Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Auto pārdošana

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.

Jaunas automašīnas un tās, kas ne tik sen ir atstājušas konveijeru, neatšķiras gandrīz ne ar ko citu, kā vien cenu. Tiklīdz jūs ar savu jauno auto šķērsosiet salona slieksni, tā cena saruks uzreiz vismaz par 30% un, pārdodot to tālāk, šo naudas daļu jums vairs neizdosies atgriezt.


Līdztekus citām lietām, īpašnieki, kas iegādājušies jaunu auto salonā, var sastapties ar zemūdens akmeņiem, par kuriem viņi nemaz nebija nojautuši, piemēram:

 

  • Apkope būs jāveic tikai izgatavotāja rekomendētajās stacijās.
  • Eļļas un citu materiālu nomaiņa jāveic saskaņā ar izgatavotāja instrukcijām, pretējā gadījumā auto tiks noņemts no garantijas apkopes.
  • Pirmās lietošanas laikā var sastapties ar daudziem bojājumiem, kuru iemesls būs neiebraukta mašīna vai rūpnīcas brāķis.


Toties lietotas automašīnas iegāde auto tirgū iepriecinās jebkuru auto mīļotāju. Tās priekšrocības:

 

  • Cena, kas nereti sasniedz vien 50% no šāda paša, bet jauna modeļa cenas.
  • Uzlabota virsbūves un salona komplektācija.
  • Pilnveidoti mehāniskie mezgli, agregāti un citas svarīgas detaļas zem pārsega.
  • Divi riepu komplekti.
  • Agrākā īpašnieka instruktāža, kā nomainīt to vai citu rezerves daļu, norādot piegādātāju kontaktus.

 

Apsverot iespējamās sekas pēc jauna auto vai lietotas “dūjiņas” iegādes, vairs tikpat kā nerodas šaubas par to, kas ir izdevīgāk. Tāpēc tagad vien atliek izvēlēties auto tirgus formu.


Kādi auto tirgi mēdz būt


Visus plačus, kur var nopirkt lietotas automašīnas, var iedalīt vairākās kategorijās.


1. Virtuālais auto tirgus. Tas ir milzīgs interneta vietne ar katalogu, kurā tiek izvietotas saimnieka, starpnieka vai auto salona pārdotās automašīnas. Šāds resurss parasti darbojas vienas valsts vai reģiona ietvaros. Tā darba mehānismu saprast ir samērā viegli, pārdevējam piedāvājumu bāzes filtrā ir jāievada galvenie vajadzīgā auto parametri (izlaiduma gads, cena, marka, modelis, pārnesumu kārbas tips, dzinēja apjoms, krāsa u.c.). Pēc tam lapā parādīsies automašīnu saraksts, kas apmierinās ievadīto pieprasījumu. Šādi online auto tirgi ir vispopulārākie un tos var izmantot kā pērkot mašīnu, tā arī tās turpmākajā pārdošanā.


Lai ātrāk un veiksmīgāk pārdotu mašīnas, virtuālie auto tirgi piedāvā veselu virkni papildiespēju: jūs varat izcelt savu sludinājumu, pacelt to pirmo sarakstā, pagriezt to kājām gaisā, tā, lai ikviens, kas ienāk saitā, nevarētu paiet tam garām. Tāpat automašīnas foto ikona var spīdēt vai mirgot, kas arī piesaistīs uzmanību. Par šiem pakalpojumiem jums, protams, būs jāpiemaksā, bet šī summa būs niecīgi maza salīdzinājumā ar laika cenu, kuru jums būs jāpatērē nesteidzīgā un bezmaksas pārdošanā.


2. Stacionārie auto tirgi. Šādu auto tirgu parasti nav daudz, un tie strādā nevis septiņas dienas nedēļā, bet, piemēram, tikai brīvdienās. Visbiežāk šādus auto tirgus apmeklē tie, kam nepieciešams pēc iespējas ātrāk atbrīvoties no “dzelzs zirga” un saņemt naudu uz rokām. Parasti uz šādiem auto tirgiem īpašnieki atbrauc ar saviem “riteņiem”, bet aiziet jau kājām, jo tirgošanās ilgst gandrīz visu dienu un nepārdot mašīnu vienkārši nav iespējams.


Parkošanās šādā placī nav par velti, bet tās cena ir pieejama. Parasti šāda auto tirgus teritorijā ir kafejnīcas un bufetes, lai komfortablāk pavadītu laiku.


3. Auto tirgi auto salonu veidā. Ne vienmēr auto saloni tirgo tikai jaunas automašīnas. Nereti viņi izvieto komisijā arī lietotus auto, jau iepriekš piešķirot mašīnai “pārdošanas” izskatu. Protams, pircējam būs jāsamaksā par šo uzcenojumu, bet viņš saņems automašīnu labā stāvoklī vai arī pilnu defektu uzskaitījumu.


4. Līzinga kompāniju auto tirgus. Šādus auto plačus tagad var sastapt arī finanšu iestādēs, turklāt līzinga auto tirgus var piedāvāt kā pārdošanu, tā arī ilgstošu nomu ar pakāpenisku izpirkumu. Izmantot automašīnas nomu ir lētāk, tāpēc tas ir vispieejamākais veids kā kļūt par auto īpašnieku.


Iegādes nianses auto tirgū


Neatkarīgi no tā, kurā lietotu mašīnu auto tirgū jūs esat nolēmis vērsties, jums vienmēr būs iespēja “patirgoties”, ko nav vērts gaidīt no auto salona. Personīgi tiekoties ar pārdevēju, jūs noteikti varēsiet atrast defektus, kas netika norādīti aprakstā, un tādā veidā argumentēt iespējamo cenas samazināšanu.


Ja jums vēl ir tālu līdz auto profesionālim, tad, lai novērtētu automašīnu tirgus piedāvājumus, vislabāk izmantot laba speciālista palīdzību. Šādu profesionāli var izsaukt no populāra tehniskā servisa vai aizbraukt pie viņa ar mašīnu, lai novērtētu tās stāvokli. Lai paātrinātu un vienkāršotu šo procedūru, var veikt datordiagnostiku, kuru pārdevējs vairs nevarēs apstrīdēt: defektus un trūkumus apstiprinās neapstrīdama trešā puse, tas ir, dators.


Papildus priekšrocības mašīnas iegādei auto tirgū: tikai šeit jūs varēsiet atrast ekskluzīvu automašīnu ar pieklājīgu tūningu vai mašīnu, kas jau sen ir noņemta no ražošanas, bet kuru jūs kārojat vairāk nekā šī paša zīmola jaunākos modeļus.


Neskatoties uz to, ka auto tirgus piedāvā tikai lietotas automašīnas, kārtīgi parokoties tā bāzē, iespējams atrast gandrīz jaunu auto, kuru pārdod nopietnu materiālo problēmu dēļ. Šādā gadījumā mašīnu ar minimālo nobraukumu jūs dabūsiet faktiski par 50-60% no tās reālās vērtības.


Lietotu automašīnu auto tirgus ir piemērots ne tikai “ekskluzīva” mīļotājiem, bet arī iesācējiem uz ceļa, kas tikai nesen sēdušies pie stūres un pieredzes iegūšanai viņiem ir nepieciešams vienkāršs un nedārgs “dzelzs draugs”. Šajā gadījumā daudzās buktes un iegūtie skrāpējumi netiks tik sāpīgi uztverti, un jūs bez raizēm varēsiet iegūt savas pirmās iemaņas.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem