Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Tonējošā plēve un degvielas ekonomija. Tonēšanas jaunās īpašības, par kurām jūs pat neesat nojautis

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.

Šobrīd pagaidām nav izdomātas izcilas jaunas idejas, tāpēc vienīgā metode, kā izvairīties vai samazināt UV-staru iekļūšanu, paliek stiklu tonēšana un kondicionieris. Protams, stiklu tonēšanai ir savas normas un prasības, kuras nosaka CSDD. Bet, ja vērsīsieties pie īstiem profesionāļiem, iegūsiet kvalitatīvi tonētu auto ar garantiju veiktajiem darbiem un materiālam, kā arī tonējumu, par kuru jūs netiksiet sodīts ar soda naudu. Un pats galvenais – komfortabls mikroklimats jūsu automašīnā.


Auto stiklu tonēšanas priekšrocības, par kurām daudzi nav pat nojautuši!

 

 • Ar tonēšanu iespējams mainīt auto ārējo izskatu, padarīt to unikālu, kā arī “pielāgot” auto vadītājam.
 • Tonēti auto stikli samazina saules karsto staru iekļūšanu un reflektē kaitīgo ultravioleto iedarbību.
 • Auto stiklu tonēšana neļaus deformēties panelim, bet salona tonēšana neļaus tam izbalēt.
 • Ārkārtas situācijas (avārijas) laikā tonējošā plēve neļaus stiklam sabirzt sīkos gabaliņos, kas nozīmē, jūs nevarēsiet ar tiem sagriezties.
 • Ar aptumšotiem stikliem zagļiem būs grūtāk saskatīt automašīnā atrodošās vērtīgās lietas.
 • Neskatoties uz to, ka kvalitatīvs tonējums nav lēts, ar laiku tas atmaksāsies uz degvielas patēriņa, jo vēsākā salona temperatūrā jūsu kondicionieris nestrādās uz pilnu jaudu, tas nozīmē, degvielas patēriņš samazināsies.
 • Stiklu tonēšana ar metāla pārklājumu rūpējas par jūsu redzi – dienā jums nenāksies slēpties no uzmācīgajiem un apžilbinošajiem saules stariem, bet naktī – no pretim braucošo auto gaismas lukturiem.
 • Kvalitatīvs tonējums ļaus jums daudz dārgāk pārdot savu automašīnu.


Kādas garantijas piedāvā auto stiklu tonēšanas piegādātāji?


Uzklājot tonējumu specializētos tehniskajos servisos, jums tiek piedāvāta 6 līdz 12 gadu garantija izgatavotāja materiālam. Kas ir jāsaprot ar garantijas gadījumu:

 

 1. Tonējums ir izbalējis un zaudējis savu sākotnējo krāsu saules staru iedarbībā.
 2. Tonējums ir zaudējis savu sākotnējo pievilcīgo ārējo izskatu.
 3. Plēve ir noslāņojusies.
 4. Tonējums ir ieguvis violetu vai zilu nokrāsu.


Daudzi tehniskie servisi, kas specializējušies uz auto tonēšanu, palielina ražotāja garantijas termiņu uz visu auto lietošanas mūžu. Viņi droši apgalvo, ka pat tad, kad paies noteiktais garantijas laiks (6-12 gadi), plēve nesāks lobīties nost no malām un stūriem biežas logu atvēršanas dēļ, tā nedeformēsies, aplīmējot vai apgriežot stiklu.


Tonēto plēvju klasifikācija:

 

 1. Spoguļplēve – palīdz iegūt vienpusēju redzamību.
 2. Matēta – piešķir automašīnai modernu ārējo izskatu, tā nav caurspīdīga un piešķir matēta pārklājuma efektu.
 3. Saules aizsardzības plēve – pasargā no karstajiem stariem un ultravioletā starojuma.
 4. Triecienizturīga (droša) – izgatavota no droša materiāla, lai novērstu stiklu sašķīšanu trieciena laikā. Ja stikls saplīsīs jaudīgas ārējās ietekmes (piemēram, avārijas) dēļ, lauskas nevarēs traumēt pasažierus – tās neizbirs, plēve tās noturēs.
 5. Dekoratīvās un dizaina plēves – palīdzēs iemiesot jūsu vispārdrošākās radošās fantāzijas unikāla auto tēla radīšanā. Neskatoties uz dekorējošām īpašībām, plēvei būs arī pamata funkcija: aizsardzība no saules.


Kādas prasības tonēšanai izvirza CSDD?


Priekšējais stikls – netiek atļauta nekāda tonēšana, izņemot šauru tonējošo joslu stikla augšpusē. Tas ir saistīts ar to, ka vadītājam ir netraucēti jāatšķir luksofora krāsas. Šāda tonējošā josla nedrīkst iziet ārpus saulessargu robežām, ja tos atver un atslien pret stiklu.


Auto aizmugurējā daļa (tiek ņemts vērā aizmugurējais stikls un aizmugurē sēdošo pasažieru logi) – šai daļai tonēšanas ierobežojumi nepastāv. Vienīgais izņēmums – stop signāli nedrīkst būt aptumšoti. Lūka var tikt tonēta arī ar hermētisku necaurspīdīgu līmplēvi.


Priekšējie sānu stikli – auto ražotājs pats bieži aptumšo šos stiklus līdz 70-75%, tas ir, neizejot ārpus likuma normām. Viss, ko jūs varat pievienot – uzlīmēt caurspīdīgo plēvi, kas reflektēs saules siltumu.


Tonēšana kredītā – vai tas ir iespējams?


Stiklu tonēšana ir tāds pats pakalpojums kā, piemēram, auto remonts, kuram jūs vienmēr varat noformēt kredītu. Nepieciešamība pēc stiklu tonēšanas parasti rodas pirmajās dienās pēc auto iegādes, bet ja arī pašu automašīnu esat iegādājies kredītā, tad kur ņemt naudu arī kvalitatīvai stiklu tonēšanai? Šiem mērķiem var saņemt nelielu kredītu un pat pret iegādātā auto ķīlu.


Liela daļa tikko iegādātu automašīnu īpašnieki pirmajās dienās grib veikt maksimāli daudz darba, lai uzlabotu sava transporta ārējo izskatu, tāpēc, dodoties uz tonēšanu, iespējams, jūs gribēsiet arī pārkrāsot savu automašīnu vai nomainīt riepas. Kredīts šajā gadījumā kļūs par optimālo izvēli. Ar kredītu jūs varēsiet apmierināt automašīnas reālās vajadzības un varēsiet neekonomēt uz plēves kvalitāti – iegādāsieties vienu no labākajām. Iespējams, pat nomainīsiet visus izejmateriālus.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņematies nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem