Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Automašīnu pārdošana

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Lai iegādātos vēlamo mašīnas marku un modeli, pircējam vairs nav jābrauc uz stacionāriem improvizētiem savas pilsētas vai tuvāko reģionu tirgiem. Pirkšanas – pārdošanas sistēma internetā darbojas pārdomāti un ātri un palīdz noskaidrot pilnīgi visu par jebkuru automašīnu, ieskaitot kontaktinformāciju par pārdevēju.


Galvenā šādu auto sludinājumu saitu priekšrocība ir tā, ka tie darbojas abos virzienos: šeit var atrast piedāvājumus mašīnas iegādei un ievietot savu informāciju, ja jums radusies nepieciešamība pārdot savu auto.


Kā darbojas online auto sludinājumi


Vairākumā saitos iespējams sameklēt jebkuru informāciju par iepatikušos automašīnu, nereģistrējoties šajā bāzē. Tomēr daži interneta tirgi pilnu informāciju sniedz tikai pēc tam, kad būsiet veicis reģistrāciju. Liels reģistrācijas pluss – ja jums būs nepieciešams pārdot savu auto, jūs bez problēmām ienāksiet savā personīgajā kabinetā un dažu minūšu laikā varēsiet pievienot savu auto sludinājumu. Tāpat, esot autorizēts šādas interneta vietnes lietotājs, jūs varēsiet nosūtīt savstarpējus ziņojumus citiem pārdevējiem, lai uzzinātu sīkāku informāciju par mašīnas stāvokli, neveicot telefona zvanus.


Reģistrēties ir samērā vienkārši, tam būs nepieciešamas vien dažas minūtes. Viss, kas jums ir jādara – jāievada personīgie dati, elektroniskā pasta adrese un telefona numurs. Procedūru var veikt arī tad, ja nekas nav pārdodams, tad interneta vietne jums piedāvās daudz plašāku funkcionālu, kurā jums būs vieglāk sameklēt vajadzīgo informāciju.


Lai auto sludinājumos ātri sameklētu vajadzīgo mašīnu, jums būs jāizmanto filtrs interneta vietnē, kas palīdzēs sašķirot visu katalogu atbilstoši šādiem kritērijiem, piemēram:

 

 1. Marka.
 2. Modelis vai modifikācija.
 3. Izlaiduma gads.
 4. Krāsa.
 5. Reģions vai pilsēta, kurā jūs gribētu nopirkt auto.
 6. Pārnesumkārbas veids.
 7. Nobraukums.
 8. Plānotā cena.
 9. Mašīnas stāvoklis (pēc avārijas, ar garantiju, jauna, lietota).
 10. Salona komplektācija (kondicionieris, stiklu pacēlēji, pārvalku kvalitāte, apsilde).
 11. Komfortablas vadības funkcijas (ABS, ASR, hidropastiprinātājs, kruīza kontrole, drošības sistēma, parktroniks).
 12. Automašīnas ārējais dizains (diski, lūka, tonējums, piekabes āķi).
 13. Elektroniskais aprīkojums (navigators, atskaņotāji, signalizācija, attālinātā iedarbināšana, centrālā slēdzene).
 14. Informācija par gaismas ierīcēm.
 15. Detalizētāks apraksts.


Jums būs jāizpilda visas šīs kategorijas, ja esat nolēmis pārdot savu mašīnu ar auto sludinājumu palīdzību. Ja meklējat auto iegādei, var izvēlēties tikai galvenos parametrus, šajā gadījumā, veicot atlasi, saņemsiet daudz lielāku piedāvājumu skaitu.


Jo vairāk kritēriju jūs atzīmēsiet meklēšanas filtrā, jo šaurāks būs piemēroto automašīnu loks un otrādi: ne pārāk precīza meklēšanas uzdevuma noteikšana auto sludinājumos piedāvās jums vienu un to pašu mašīnas modeli (piemēram) dažādās komplektācijās, dažāda izlaiduma gada utt.


Tiklīdz sāksiet meklēt piemērotus auto sludinājumus no piedāvājumu klāsta, kurus jums piedāvājusi interneta vietne ar filtra palīdzību, jums atklāsies auto tipveida raksturojums un detalizēts īpašnieka apraksts katrai mašīnai, pārdevēja kontakti un esošās fotogrāfijas. Lai apmeklētājiem būtu vieglāk pārvaldīt interneta vietnes funkcionālu un pašus auto sludinājumus, apskatīto informāciju iespējams saglabāt, atzīmēt kā svarīgu utt. Citiem vārdiem sakot, ja auto sludinājumu apskates procesa laikā jūsu uzmanību kaut kas novērsīs un jums būs jāatraujas no meklējumiem, tad nākamajā seansā personīgajā kontā jūs varēsiet ātri atvērt iepriekš skatīto auto.


Ar iekšējo ziņojumu palīdzību auto sludinājumu vietnē pircēji un pārdevēji var uzdod viens otram jautājumus, nesazvanoties, kas palīdz atsijāt daudzus piedāvājumus, kas nav jums piemēroti. Tāpat pēc jūsu vēlēšanās pārdevējs var atsūtīt jums papildus fotogrāfijas ar automašīnas daļām, kas jūs ir ieinteresējušas visvairāk.


Papildus auto sludinājumu iespējas


Protams, ja esat nolēmis šķirties no sava uzticamā dzelzs „zirga”, bet šādu modeļu interneta vietnē ir ne mazums, bet, lai ātrāk to pārdotu, izcelties ir nepieciešams, var izmantot servisa maksas pakalpojumus:

 

 • Sludinājums katru dienu meklētājā tiks pacelts pirmajā vietā.
 • Jūsu sludinājums tiks izcelts spilgtā krāsā.
 • Ātrās pārdošanas pakalpojumu pasūtīšana: sludinājums tiks publicēts atsevišķi no pārējiem, piemēram, pa labi no piedāvāto mašīnu saraksta.

 

Bet arī tie nav visi pakalpojumi, kurus varat pasūtīt par maksu, lai veiktu ātro pārdošanu, jo katra interneta vietne pati veido savu individuālo sistēmu ar dažādām iespējām. Apmaksājot ātrās pārdošanas servisu, papildus iespējas būs spēkā noteiktu dienu skaitu. Jau no pirmās „ātrās pārdošanas” pasūtījuma dienas jūs ievērosiet atšķirību – jūsu telefons neapklusīs, pieņemot potenciālo pircēju zvanus, un tieši tas tad arī ļaus jums pārdot auto ātrāk un izdevīgāk.


Ar ko vēl noderīgas auto sludinājumu interneta vietnes


Šādas datu bāzes pastāv ne tikai vieglo mašīnu pirkšanai – pārdošanai, tajās var atrast pilnīgi visu, ko var nosaukt par „transportu”, piemēram: jahtas, motocikli, ūdens skūteri, helikopteri, lidmašīnas, spectehnika, kravas komercautomašīnas, pasažieru autobusi utt.


Kopā ar pilnvērtīgo transportu auto sludinājumos pastāv sadaļas rezerves daļu un aksesuāru pirkšanai – pārdošanai. Tos var izdalīt atsevišķā auto sludinājumu vietnes grupā vai tie var atrasties kategorijā ar konkrētu auto modeli. Tāpat šeit var atrast mašīnu remonta un apkopes pakalpojumus, kredītu piedāvājumus no auto saloniem un citu papildinformāciju.


Automašīnas pārdošanas interneta vietņu lietderīgums


Piedevām esošajai mašīnu bāzei auto sludinājumos, jebkurš auto īpašnieks var izmantot citu autovadītāju pieredzi, ienākot forumā. Šīs sadaļas automašīnu katalogos tiek iedalītas pa tēmām. Katrs reģistrēts lietotājs var ne tikai uzdot savu jautājumu, bet arī izveidot savu tēmu, lai padalītos ar savu pieredzi vai uzzinātu nepieciešamo informāciju no citiem mašīnu īpašniekiem.


Online auto sludinājumi vienā bāzē palīdz noslēgt daudz izdevīgākus automašīnu pirkšanas un pārdošanas darījumus, orientēties uz cenām un iegūt pieredzi. Katra interneta vietne ar šādiem sludinājumiem veic savu pārdošanas statistiku, kas atspoguļo veikto darījumu skaitu diennaktī, kas noslēgti ar šīs bāzes palīdzību. Vairākumā gadījumos šis skaits vairākkārt pārsniedz auto pārdošanas skaitu parastā tirgū vienas dienas laikā. Turklāt ne pircējam, ne pārdevējam nav nekādu papildus izdevumu.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem