Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Profesionāla palīdzība, pērkot auto no Vācijas

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Turklāt pircējs nesaņēma nekādas garantijas ne par automašīnas stāvokli, ne informāciju par tās agrāko īpašnieku utt. Reizē ar šo situāciju pieauga krāpšanas gadījumi, tāpēc ierindas pircēji pārstāja uzticēties privātpersonām, to vietā stājās kompānijas, kas nodarbojas ar auto iegādi pēc pasūtījuma no Vācijas.


Bet ko saviem pircējiem sagatavojušas auto kompānijas, kas nodarbojas ar mašīnu atdzīšanu no Vācijas. Protams, šādu firmu pakalpojumus var nosaukt par kompleksiem, turklāt, viss nepieciešamo darbību klāsts pircējam izmaksā daudz lētāk, nekā agrākā sadarbība ar privātpersonām. Pasūtot auto iegādes pakalpojumu no Vācijas pēc pasūtījuma, pircējs iegūst arī kvalitatīvu piegādi un pārbaudītu mašīnas tehnisko stāvokli.


Un tā, kādus pakalpojumus piedāvā kompānijas, kas nodarbojas ar automašīnu piegādi no Vācijas:

 

 1. Nepieciešamās automašīnas atrašana pēc pircēja noteiktiem kritērijiem.
 2. Speciālisti veic tehnisko apskati, novērtē mašīnas stāvokli un defektus.
 3. Automašīnas piegāde klientam visvienkāršākajā un lētākajā veidā, jo mūsu partneri – tie ir Eiropas labākie pārvadātāji ar pieredzi.


Klientam tiek piedāvāta arī iespēja izvēlēties automašīnu kopā ar testa braucienu. Pircējs var izmantot arī pakalpojumu - mašīnas apskate online translācijā. Šādu auto piegādes pakalpojumu klientam dēvē par auto “izmantošanai gatavā veidā”.


Lielas kompānijas, kas nodarbojas ar auto piegādi no Vācijas, jau ir paspējušas atvest saviem klientiem ne vienu vien tūkstoti automašīnu. Pārliecinoties, ka firma darbojas godīgi un kvalitatīvi, pircēji atkārtoti vēršas vienā un tai pašā kompānijā, lai iegādātos otro, trešo vai ceturto mašīnu. Tādējādi viena kompānija nodrošina ar automašīnām katru vienas ģimenes locekli.


Kas ir vajadzīgs, lai klientam piegādātu automašīnu no Vācijas


Izmantojot firmu palīdzību, kas nodarbojas ar automašīnu piegādi no Vācijas, klients saņem kāroto mašīnu, nepakustinot pat pirkstiņu. Ja izvēlētajā kompānijā jums trūkst konkrētā pakalpojuma, tad jums obligāti ieteiks partneri, kas nodarbojas ar jums nepieciešamo virzienu. Jūs varat arī pasūtīt automašīnas piegādi pārdzīšanas veidā. Šai gadījumā profesionāli sagatavots vadītājs legāli pārdzīs automašīnu ne tikai Vācijas teritorijā, bet arī ārpus tās robežām. Ja klients gribēs organizēt avio piegādi, tad šādām kompānijām nav problēma arī veikt pārlidojumu kopā ar jūsu auto.


Pasūtot auto no Vācijas lielā kompānijā, klients iegūst iespēju kontrolēt visu operācijas gaitu, jo visas partnerattiecības starp pasūtītāju un izpildītāju notiek pēc “caurspīdīguma” principa.


Nav vērts pārdzīvot arī par automašīnas stāvokli, kas tiks piegādāta klientam no Vācijas. Firmas pārstāvji veiks pilnu auto apskati, fiksējot mašīnas stāvokli foto un video formātā, lai turpmāk nodotu šos materiālus potenciālajam pircējam. Tikai pēc tam, kad pasūtītājs būs devis piekrišanu izdarīt pirkumu, automašīna tiks izvesta no Vācijas un piegādāta pircējam.


Lai uzskatāmi saprastu šādu kompāniju darbības mehānismu, kas nodarbojas ar auto piegādi no Vācijas, jūs varat ienākt starpnieka YouTube kanālā un noskatīties video, kā notiek process no “A” līdz “Z”. No kādiem etapiem sastāv iegāde un auto piegāde no Vācijas:

 

 • Auto detalizēti apskata kompānijas eksperti.
 • Personīgais testa draivs ar online translāciju pircējam.
 • Automašīnas defektu meklēšana.
 • Video ar klientu atsauksmēm, kas jau iegādājušies auto pēc pasūtījuma no Vācijas.

 

Kādus pakalpojumus piedāvā lielākā daļa kompāniju, kas piegādā auto no Vācijas:

 

 • Tiek piemeklēta automašīna, kas 100% atbilst pircēja pieprasījumam.
 • Tiek sastādīts saraksts ar izvēlētās mašīnas komplektāciju.
 • Auto eksperti novērtē automašīnu, veic tās tehnisko apskati.
 • Automašīnas vēstures izpēte, pārbaudot, vai tā ir juridiski tīra.
 • Automašīnas unikalitātes un dokumentu īstuma noteikšanas process.
 • Iespējamo defektu un kļūmju meklēšana.
 • Atskaites sastādīšana pircējam ar video un foto palīdzību.
 • Pirkšanas – pārdošanas līguma sastādīšana un parakstīšana.
 • Organizēta un kvalitatīva automašīnas piegāde no Vācijas jaunajam īpašniekam ar vadītāja, transporta kompānijas vai avio pārlidojuma palīdzību.


Un vēl viena priekšrocība, pasūtot kompānijas pakalpojumus, kas nodarbojas ar auto atdzīšanu no Vācijas pēc pasūtījuma: tās nemāna savus klientus par atlaidēm, kuras piedāvā automašīnas agrākie īpašnieki. Kāpēc šis fakts netiek noklusēts, kā to dara fiziskās personas? Jo šīs firmas patur līdz 50% no iegūtās atlaides. Un tas patiešām ir taisnīgi, jo kompānijas pārstāvis tirgojas par mašīnas cenu tieši tāpat, kā tas tiek darīts parastā tirgū. Vai tad firmas darbiniekam, kas ieekonomējis klienta naudu, nevajadzētu saņemt atlīdzību par savu darbu? Jo arī pircējs taču gūst labumu!


Šādi strādā auto iegādes kompānijas, kas pārvadā auto no Vācijas. Starp citu, viņu pakalpojumi kļūst aizvien populārāki un pieprasītāki. Lielākā daļa no šādiem starpniekiem patiešām cenšas, lai pircējs gūtu patiesu baudu no pirkuma. Automašīnas iegāde – tas nebūt nav sīkums, un bez profesionāļu palīdzības var viegli iekļūt afēristu un krāpnieku lamatās. Lai sīkāk uzzinātu par katru piedāvājumu, jūs varat sazināties ar šādu kompāniju pa kontakttālruni un saņemt detalizētu informāciju reizē ar pirkuma piedāvājumu.


Auto atdzīšana no Vācijas saviem spēkiem


Protams, tie, kas uzskata, ka automašīnu cenas kompānijās, kas nodarbojas ar mašīnas piegādi, ir pārlieku sadārdzinātas, var pastāvīgi mērot ceļu uz Vāciju un atpakaļ. Mēs tomēr rekomendējam vispirms aprēķināt iespējamās izmaksas.


Kad atveram katalogu ar mašīnām no Vācijas, mūs interesējošo modeļu cenas ir daudz zemākas par tām, kas tiek piedāvātas Latvijā. Tieši tā viss izskatās tāpēc, ka automašīnas cenā, kas jau atrodas Latvijā, ietilpst visi auto pārdzīšanas papildus izdevumi. Pasūtot automašīnas atdzīšanas pakalpojumu, mēs starpniekam maksājam par visiem papildus izdevumus, bet, ja nolemsim doties uz Vāciju patstāvīgi, mūsu izdevumi var pat palielināties, reizē ar to mēs vienkārši zaudēsim savu laiku un spēku.


Izdevumu saraksts, kurus mums nāksies apmaksāt, pārdzenot auto no Vācijas:

 

 1. Transporta izdevumi. Nokļūt Vācijā jūs varat jebkādā veidā, bet katrs no tiem maksā naudu.
 2. Dzīvošana un ēšana. Ja auto pārdzīšanā esat iesācējs, tad jums nāksies ilgi uzkavēties Vācijā, jo bez valodas zināšanām būs grūti saprast mašīnas pirkšanas – pārdošanas noformēšanas nianses.
 3. Auto izvešana no Vācijas. Lai to izdarītu, jums nāksies noņemt automašīnu no uzskaites Vācijā un veikt virkni obligāto procedūru: apdrošināšanu, datu salīdzināšanu, pagaidu reģistrāciju un tranzīta numuru iegādi. Tas viss var jums izmaksāt līdz 50 eiro.
 4. Automašīnas nogādāšana Latvijā. Var noīrēt kravas taksi (pakalpojuma cena ir aptuveni 0,7 eiro par kilometru) vai iznomāt kravas piekabi (tās cena ir 50 eiro). Visizdevīgākais auto transportēšanas variants no Vācijas ir patstāvīga braukšana ar jauno auto uz Latviju.
 5. Autu uzlikšana uzskaitē Latvijā. Procedūras ir tādas pašas, kā izbraucot no Vācijas, un jaunajiem īpašniekiem tās izmaksās aptuveni līdz 50 eiro.


Nevar apgalvot, ka katrs no augstākminētajiem punktiem būtu pārāk dārgs, tomēr kopā šie izdevumi būtiski palielina automašīnas cenu. Tāpat jāņem vērā, ja esat nolēmis braukt pēc mašīnas uz Vāciju pirmo reizi, varat saskarties ar papildus izdevumiem, kādi nebūs kompānijai, kas profesionāli nodarbojas ar auto atdzīšanu.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem