Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Automašīnu noma Rīgā: izdevīgi, ērti

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Izmantojot šādu servisu, iznomāt jebkuras klases automašīnu var gan jebkurš atbraucējs, gan arī vienkāršs Latvijas iedzīvotājs. Auto nomas servisa ērtums ir tas, ka jūs jau iepriekš varat norezervēt sev piemērotu automašīnu, aizpildot vienkāršu formu auto nomas kompānijas tīmekļa vietnē.


Lai izvēlētos piemērotu servisu ar sev visizdevīgākajiem nosacījumiem, jūs varat pameklēt auto nomu Liepājā, auto nomu Valmierā vai automašīnu nomu Jelgavā. Automašīnu noma Rīgā un atsauksmes par šo servisu palīdzēs jums piemeklēt vajadzīgo automašīnu, ja esat ieplānojis apmeklēt Latvijas galvaspilsētu. Visas auto nomas kompānijas piedāvā iespēju ne tikai pārvietoties pa valsti ar četriem riteņiem, bet arī izmantot papildus komforta nosacījumus.


Kā notiek nomas auto pasūtīšana


Pirmkārt, jums ir jāzina datums, kad iebrauksiet Latvijā, un laiks, kad tieši jums būs nepieciešams auto. Lai to izdarītu, automašīnu nomas tīmekļa vietnē jums būs jāievada šāda informācija:

 

 1.  Auto saņemšanas laiks: datums, mēnesis un gads, izvēlētās dienas precīza stunda un minūte.
 2.  Auto nodošanas laiks: datums, mēnesis un gads, stunda un minūte, kad auto jums vairs nebūs vajadzīgs.
 3.  Cik dienas jūs lietosiet auto.
 4.  Vieta, kur jums tiks nodota automašīna: katrā servisā iespējams izvēlēties vispopulārākās atrašanās vietas Latvijā. Katrai kompānijai šis saraksts ir individuāls: nemainās tikai viens auto izsniegšanas punkts – Rīgas starptautiskā lidosta. Nomas servisu var izmantot Lietuvā vai Igaunijā, bet tad par to būs jāpiemaksā.
 5.  Auto nodošanas vieta – punkts Rīgas vai Latvijas kartē, kur jums būs ērti atdot mašīnu. Iespēja nodot nomas auto tieši iznomātāja rokās, tāpat kā saņemot automašīnu.
  • Tīmekļa vietnēs aizpildāmās formas auto saņemšanai un nodošanai jau ir aprīkotas ar vispopulārāko vietu sarakstu Rīgā un Latvijā. Ja neviens no norādītajiem punktiem jūs neapmierina, jūs varat pa tiešo sazināties ar kompāniju un noskaidrot auto nomas cenu konkrētā vietā.
  • Iznomātājiem ieteicams izmantot lielāko auto nomas pakalpojumus, kam ir savi auto parki gandrīz katrā pilsētā. Tas ļaus ieekonomēt jūsu nomas izdevumus, jo auto nebūs jāpiegādā pārāk tālu.
 6.  Nākamais lodziņš formā – pats auto modelis un tā klase. Katrā servisā uzskaitījums ir sniegts dažādi, bet plašā marku un modeļu izvēle ļaus jums noteikti atrast piemērotu transportu.
 7.  Vēl auto nomas tīmekļa vietnē jūs varat pasūtīt arī papildpakalpojumus, piemēram:

 

 • Dažādas modifikācijas bērnu krēsliņu.
 • Navigācijas sistēmu.
 • Vadītāja pakalpojumus.


Saprotams, ja jums būs nepieciešams serviss, kas nav norādīts standarta sarakstā, nomas kompānija varēs to piedāvāt atsevišķi. Bet jebkurš papildpakalpojums neietilpst pašas nomas cenā, tāpēc, pasūtot daudz komfortablāku servisu, jums būs obligāti jāsamaksā vairāk nekā par parastu nomu.


Auto nomu uz noteiktu laiku Rīgā vai Latvijā var pasūtīt ne tikai, zvanot pa telefonu, bet arī izmantojot speciālu aplikāciju jūsu smartfonā. Jums tā vienkārši ir jālejupielādē un jāuzinstalē, jāpiereģistrējas un jāseko līdzi auto sortimentam, lai izvēlētākos piemērotāko Rīgas apmeklēšanai.


Kāpēc auto noma Rīgā ir izdevīga


Auto nomas ērtība. Atlidojot uz Latviju, auto nomu Rīgas lidostā jūs varat atrast uzreiz terminālā. Tieši šeit izvietojušies starptautisko un Latvijas kompāniju pārstāvji, kas piedāvā auto nomas pakalpojumus. Jums nebūs ilgi vai tālu jāiet līdz izvēlētajai automašīnai: kompāniju stāvvietas atrodas netālu no pašas lidostas.
Lēti. Daudzi uz Latviju atbraukušie uzskata, ka daudz izdevīgāk ir pasūtīt mašīnas nomu pilsētas centrā, nokļūstot tur ar taksi vai autobusu. Bet tie ir tikai maldi. Lai nokļūtu līdz Rīgas centram jums būs jāpatērē savs dārgais laiks un nauda taksim, bet ieekonomēt izdosies vien dažus procentus no mašīnas nomas maksas lidostā.


Nomas mašīnas paņemšanas nosacījumi


Kā jebkuram citam servisam, arī auto nomai ir savas īpatnības, bet nianses Latvijā ne ar ko neatšķiras no tādiem pašiem pakalpojumiem citās valstīs. Latvija piedāvā auto nomu tieši ar tādiem pašiem nosacījumiem, kā jebkura cita Eiropas valsts.

 

 1.  Lai iznomātu auto, jums nav nepieciešams saņemt īpašas auto vadītāja tiesības. Kompānijai – iznomātājam pietiks ar jūsu plastikāta apliecību.
 2.  Attiecībā uz autovadītāja stāžu ir konkrēta prasība – auto vadīšanas pieredze, sākot ar 2 gadiem un vairāk.
 3.  Iznomātājam ir jābūt vecumā, sākot no 21 un vairāk.
 4.  Klientam obligāti ir jābūt kredītkartei: ar to jūs varēsiet apliecināt savu maksātspēju un samaksāt, rezervējot auto.


Tie ir tikai standarta nosacījumi, kurus jebkura auto nomas kompānija piemēro saviem klientiem. Papildus prasības katram iznomātājam ir savas un var izskatīties tā:

 

 1.  Automašīna tiek nodota nomā ar pilnu degvielas bāku un ar šādu pašu benzīna daudzumu tā ir jāatdod atpakaļ kompānijai.
 2.  Ierobežojumi nobraukumam diennaktī. Daudzas kompānijas seko līdzi pārmērīgai savu mašīnu izmantošanai. Paaugstināta automašīnas ekspluatācija noved pie amortizācijas izdevumiem, kā arī tiek pazaudēts automašīnas pievilcīgais izskats.
 3.  Aizliegums izbraukšanai no Latvijas. Vēl pašā auto pasūtīšanas sākumā jums ir jāizlemj: vai pametīsiet valsti ar iznomāto auto vai nē. Ja uzturēšanās laikā Latvijā jums būs jāizbrauc ārpus valsts robežām, tad jau iesākumā meklējiet tādu kompāniju, kas ar savu mašīnu atļaus jums izbraukt ārpus Latvijas robežām.


Auto nomas izdevīgumu Latvijā jau paspējuši novērtēt daudzi atbraucēji. Tas ir daudz vieglāk, nekā ar savu automašīnu braukt no savas valsts līdz Latvijai, turklāt jums nav nepieciešams noformēt papildus apdrošināšanu, un nepastāv risks, ka pa ceļam kaut kas varētu salūzt. Piemeklēt izdevīgu automašīnas nomu iespējams ss.com, šajā sludinājumu vietnē ir sakoncentrēta lielākā piedāvājumu daļa Latvijā. Bet ja jūs interesē ilgtermiņa automašīnas noma, tad jums ir jāvēršas kādā no Rīgas, Latvijas līzinga kompānijām.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem