga kompānijas priekšā, pēdējai ir tiesības uzsākt parāda piedziņas procesu. Tādējādi visas ziņas par parādu kreditors nodod trešajai personai, kas pieprasa līzinga saņēmējam atmaksāt uzkrāto parādu. Šis fakts nevar neietekmēt aizņēmēja kredītreitingu, kas nākotnē var novest pie tā, ka citi kreditori atteiks sniegt finansiālo palīdzību.


Gadījumos, kad ikmēneša maksājumi netiek atmaksāti noteiktajā termiņā, neapmaksātajai summai tiek uzrēķināts līgumsods par katru kavējuma dienu.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem