Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Auto remonts uz kredīta pēc avārijas

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Auto braucieni ir visbīstamākais pasažieru pārvadājumu veids, jo CSN var notikt ne tikai jūs vainas vai neuzmanības dēļ, bet arī tāpēc, ka:

• pēkšņi atteikušās bremzes;

• pretimbraucošā auto vadītājs nav ticis galā ar vadīšanu.

Un šādu situāciju ir milzum daudz. Avārijā var nokļūt kā pieredzējis autovadītājs, tā arī tas, kurš apsēdies pie stūres tikai pirmo dienu, pret bīstamiem negadījumiem darbā neviens nav apdrošināts.

Protams, tieši tāpēc arī tika izstrādāta speciālā auto apdrošināšana, kas ļauj vadītājam bez maksas veikt auto remontu, tomēr ne katrs vadītājs dod priekšroku kvalitatīvai apdrošināšanas apkalpošanai, bet izvēlas daudz lētākus piedāvājumus. Tāpēc, iestājoties apdrošināšanas gadījumam, atklājas, ka jūsu firma – apdrošinātājs jau ir bankrotējis vai vienkārši kāda iemesla pēc negrasās atlīdzināt jūsu zaudējumus. Tieši tā beidzas lētu un nepārbaudītu apdrošināšanas polišu iegāde. Tieši šajā gadījumā palīgā var nākt kredīts. Lielākai auto īpašnieku daļai neatradīsies pietiekama naudas summa, lai veiktu apjomīgus remontdarbus, bet ar kredīta palīdzību remontu var uzsākt jau nākamajā dienā pēc avārijas.

Apkopojot visizplatītākās situācijas, kas ar jums var notikt pēc nokļūšanas avārijā – tā ir naudas meklēšana mašīnas remontam. Bet aizņemties iespaidīgu naudas summu no draugiem vai tuviniekiem, kā vienmēr, neizdosies, tāpēc vienīgais pareizais risinājums būs auto remonts uz kredīta. Un neatkarīgi no tā, kurā tieši bankā jūs varēsiet saņemt kredītu, ar auto remontu nedrīkst kavēties, tas ir jāuzsāk vistuvākajā laikā, un šim apgalvojumam ir visnotaļ nopietns pamatojums:

1. sabojātās detaļas sāk ātri rūsēt;

2. galvenie agregāti (piemēram, dzinējs) dīkstāves dēļ ātri salūzt, pārstāj darboties;

3. ja jūsu darbības joma ir saistīta ar nepārtrauktu pārvietošanos, tad saplīsusi automašīna novedīs pie vēl lielākiem finansiālajiem zaudējumiem.

Atgriežoties pie kredīta auto remontam, var teikt, ka tas ir visveiksmīgākais variants, kas varēs jūs atgriezt pie iepriekšējā dzīvesveida daudz ātrāk kā citi risinājumu veidi. Turklāt mašīna netiks bojāta ilgstošas dīkstāves dēļ.

Auto remonts tehniskās apkopes stacijās

Protams, jūs varat izmantot vienkāršu patēriņa kredītu ar parastu gada likmi un par šo naudu remontēt mašīnu, bet tagad pastāv speciāls piedāvājums – auto remonts uz kredīta, kas ļauj noformēt kredītu tieši tehnisko remontdarbu veikšanai. Šis finanšu pakalpojums ir remonts tehniskās apkopes stacijās, un šeit auto īpašnieks varēs izjust tikai priekšrocības.

• Speciālās auto apkopes stacijās strādā tikai profesionāli speciālisti, kas pabeiguši profilējošu apmācību.

• Pēc veiktā auto remonta uz kredīta tehniskās apkopes stacija izdos garantiju veiktajiem darbiem, kas būs spēkā noteiktu laika periodu, tāpēc atkārtotas salūšanas gadījumā jūs varēsiet vērsies servisā jau bez maksas un jums nebūs jānoformē atkārtots kredīts.

• Pēc auto remonta uz kredīta, kas tiks veikts speciāli aprīkotā servisā, jūs saņemsiet detalizētu aktu par izpildītajiem darbiem, kurā tiks uzskaitītas visas uzstādītās detaļas, to cena un samaksa par veikto darbu.

• Par automašīnas saglabātību, kas atrodas kompleksajā apkopē, vienmēr ir atbildīga tehniskās apkopes stacija, ko nevar pieprasīt no sīkiem remonta kooperatīviem un “garāžām”.

Vēršoties pie privātiem “garāžas” meistariem, auto īpašnieks riskē ar mašīnā uzstādīto detaļu kvalitāti. Jo nereti šādi “speciālisti” bez jūsu ziņas nomaina jaunas detaļas pret vecām, bet visbiežāk liek iegādāties agregātus, kas jūsu automašīnai nemaz nav nepieciešami. Rezultātā tas noved pie atkārtotas salūšanas, biežas vēršanās tajā pašā “garāžā” un “vējā” izmestas naudas.

Vienkārša kredīta saņemšana lietota auto remontam

Noformēt auto remontu uz kredīta iespējams divos vienkāršos veidos:

1. Vērsties izvēlētajā tehniskās apkopes stacijā, kur tiks sastādīta tāme ar nepieciešamo darbu un detaļu cenu, un vēlāk vērsties kredītorganizācijā, lai saņemtu naudu kredītā;

2. Atnākt uz banku, uzzināt, ar kurām tehniskās apkopes stacijām sadarbojas šī kredītorganizācija, un pēc tam doties uz vienu no piedāvātajiem auto servisiem, lai precizētu nepieciešamo kredīta summu.

Ja jūsu automašīna ir juridiskā uzņēmumā bilancē, tad noformējot kredītu auto remontam, uzņēmums varēs saņemt dažus nodokļu atvieglojumus, kas paaugstinās kredīta izdevīgumu. Protams, jūs varat izmantot jebkuru kredīta piedāvājumu un pat patēriņa kredītu, bet mērķa kredīta speciālie nosacījumi dos jums iespēju izjust milzum daudz priekšrocību.

Auto kredīta saņemšanas nosacījumi maz atšķiras no parastajiem aizņēmumiem, bet šajā darījumā jau piedalās nevis divas puses, bet trīs. Parakstot kredīta vienošanos, trešā puse būs pats tehniskais izpildītājs.

Prasības aizņēmējam kredīta saņemšanai:

• aizņēmēja vecums no 20 līdz 60 gadiem;

• pase vai vadītāja apliecība;

• kredīta pieteikuma iesniegšana jebkurā tuvākajā kreditora nodaļā vai, noformējot online pieteikumu;

• izziņa par ienākumiem;

• automašīnas aptuvenā cena un avārijas rezultātā nodarītā zaudējuma novērtēšana;

• naudas atgriešanas laiks no pusgada līdz 3 gadiem.

Daudzas kredītkompānijas ļauj atmaksāt auto remonta kredītu pirms termiņa vai veikt pirmo iemaksu, lai kredīts būtu izdevīgāks un pārmaksa būtu mazāka. Bet katram kreditoram ir noteikts savs minimālais un maksimālais kredīta apmēra slieksnis. Pamatojoties uz vienkāršām prasībām un vieglo sadarbības mehānismu, var izdarīt secinājumu, ka nokārtot kredītu auto remontam ir pavisam viegli, turklāt jūs pats tajā tieši nepiedalīsities. Vēršoties tehniskās apkopes stacijā, jūs vienmēr zināsiet remontdarbu izpildes termiņus, neuztrauksieties par mašīnas drošību un saņemsiet garantiju izpildītajiem darbiem.

 

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem