Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Pirmā mašīna iesācējam ar nomaksu pa daļām

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Bet, tiklīdz sen kārotais dokuments nonāk nepieredzējuša automobilista rokās, rodas jauns jautājums: kādu mašīnu izvēlēties? Un runa nav par to, kādu marku vai modeli izvēlēties, bet ar kādu mašīnu jums būs ērtāk iegūt visveiksmīgāko auto vadīšanas pieredzi. Tieši savu pirmo auto jūs atcerēsieties visu mūžu un, pateicoties tam, jūs pilnveidosiet savas autovadītāja iemaņas.

 

Lai racionālāk izvēlētos savu pirmo auto, jūs varat vērsties pēc padoma pie profesionāliem autovadītājiem ar grandiozu stāžu, bet iegūsiet tikai padomu, izvēle būs jāizdara tieši jums. Protams, jāvadās nevis pēc automašīnas pievilcīguma, bet pēc tās komplektācijas, izlaiduma gada, bremzēšanas sistēmas un pārnesumkārbas. Nākamais kritērijs būs vietas novērtējums, pa kuru jums nāksies braukāt (klīrensa izmērs u.t.t.).

 

Lielākai daļai jauno auto vadītāju savas auto vadīšanas pieredzes sākumā ir vienkārši “jāizjūt” mašīna, tāpēc lieliski, ja jūsu pirmais auto būs “svaigs” izlaiduma gada ziņā un ar labu komplektāciju. Saprotams, ka lielākai daļai iesācēju auto vadītāju nav pietiekamas naudas summas, lai iegādātos pat labu lietotu automašīnu, tomēr vienmēr ir iespēja noformēt auto līzingu sava pirmā auto iegādei. Šī procedūra atbrīvo jūs no milzīgiem ikmēneša maksājumiem (kā tas ir auto kreditēšanas gadījumā) un ļauj sēsties pie labas automašīnas stūres jau darījuma noformēšanas dienā.

 

Jauna vai lietota

 

Auto līzings sava pirmā auto iegādei ļauj iegādāties jebkuru mašīnu, jūs tikai izvēlaties, bet līzinga kompānija to pērk un nodod jūsu lietošanā. Var teikt, ka tā ir ilgtermiņa īre, kuras beigās mašīna kļūst jūsu vai tās cena tiek samazināta līdz minimumam.

 

Automobilistu vidū klejo maldīgs uzskats, ka pirmajam auto nav jābūt dārgam, lai avārijas gadījumā nebūtu žēl iztērētās naudas. Bet patiesībā tas tā nav. Zemapziņā nepieredzējis auto vadītājs lētā mašīnā atslābinās un viņa auto vadīšanas stils būtiski pasliktinās. Ja to pašu cilvēku piesēdinātu pie prestižas un dārgas mašīnas stūres, viņš tieši otrādi būs daudz uzmanīgāks un savāktāks.

 

Tāpat jauns auto jums nesagādās neērtības salūšanas dēļ. Vecākām mašīnām, kas jau noņemtas no ražošanas, dabūt oriģinālās rezerves daļas nereti vispār nav iespējams.

 

Auto līzings sava pirmā auto iegādei dāvā jums iespēju sēsties pie samērā prestižas mašīnas stūres, tieši pie tās, kas jums visvairāk iepatiksies. Iespējams, pēc kāda laika jūs gribēsiet nomainīt savu uzticamo dzelzs “zirgu” un to izdarīt būs daudz vieglāk nekā pārdot savu mašīnu un nopirkt citu.

 

Vēl viena svarīga auto līzinga priekšrocība sava pirmā auto iegādei: līzinga devējs nodrošina pilnu nepieciešamo dokumentu klāstu, lai jūs varētu pilntiesīgi vadīt automašīnu. Ko tas dod:

 

 1. avārijas gadījumā jūsu apdrošināšana vienmēr varēs segt remonta izdevumus;
 2. līzinga saņēmēja dzīvības un veselības apdrošināšana varēs palīdzēt tad, ja tiks gūtas traumas un citi miesas bojājumi;
 3. automašīna regulāri izies tehnisko apskati prestižā apkopes stacijā;
 4. visus jautājumus par automašīnas uzlikšanu uzskaitē uzņemsies līzinga kompānija.

 

Padomi par pirmā auto komplektāciju

 

Visiem gribas būt par mūsdienīgas automašīnas īpašniekiem, kura aprīkota ar dažādām iekārtām, kas braukšanu padara komfortablāku. Ar auto līzingu jums būs izdevīgāk iegādāties savu pirmo auto ar jau iebūvētām sistēmām, lai nepirktu tās par saviem līdzekļiem. Kam ir obligāti jābūt jūsu pirmajā automašīnā:

 

 1. kondicionieris – lai uzturētu nepieciešamo temperatūru mašīnas salonā;
 2. centrālā slēdzene – ļaus jums noslēgt visas mašīnas durvis, nospiežot tikai vienu pogu vadītāja durvīs;
 3. stūres hidropastiprinātājs - ļauj griezt stūri bez liekām pūlēm;
 4. ABS sistēma – automātiski padara jūsu bremzēšanu pakāpenisku;
 5. elektriskā sēdekļu apsilde – aukstajā gada laikā acumirklī uzsilda sēdekļus;
 6. elektriskie stikla pacēlēji – atvieglo jebkura mašīnas loga atvēršanu vai aizvēršanu, šī darbība notiek tikai ar vienas pogas palīdzību bez ilgstošas rokturu griešanas.

 

Kam vēl jāpievērš uzmanība, izvēloties savu pirmo auto

 

Pat ņemot vērā to, ka jūs nepirksiet savu pirmo auto, bet noformēsiet to līzingā, jums noteikti jāizvēlas mašīna labā stāvoklī un jāpievērš uzmanība vissvarīgākajām detaļām:

 

 • Riepas – to nolietojuma pakāpe un nolietojuma raksturs. Ja gumija ir nolietota nevienmērīgi un atšķiras dažādām riepām, tad mašīnai ir problēmas ar ritošo daļu vai virsbūves ģeometrisko formu.
 • Bremzes – iekāpiet mašīnā un spiediet uz bremzes pedāļa. Tam ir jānospiežas līdz vidum un jāapstājas. Kādu laiku paturiet pedāli – tam tā arī jāpaliek nemainīgā stāvoklī.
 • Amortizatori. Lai pārbaudītu šo jūsu pirmā auto daļu, nepieciešams spēcīgi uzspiest uz mašīnas stūriem. Ja tie būs bojāti, mašīna vēl ilgi šūposies, bet labā stāvoklī tā vispirms pacelsies, pēc tam nolaidīsies un pārstās kustēties. Amortizatoru stāvokli var novērtēt arī vizuāli: caur riteņu atverēm pameklēt, vai ir notecējumi.
 • Rumbas gultņi – pašūpojot virs riteņa, nedrīkst būt dzirdama nekāda klaudzoņa.
 • Stūres stiepņi – šūpojat riteni uz dažādām pusēm. Ja dzirdat kādas skaņas, tas nozīmē, ka ir brīvkustība. Tad šūpojiet stūres ratu uz dažādām pusēm un vērojiet riteņu uzvedību.

 

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem