Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Pirmstermiņa automašīnu noma ar izpirkšanu

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Latvijas finanšu tirgū ir tik liela auto līzinga programmu daudzveidība, ka katrs gribētājs varēs atrast sev piemērotu un izdevīgu variantu. Visu līzinga kompāniju vidū ar lielu lojalitāti pret saviem klientiem izceļas Swedbank. Tā piedāvā neierobežotas iespējas līzinga saņēmējiem, un tas vairo tās prestižu.


Ko piedāvā Swedbank


Visspilgtākās līzinga kompānijas priekšrocības ir:

 

 1.  Iespēja noformēt līzingā kā jaunu auto, tā arī lietotu. Automašīnas var viegli atrast, izmantojot Swedbank partneru sniegto atbalstu.
 2.  Procentu likme par auto izmantošanu līzingā jaunai mašīnai sākas no 1,99%.
 3.  Swedbank dod iespēju saņemt atlaidi līzingam, ja klients vērsīsies online.
 4.  Apdrošināšanas, piemēram, KASKO apmaksu un citus auto iegādes izdevumus Swedbank atļauj apmaksāt kopā ar pašu līzingu: nelielās daļas katru mēnesi.


Rezultātā Swedbank pakalpojumi atgādina veselu auto iegādes kompleksu: sākot ar tā izvēli, beidzot ar nodošanu klienta lietošanā.


Palīdzot klientiem


Tā kā auto līzings finanšu pakalpojumu klāstā ir parādījies ne tik sen, daudzi no potenciālajiem aizņēmējiem vienkārši nesaprot, kāds tas var būt, kā izskatīsies līzingā iegādātā transportlīdzekļa vērtības atmaksa, un kāda mēdz būt šī procedūra (veidi, priekšrocības).


Swedbank šai gadījumā nav apjucis: tās oficiālajā tīmekļa vietnē var atrast atbildes uz jebkuriem auto līzinga jautājumiem, lai katrs klients līdz galam varētu saprast, ar ko viens piedāvājums ir izdevīgāks par otru.


1. Tīmekļa vietnē Swedbank viesi var iesniegt pieteikumu auto noformēšanai līzingā un uzzināt, ar kādiem nosacījumiem var noslēgt šo finanšu darījumu.
2. Līzinga devējs ievieš skaidrību un piedāvā saviem klientiem izmantot līzingu trīs veidos. Tepat tas apraksta katra priekšrocības:

 

 • Finanšu līzings – ļauj iegādāties transportu, kā jaunu, tā arī lietotu. Šāds līzinga veids tiek noformēts, lai pilnībā iegādātos auto (transporta vērtība tiks izmaksāta līguma darbības laikā).
 • Operatīvais līzings – ikmēneša maksājums ir daudz mazāks kā finanšu līzingā, bet līguma termiņa beigās klients var atgriezt mašīnu atpakaļ līzinga devējam. Šajā līzingā klients var ņemt lietošanā vienlaicīgi vairākus auto.
 • Pilna līzinga pakalpojumu pakete – visi izdevumi, kas saistīti ar auto izmantošanu un apkopi, tiek apmaksāti 1 reizi mēnesī. Visus Swedbank sniegtos pakalpojumus klients saņem vienā kopējā rēķinā. Līzinga transporta apkopi pilnībā uzņemas līzinga devējs (remontu, izejmateriālu nomaiņu), tāpēc klientam atliek vien braukt ar mašīnu un apmaksāt rēķinus.


3. Swedbank piedāvā saviem klientiem izvēlēties auto no 3 vecuma kategorijām un katrai ir virkne priekšrocību, kuras jūs varēsiet saņemt:

 

 • Jauns auto – nulles nobraukums, garantija, jebkura komplektācija, daudz ekonomiskāks un ekoloģiski tīrs.
 • Auto ar nelielu nobraukumu – vēl ir spēkā ražotāja garantija, iegādes cena ir zemāka, automašīna ir lieliskā stāvoklī.
 • Lietots auto – cena iegādes cena, nelieli apdrošināšanas maksājumi.


Swedbank auto līzings ir kļuvis vēl vienkāršāks un pieejamāks, kad kompānijas tīmekļa vietnē parādījās online kalkulators (ierīce, kas ļauj ātri aprēķināt atmaksas grafiku, pamatojoties uz jūsu ievadītajiem skaitļiem).


Swedbank līzinga auto kalkulators ļauj aprēķināt kopējā līzinga piedāvājuma ikmēneša maksājumus vai atvērt katru finanšu darījuma kategoriju, lai iegūtu daudz precīzākus ciparus.


Citi Swedbank pakalpojumi


Spriežot pēc tā, kādus apdrošināšanas pakalpojumus, galvenokārt KASKO, kompānija var papildus piedāvāt savam klientam, par Swedbank profesionālo pieeju vairs nav jāšaubās. Jebkurš no līzinga saņēmējiem, saņemot Swedbank auto, var savākt individuālu pakalpojumu paketi, kas viņam noteikti noderēs. Ko var pasūtīt kopā ar līzingu:

 

 • KASKO apdrošināšanu.
 • OCTA apdrošināšanu.
 • Tehnisko palīdzību jūsu automašīnai 24 stundas diennaktī.
 • Sadarbību ar jūsu apdrošināšanas kompāniju gadījumā, ja nokļūstat avārijā.
 • Tehniskās apskates iziešanu un apmaksu.
 • Tehnisko apkalpošanu, ko rekomendē ražotājs.
 • Riepu uzglabāšanu un nomaiņu pret vasaras riepām uz ziemas un otrādi. Nomaiņas darbu veikšanu un atgādināšanu par nepieciešamību to drīzumā izdarīt.
 • Auto piegādi līdz servisam, auto mazgātuvei, novērtēšanas punktam un citus, automašīnai nepieciešamus pakalpojumus.


Papildpakalpojumi ar iespēju apmaksāt tos uz nomaksu

 

 • Degvielas karte. Jūs varēsiet uzpildīt degvielu veselu mēnesi, cik tas ir nepieciešams, bet degvielas izdevumus apmaksāt vēlāk kopā ar līzinga maksājumu.
 • Ikmēneša apmaksa par stāvvietu. Stāvvietas apmaksa notiks ar speciāla pielikuma palīdzību vai, nosūtot īsziņu no jūsu telefona. Ikmēneša stāvvietas izdevumus jūs varat maksāt kopā ar līzinga rēķinu.
 • Elektronisks faktūrrēķins. Visus pasūtītos pakalpojumus, tai skaitā arī par apdrošināšanu, klients saņems vienā rēķinā savā internetbankā.


Vēl viena neapstrīdama sadarbības priekšrocība ar šo kompāniju: iegādājoties automašīnu uz līzinga Swedbankā, klients pats varēs izvēlēties pirmās iemaksas apmēru: no 10% līdz 60%. Dažiem tā ir iespēja nopirkt automašīnu, ja nav nekādu uzkrājumu, pārējiem – iespēja ieekonomēt, samaksājot par mašīnu uzreiz pusi no tās vērtības. Jebkurā gadījumā, lai uzzinātu kā patiesībā notiek sadarbība ar Swedbank, varat iepazīties ar reālu kompānijas klientu atsauksmēm par auto līzingu.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem