Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kāpēc uzņēmumiem ir izdevīgi ņemt mašīnas līzingā

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Auto līzings ir kļuvis pieejams ne tikai vienkāršām fiziskām personām, bet arī uzņēmumiem: tas ļauj lietot dažādus transportlīdzekļus, turklāt tos nav nepieciešams pilnībā iegādāties, jāmaksā vien noteikts procentu no to vērtības. Pakalpojumam pieejamas kā jaunas, tā arī lietotas automašīnas. Ņemot vērā klientu – juridisko personu sektoru, tad šeit transportlīdzekļu izvēle ir vēl plašāka kā fiziskām personām. Kompānija par nelielu nomas maksu vai, maksājot noteiktu procentu no objekta vērtības, var saņemt lietošanā jebkuru spectehniku.


Pilnīgi nepareizi ir uzskatīt, ka auto līzingu var izmantot tikai jauni uzņēmumi, kam vēl nepietiek līdzekļu transportlīdzekļu iegādei. Kompānijas bieži ir spiestas izmantot līzinga kompāniju pakalpojumus tikai tāpēc, ka automašīna tiks izmantota vienu reizi, to iegādāties pilnībā šajā gadījumā uzņēmumam nebūs izdevīgi, vēl dārgāk izmaksās pārnest transportlīdzekli savā bilancē un regulāri maksāt par to nodokļus. Visbiežāk šādas situācijas attiecas uz spectehniku, krāniem, buldozeriem un ekskavatoriem.


Līzinga veidi uzņēmumiem


Transportlīdzekļu līzinga klasifikācija uzņēmumiem ne ar ko neatšķiras no tāda paša pakalpojuma, kas tiek piedāvāts parastiem iedzīvotājiem. Atšķiras vien automašīnas piešķiršanas nosacījumi. No visiem uzņēmuma auto līzinga tipiem visbiežāk sastopamas 3 galvenās kategorijas:

 

 • Finanšu līzings.

 

Šis auto līzinga tips paredz automašīnas iegādi par bankas vai līzinga kompānijas līdzekļiem. Vēlāk transportlīdzeklis tiek nodots uzņēmuma rokās, un tas katru mēnesi maksā daļu auto vērtības un amortizācijas procentus par mašīnas nolietojumu. Tiklīdz visa līzinga mašīnas vērtība tiks atmaksāta, tā pilnībā pāries uzņēmuma īpašumā.

 

 • Operatīvais līzings.

 

Šo līzinga tipu izmanto uzņēmumi, kas vēlas lietot tikai jaunas mašīnas. Šajā gadījumā auto līzings ļauj saviem klientiem netērēt daudz naudas auto parka atjaunošanai vai arī neekspluatēt savas automašīnas. Līzinga darbības termiņa beigās klients var atgriezt mašīnu līzinga devējam, vietā paņemot jaunāku automašīnu.


Operatīvajā līzingā auto pērk banka vai līzinga kompānija, bet pats klients izvēlas, kādu automašīnu iegādāties. Līzinga līguma darbības gaitā uzņēmums maksā tikai amortizācijas procentus no mašīnas nolietojuma (finanšu līzingā klients maksā arī gada procentus un pašu auto vērtību). Tiklīdz līguma darbības periods ies uz beigām, līzinga saņēmējam būs vairāki varianti kā rīkoties ar automašīnu:

 

 1.  Izmantot izpirkuma tiesības.
 2.  Pagarināt līgumu un dzēst atlikušo auto vērtību.
 3.  Piedāvāt izpirkt transportlīdzekli trešajai personai.
 4.  Atgriezt mašīnu bankai vai līzinga kompānijai.

 

 • Pilna līzinga pakalpojumu pakete.


Šāda līzinga pakete uzņēmumiem ir daudz ērtāka kā finanšu vai operatīvais līzings, tomēr tā maksā daudz dārgāk. Katra banka vai līzinga kompānija individuāli izlemj, ar kādiem nosacījumiem tiks piedāvāts automašīnu līzings juridiskām personām, un piedāvā savu pakalpojumu klāstu, kas ietilpst šajā paketē. Kādus papildpakalpojumus var izmantot klients pilnā līzinga paketē:

 

 1.  Obligātās civiltiesiskās apdrošināšanas noformēšana.
 2.  Automašīnas apdrošināšana ar KASKO polisi.
 3.  Auto pasažieru, tai skaitā arī vadītāja dzīvības un veselības apdrošināšana.
 4.  Mašīnas uzlikšana CSDD uzskaitē.
 5.  Regulāras tehniskās apskates.
 6.  Remontdarbi un pilna tehniskā apkope.
 7.  Automašīnas transportēšana vai evakuācija uz dažādiem dienestiem, tai skaitā uz tehnisko servisu.
 8.  Riepu iegāde katrai sezonai (pa 4 ziemas vai vasaras riepām).


Visi augstākminētie apdrošināšanas vai apkopes izdevumi veido pilnu līzinga paketi, bet pakalpojumu pakete netiek apmaksāta uzreiz, bet pakāpeniski. Summa tiek sadalīta pa līguma darbības periodu un pievietota katram līzinga ikmēneša maksājumam.


Kā norisinās automašīnas noformēšanas process līzingā:

 

 • Uzņēmums piemeklē sev piemērotu automašīnu.
 • Juridiskā persona savāc visu dokumentu paketi, kas jāiesniedz bankai vai līzinga kompānijai, lai noformētu līzingu vēlamajai mašīnai.
 • 1-3 dienu laikā banka vai līzinga organizācija izskata uzņēmuma pieteikumu un tā iesniegtos dokumentus.
 • Nākamais solis: līzinga kompānija vai banka paziņo klientam savu lēmumu. Reizē ar šo lēmumu uzņēmums uzzina, ar kādiem nosacījumiem tas var saņemt transportlīdzekli līzingā, kā arī procentus, kas būs jāsamaksā par pirkuma finansēšanu.
 • Starp banku vai līzinga iestādi un klientu tiek parakstīts līgums, tiek noteikta pilna finansējuma summa un pirmās iemaksas apmērs, kas kompānijai būs jāsamaksā.
 • Kad tiks veikts pirmais maksājums, auto tiks apdrošināts un uzlikts uzskaitē uz investora vārda.
 • Uzņēmuma pilnvarotā persona atbrauc uz banku vai līzinga kompāniju un aizved automašīnu.


Kur noformēt auto līzingu


Parasti uzņēmumiem nerodas problēmas ar finansējumu automašīnas iegādei līzingā. Īpaši populārs ir automašīnas līzings Luminor bankā. Ja gribat vērsties bankā, tad arī Swedbank auto katalogs jūs patīkami pārsteigs.


Viens no līderiem auto līzinga finansēšanas jomā ir kompānija Citadele. Finanšu pakalpojumu tirgū tā jau sen ir pazīstama un izslavēta ar saviem lojālajiem nosacījumiem un minimāliem procentiem. Bez līzinga Citadele piedāvā arī komfortablu kreditēšanu, kaut arī daudzi izvēlas līzingu šajā firmā tieši tāpēc, ka:

 

 • Banka izskata pieteikumu 2 stundu laikā.
 • Bez pirmās iemaksas.
 • Jaunu auto var noformēt operatīvajā līzingā ar viszemākajiem procentiem.
 • Programma tiek piedāvā ne tikai juridiskām, bet arī fiziskām personām.
 • Citadele katram klientam piemēro individuālus nosacījumus.


Citadeles lielā “pielūdzēju” auditorija ir viegli izskaidrojama ar to, ka kompānija piedāvā diezgan daudz mašīnu, kas tikko kā izgājušas no rūpnīcas konveijera. Turklāt katru slaveno auto zīmolu Citadelē iespējams atrast plašā modeļu piedāvājumā. Ienākot Citadeles lapā, jūs noteikti piemeklēsiet sev optimālo bezceļnieku, mazlitrāžas auto braukšanai pa pilsētu vai mūsdienīgu minivenu. Galvenā Citadeles apkalpošanas priekšrocība ir operatīvais līzings. Citiem vārdiem sakot, pabraukājot ar jaunu Toyota vienu gadu, jūs mierīgi varat pārsēsties pilnīgi jaunā VW ar minimālām līzinga pārformēšanas izmaksām.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem