Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kāds mēdz būt līzings SEB bankā

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Lai iegūtu iespēju pārvietoties ar automašīnu, SEB bankas klienti var vairāk netērēt laiku naudas uzkrāšanai, bet vienkārši izmantot šīs bankas auto līzinga programmu jau šodien. Un nekavējoties sēsties pie sava auto stūres.


SEB bankas piedāvājumi auto līzingu nereti iedala attiecīgās kategorijās, tāpēc katrs klients var izvēlēties sev visoptimālāko programmu no visām piedāvātajām:

 

 1. Operatīvais līzings.
 2. Finanšu līzings.
 3. Atgriezeniskais līzings.
 4. Auto noma ar pilnu pakalpojumu kompleksu.


SEB bankas auto līzings ir paredzēts kā jaunu, tā arī lietotu auto iegādei. SEB bankas darbība ir vairāk orientēta uz juridisko personu apkalpošanu, bet kreditors nekad neatteiksies arī no fiziskām personām. Par galveno “placdarmu” piemērotu auto izvēlei, kas tiek noformēti līzingā, SEB uzskata oficiālos auto dīlerus. Bet, vadoties no šīs līzinga kompānijas prakses, var teikt, ka tā ļauj iegādāties automašīnas no jebkuriem plačiem un pat “no rokām”. Tomēr šādās situācijās auto līzings pieprasīs atsevišķu automašīnas novērtēšanu, ko veiks kāds no SEB bankas partneriem.


Ja gribat jau iepriekš sarēķināt, cik jums izmaksās mašīnas iegāde auto līzingā, ātri un ērti uzzināt aptuveno atmaksas summu iespējams ar online kalkulatora palīdzību SEB bankas oficiālajā lapā.


Kāds auto līzings SEB bankā būs piemērots tieši man?


Lai atbildētu uz šo jautājumu, pirmkārt, jums ir jāiepazīstas ar katru piedāvāto līzinga kategoriju. Tiklīdz uzzināsiet, ar ko viens auto līzings atšķiras no otra, jums vairs neradīsies jautājumi attiecībā uz līzinga izvēli.


1. Operatīvais līzings jeb ilgtermiņa auto noma.


Pēc savas būtības operatīvais līzings nav nekas cits kā ilgtermiņa auto noma. Auto iegādājas līzinga kompānija, šajā gadījumā SEB banka, un nodod lietošanā savam klientam. Tas, savukārt, iegūst tiesības lietot viņam nodoto automašīnu, bet transportlīdzeklis turpinās piederēt līzinga devējam. Par to, ka klients automašīnu izmanto pēc saviem ieskatiem, viņš katru mēnesi maksā amortizācijas izdevumus.


Kad operatīvā līzinga līguma darbības termiņš tuvojas beigām, aizņēmējam tiek piedāvātas tiesības izvēlēties vienu no diviem “scenārijiem”: 1) izpirkt auto, samaksājot tā atlikušo vērtību; 2) atgriezt auto līzinga devējam, lai tas varētu nodot transportlīdzekli lietošanā citam klientam.


Galvenā priekšrocība šajā auto līzingā kategorijā – nelieli ikmēneša maksājumi un iespēja pārbaudīt, cik lielā mērā jums ir piemērots konkrētais auto modelis. Juridiskās personas operatīvo līzingu bieži uzskata par izdevīgu, jo līzingā noformētos transportlīdzekļus var izmantot uz pilnu jaudu, turklāt uzņēmums “nepārslogos” savu bilanci un nepalielinās nodokļu summu.


Finanšu līzings jeb plānveida auto izpirkšana


“Finanšu līzings” – tieši to domā kredītorganizāciju klienti, vienkāršojot terminu līdz vienkāršam “auto līzingam”. Tieši tāpēc finanšu līzings SEB bankā ir ļoti populārs. Finanšu līzingā SEB banka iegādājas automašīnu savam klientam. Savukārt aizņēmējs iegūst tiesības lietot automašīnu. Katru mēnesi līzinga saņēmējs veic maksājumus, ar kuriem viņš pakāpeniski izpērk auto. Līguma darbības termiņa beigās automašīna oficiāli pāriet aizņēmēja īpašumā, jo visa līzinga summa jau ir atmaksāta.


2. Atgriezeniskais auto līzings


Šis auto līzinga tips ir piemērots tikai juridiskām personām un ir sekojošs: uzņēmums pārdod savu auto līzinga kompānijai, pēc tam šo transportlīdzekli noformē līzingā, lai turpinātu to lietot. Tādā veidā uzņēmums “atslogo” savu bilanci un vienlaicīgi gūst nesliktu peļņu no auto pārdošanas. Līdz brīdim, kamēr šāds auto līzings netiks pilnībā apmaksāts, transporta īpašnieks būs līzinga kompānija.


3. Noma ar pilnu pakalpojumu kompleksu


Šis auto līzinga veids ir analoģisks operatīvajam, bet maksā daudz dārgāk, jo cenā iever arī papildus pakalpojumus: auto riepu nomaiņu, apdrošināšanu, tehnisko apkopi, remontdarbus. Šī auto līzinga kategorija ir izdevīga klientiem, kas negrib tērēt savu laiku automašīnas stāvokļa uzturēšanai un ir gatavi maksāt papildus pakalpojumus mašīnas kopšanai.


Auto līzinga nosacījumi SEB bankā


Kaut arī nosacījumi katrai SEB bankas auto līzinga kategorijai atšķirsies, šo programmu kopējās iezīmes tomēr ir vienādas:

 

 • Noformēt auto līzingu var fiziskas, pilngadīgas personas.
 • Minimālā finansējuma summa – 7000 eiro.
 • Pirmā iemaksa, noformējot auto līzingu – no 10% no auto cenas.
 • Auto līzinga darbības periods – 6 mēneši – 5 gadi.
 • Auto līzinga līguma darbības termiņa beigās automašīna nedrīkst būt 13 gadus veca.
 • Visa līzinga līguma darbības perioda laikā klientam ir jāmaksā KASKO apdrošināšanas polise.
 • Pērkot klienta izvēlēto automašīnu, transportlīdzeklis tiks reģistrēts uz līzinga kompānijas SEB Bank vārda.
 • Izskatot pieteikumu auto līzinga noformēšanai, SEB banka noteikti ņems vērā pieteicēja ienākumu līmeni. Ja šis rādītājs nebūs pietiekams darījuma noformēšanai, līzinga devējs piedāvās izmantot galvotāja palīdzību.
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem