Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Uzfrišināts, sporta stilā jeb vienkārši tūnings

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Ar laiku vienkāršais angļu vārds ieguvis jaunas formas un nozīmes, tādas kā, “auto tūnings” – tā nekādā ziņā nav noregulēšana, bet nereti pat pilnīga mašīnas pāraprīkošana. Pēc šāda pasākuma vidēji statistisko auto modeli ir samērā grūti atpazīt, tas kļūst 100% unikāls, bet pats galvenais, ideāls savam īpašniekam. Dažādu auto tūninga procedūru cena nereti pat pārsniedz automašīnas sākotnējo vērtību. Tāpēc, ja kāds arī nolems pārdot savu tūningoto automašīnu, tās nākamajam īpašniekam nāksies šķirties no krietnas naudas summiņas.


Auto tūninga noteikumi


Ir ļoti grūti iedomāties vai raksturot tūningu noteiktam modelim vai mašīnas markai. Katram īpašniekam ir savs mašīnas izskata redzējums, vadoties pēc savas fantāzijas, gaumes un vēlmēm. Auto tūnings ir pieejams visās izpausmēs ar nosacījumu, ka tas negatīvi neietekmēs auto vadīšanas drošību.


Visbiežāk auto tūningu izmanto automašīnas ārējā izskatā, tāpēc daudzi autovadītāji uzskata, ka auto tūnings var būt tikai virspusējs. Tāpēc ārējais tūnings tiek izmantots biežāk: pirmkārt, tas ir daudz lētāks, otrkārt, tas daudz ir daudz ātrāks un pieejamāks par auto iekšējās iekārtas pāraprīkošanu. Auto tūningu iedala:

 

  • Ārējais auto tūnings.
  • Iekšējais auto tūnings.
  • Tehniskais auto tūnings.


Ja ar pirmo kategoriju viss ir skaidrs, tad atšķirība starp otro un trešo ir tāda, ka iekšējais auto tūnings – tās ir interjera izmaiņas mašīnā (salona pāraprīkošana). Uz tehnisko auto tūningu attiecas jau esošās izmaiņas: dzinēja tūnings, balstiekārta utt.


Auto tūninga pasaule patiešām ir vilinoša, un vajag tikai vienu reizi tajā nokļūt – atpakaļ atgriezties vairs tiešām negribēsies. Neviens neapstrīdēs arī faktu, ka dārga audio sistēma mašīnas salonā, arī tas ir zināms “tūnings”, par ko daudzi auto īpašnieki var tikai sapņot.


Un tomēr mums, pirmkārt, ir jāpriecājas par to, ka speciālisti – izstrādātāji, auto inženieri, mākslinieki un dažādi dizaineri nepiekūst izstrādāt un ieviest jauninājumus, augsto tehnoloģiju projektus u.t.t. Visas jaunās idejas un pilnveidojumi no izgudrotājiem atgriežas pie parasta autovadītāja, tas, savukārt, nekavējas izcelties kopējā auto masā.


Ja esat nolēmis veikt auto tūningu


Parasti tūningu izvēlas ātras braukšanas, sporta automašīnu un ātruma mīļotāji. Ja par sportu uzskatāt spidometra sarkano zonu uz jūsu iekārtu paneļa,100% garantējam, ka jūs neatteiksities “”uzasināt” savu salonu sporta stilā. Draudīgā un visuresošā jaudīgā motora rēkoņa, riepu svilpšana – mēs uzminējām? Ja visi augstākminētie “simptomi” raksturīgi tieši jums, mēs nekļūdījāmies: jūs esat tas pats auto tūninga mīļotājs, kurš vēlas nepārtraukti uzlabot savas automašīnas ārējo izskatu un noteikti pirmais pienākt finiša taisnē!


Lai ātri un garantēti “uztūningotu” savu auto, jums būs nepieciešams labs preču piegādātājs un meistars, tomēr daudzi, kam ir visās nepieciešamās preces un instrumenti, neuztic šo pasākumu kādam citam, bet dara to pašu spēkiem. Turklāt, tā iespējams neslikti ieekonomēt! Tūninga preces tiek tirgotas daudzos veikalos un interneta veikalos. Tāpēc, visu nepieciešamo jūs varat nopirkt, atrodoties mājās, piemēram, vakarā, atnākot no darba. Piemēra pēc apskatīsim populāru veikalu ar labu preču izvēli - autoera.lv.


Šīs tirdzniecības sistēmas piedāvāto preču klāsts ir iespaidīgs. Tūninga preces ir tikai neliela daļa no visa piedāvājuma, kaut arī šai sadaļai ir savas kategorijas, bez kurām tūnings vienkārši nav iespējams. Piemēram:

 

  1. Tonēšanas plēve lukturiem. Par stiklu tonēšanas plēvi mēs zinām visu, bez tās neiztiek gandrīz neviena automašīna, bet par lukturu tonēšanas plēvi parasti interesējas sporta režīma auto vadīšanas mīļotāji. Tomēr arī šeit ir savas nianses: veikals piedāvā ne tikai plēvi lukturu tonēšanai, bet arī laku. Katru no šīm precēm klasificē pēc krāsām, spīduma, caurspīdīguma utt. Reizē ar tonēšanas plēvi pircējs var uzreiz iegādāties papildus preces – lakas noņēmēju, šķīdinātāju vai virsbūves attaukotāju.
  2. Sporta filtri, gofras un smērvielas – bez tā uzfrišinātam auto neiztikt. Samērā plaša preču grupa, kas arī attiecas uz sportu un tūningu, ir atbildīga par visas sistēmas darbu. Bez eļļas un filtra tīrītāja šeit ir arī gaisa filtru gofras, universālās gofras. Filtrus sporta kategorijā iespējams piemeklēt atkarībā no jūsu auto modeļa. Sporta filtri – tas ir tas, bez kā tūningots auto nebūs pilnīgs, bet arī šādas detaļas tiek piedāvātas plašā sortimentā.


Ar to preces “tūninga” sadaļā nebeidzas: izplūdes sistēmas daļas sporta stilā, uzlīmes, mašīnas iekšējā interjera daļas, dzinēju un suportu krāsas, virsbūves eksterjera preces, degvielas sistēmas daļas un daudz kas cits. To visu var iegādāties, nospiežot pogu “Grozā” un saņemt preci jebkurā Latvijas pilsētā. Lūk, tik vienkārši un ātri auto tūnings Valmierā var kļūt par tādu pašu auto tūningu kā Ķekavā. Bet, ja gribat personīgi pārliecināties par preces kvalitāti, varat doties uz pašu veikalu “kontaktos” norādītajā adresē. Daži veikali jau ir sākuši piegādāt preces kravas automašīnu tūningam, tomēr sameklēt tās varēs tirdzniecības punktos, kas apkalpo tieši šādu spectransportu

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem