Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Auto placis

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.

Un tā kā Latvijas krastus apskalo Baltijas jūra, tad Ventspils osta palīdz ērti piegādāt jaunas un lietotas automašīnas tieši pa norādīto plūsmu.


Jau kopš 90.-gadiem auto plačus Latvijā uzskata par starptautiskiem un vispiesātinātākajiem. Šeit var sastapt kā ārkārtīgi retas un dārgas automašīnas, raritātes, tā arī ļoti pieejamus auto, kas būs pa kabatai jebkuram Ukrainas vai Baltkrievijas iedzīvotājam. Tāpēc Latvijā ir izveidoti lieli auto plači, kurus apciemo ne tikai valsts iedzīvotāji, bet arī ārvalstnieki, izvēloties sengaidīto pirkumu par pieejamu cenu.


Vidējās auto cenas Latvijā patiešām ir vispieņemamākās bijušo NVS valstu lokā, un to iegādi var uzskatīt par izdevīgu pat pēc atmuitošanas. Mašīnu vidējais vecums Latvijas auto plačos reti sasniedz 10 gadus, visbiežāk: 5-9 gadi. Salīdzinājumam - Lietuvā šis rādītājs svārstās 10-15 gadu robežās.


Auto tirdzniecība ir viena no galvenajām peļņas sfērām Latvijā, tāpēc tiklīdz jūs šķērsosiet robežu, jūsu uzmanībai tiks piedāvātas daudzas tirdzniecībai sagatavotas automašīnas. Bet nav vērts pirkt mašīnu uzreiz pirmajās stāvvietās, kas gadījušās pa rokai, jo cenas šeit ir pārāk sadārdzinātas. Izdevīgāk ir piemeklēt auto lielajos tirgos Rīgā (stacionārajos vai online). Tieši ar šādiem auto plačiem ir vērts iepazīties detalizētāk.


Stacionārie Rīgas auto plači


Tiem, kam vēl joprojām patīk personīgi atbraukt, paskatīties, aptaustīt un izbraukt vairākus simtus metru ar iepatikušos auto, radīts pats lielākais Latvijas auto placis (Rīgā) – Rumbula. Tas atrodas bijušās lidostas ēkā un aptver vairākus tūkstošus mašīnu sortimentu jebkurai gaumei un ienākumiem. Tirgus strādā pēc diviem principiem: pārdevējs var personīgi tirgot savu auto, maksājot laukuma nomas maksu, vai izmantot auto centra starpnieku pakalpojumus.


Bet ar to Latvijas milzīgais auto piedāvājums nebeidzas. Pateicoties Rumbulas popularitātei, tai apkārt izveidotas sīkāku auto centru līnijas, kas arī žilbina ar lietotu auto daudzveidību. Katrā šādā tirgū viesi var piemeklēt ne tikai vēlamo mašīnu, bet arī jebkuras rezerves daļas, aksesuārus, auto kosmētiskos līdzekļus.


Ja esat nolēmis Latvijā iegādāties pilnīgi jaunu auto, tad jums ir atvērtas visas auto centru durvis, kas pārdod ražotāju mašīnas. Šādos auto plačos iespējams atrast uzreiz vairāku izgatavotāju modeļus dažādās komplektācijās. Jebkurš no šādiem centriem sadarbojas vienlaicīgi ar vairākiem ražotājiem, tāpēc šeit var atrast svaigākos vadošo Eiropas piegādātāju modeļus par viszemāko cenu.


Online auto plači


Bet arī stacionārie auto tirgi Latvijā nevar ietilpināt sevī tik daudz mašīnu, cik ietilpst virtuālajos auto plaču saitos. Patiecoties tieši šādam sortimentam, lielākā daļa pircēju izvēlas tieši šo mašīnas meklēšanas un tās tālākās iegādes metodi, jo:

 

  • Jums nekur nav jābrauc, lai detalizēti iepazītos ar mašīnu.
  • Visus konkrētas automašīnas foto un pat video pārdevējs jums var nosūtīt ar interneta palīdzību.
  • Jūs jau iepriekš varat vienoties par ko, kā notiks darījums, precizēt tikšanās vietu, pārskaitīt kā ķīlu zināmu naudas summu.
  • Online auto placī iespējams nopirkt kā jaunu, tā arī lietotu automašīnu.


Izpētīt auto plaču portālus spēs pat nepārliecināts datoru lietotājs, jo tas ir katalogs ar dažnedažādiem vieglajiem, komerciālajiem, kravas un pasažieru transporta līdzekļiem, kurus piedāvā pats īpašnieks vai lielie auto centri. Izvēlēties mašīnu šādā resursā, atrodoties citā valstī, ir samērā vienkārši, saziņa iespējama pa telefonu vai ar interneta sarakstes palīdzību.


Auto meklētājs var pārskatīt katalogu vispārīgi, ievadot tikai cenu diapazonu, vai meklēt konkrētu modeli ar noteiktu dzinēja tilpumu, nepieciešamo pārnesumkārbu u.t.t. Lai to izdarītu, ir jāizmanto iebūvētais filtrs, kas vienmēr atrodams šādā auto placī, un jāievada savi parametri.


Online auto plaču izdevīgums

  • Iegādāties automašīnu kredītā.
  • Paņemt automašīnu līzingā ar tās vēlāku izpirkšanu.
  • Iznomāt mašīnu.
  • Ātri pārdot savu automašīnu.
  • Saņemt kredītu pret mašīnas ķīlu.
  • Iegādāties jaunu automašīnu kredītā, turklāt veco piedāvāt kā pirmo iemaksu vai ķīlu.


Saprotams, ka klientiem, kam jau ir automašīna, jaunu iegādāties ir daudz vieglāk, bet pat ja auto vadītāja apliecību esat saņēmis tikai vakar, auto placī jūs varēsiet piemeklēt pieejamu automašīnu pat līzingā. Online auto plači ir kļuvuši par unikāliem tirdzniecības laukumiem ne tikai Latvijas pilsoņiem, kaut arī tieši šai pircēju grupai parasts pirkšanas – pārdošanas darījums var izrādīties izdevīgs finanšu darījums.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem