Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Elektroniskais tirgus: automašīnu pirkšana, pārdošana un līzings

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Tieši šajā reģionā uzkrājas ļoti daudzas automašīnas, kas atvestas no Vācijas, Francijas un citām Eiropas valstīm. Reizē ar automašīnu piedāvājuma attīstību, attīstījusies arī finanšu produktu līnija, kas ļauj iegādāties transportlīdzekļus vēl vienkāršāk un izdevīgāk. Kad līdztekus auto kredītiem tirgū “ienāca” auto līzings, nākamo auto īpašnieku pirktspēja palielinājās vairākas reizes, bet parastie auto tirgi sāka piedāvāt tirdzniecības plačus, kur transportlīdzekli var ne tikai iegādāties, bet arī noformēt ilgtermiņa nomu – līzingu.


Autoplacis – tas ir jaudīgs elektronisks tirgus placis ar plašu funkcionālu lietotājiem, kur var ne tikai nopirkt auto vai noformēt to līzingā, bet arī pārdot, kā arī salīdzināt vairākas iepatikušās automašīnas, lai izdarītu pareizo izvēli.


Ko piedāvā Autoplacis?


Automašīnu portāls piedāvā ar dažiem klikšķiem pārdot, pirkt, meklēt nepieciešamo auto, izmantojot jebkuru ierīci, kas pieslēgta internetam. Tieši tāpēc pirmā lapa sagaida savus lietotājus ar auto katalogu, kas aprīkots ar vienkāršu filtru, kurā var noteikt šādus parametrus:

 

 • Auto zīmolu.
 • Izvēlētajam zīmolam atbilstošu automašīnas modeli.
 • Aptuveno transportlīdzekļa cenu (cenu diapazonu).


Ja esat nolēmis meklēt automašīnu pēc šaurāka virziena, jums ir jāizmanto “paplašinātā meklēšana”, kas pavērs jums papildus iespējas auto izvēlē:

 

 • Latvijas rajons (pircējs izvēlas, lai meklētu auto savā tuvākajā apkaimē).
 • Pilsēta, kurā klientam būtu visērtāk iegādāties automašīnu.
 • Auto stāvoklis (no jauna līdz avārijas).
 • Auto marka.
 • Auto modelis atbilstoši izvēlētajai markai.
 • Virsbūves veids.
 • Cenu diapazons.
 • Automašīnas izlaiduma gads.
 • Nobraukums.
 • Degvielas veids.
 • Transmisijas tips.
 • Automašīnas krāsa.
 • Automašīnas interjera (salona) krāsa.


Ja ar šiem raksturlielumiem tīmekļa vietnes viesim nepietiek un viņš grib precizēt konkrētāk, tad iespējams piekļūt vēl vienai papildus izvēlnei. Kādas sīkas nianses iespējams izvēlēties šeit:

 

 1. Salons. Parametri tiek noteikti šādiem raksturlielumiem: vietu daudzums, parkošanās sensoru atrašanās vieta, pārvalku skaits uz sēdekļiem, klimata kontrole. Tiek piedāvāta arī iespēja atzīmēt šādas opcijas: stūres hidropastiprinātājs, atskaņotājs vai radio, elektriski regulējami spoguļi, MP3 atskaņotāja interfess, centrālā slēdzene, CD atskaņotājs, sēdekļi ar elektrisku aprīkojumu, lūka, navigators, elektriski apsildāmi sēdekļi, Bluetooth, daudzfunkcionāls stūres rats, laika nokrišņu sensori, elektroniski paceļami logu stikli, salona apsilde, kruīza kontrole, salona monitors.
 2. Papildus aksesuāri: piekabe, jumta bagāžnieks, lietie diski, panorāmas jumts, matēts virsbūves lakas un krāsas pārklājums.
 3. Papildus aprīkojums: sporta inventārs vai balstiekārta, sporta sēdekļi.
 4. Sīkākas ziņas par automašīnas komplektāciju: drošības spilveni, emisijas atzīme un emisijas klase, degvielas patēriņš. Aprīkojums, kas saistīts tieši ar braukšanu: margas uz jumta, ksenona lukturi, gaismas sensors, ABS, ESP, adaptīvās lampas, elektroniska pretaizdzīšanas iekārta, 4x4 diski, daļiņu filtrs, miglas lukturi, dienas gaitas lukturi (gaismas diožu).


Vienlaicīgi ar tādām neierobežotām meklēšanas iespējām lietotājs var pats noteikt, kā tiks attēloti rezultāti – saraksta vai tabulas veidā. Lapā darbojas arī šķirošana, kas ļauj parādīt rezultātu pēc parametriem dilstošā vai augošā secībā: pēc cenas, nobraukuma vai izlaiduma gada. Lapa var vienlaicīgi parādīt no 3 līdz 60 automašīnām atkarībā no izvēlētā daudzuma.


Kā iegādāties automašīnu Autoplacī?


Ja tīmekļa vietnē esat atradis tieši to automašīnu, kuru tik sen esat meklējis vai atrastais transportlīdzeklis šķiet jums samērā izdevīgs pirkums, tad uzreiz ar dažiem klikšķiem varat veikt pirkumu. Un tā, pārejam uz Auto serviss > Auto līzings un aizpildām līzinga pieteikumu.


Kāda informācija klientam jānorāda par sevi formā automašīnas iegādei līzingā:

 

 1. Vārds un uzvārds.
 2. Personas kods.
 3. Kontaktinformācija: telefona numurs vai elektroniskā pasta adrese.
 4. Noskatītā auto modelis, tā izlaiduma gads vai atsauce pāriešanai uz konkrēto sludinājumu.
 5. Plānotā līzinga summa.
 6. Autovadītāja apliecība.
 7. Bankas izraksts par pēdējiem 6 mēnešiem (tiek lejupielādēts bez filtriem).


Līzinga nosacījumi Autoplacī:

 

 • Līzinga apmērs – 750-25000 eiro.
 • Atmaksas periods – no 3 līdz 84 mēnešiem.
 • Pirmā iemaksa – no 0 līdz 90% no automašīnas cenas.


Ievadot nepieciešamos datus, līzinga kalkulators, kas atrodas lapas labajā daļā, uzreiz noteiks jūsu ikmēneša minimālo maksājumu.


Ko vēl var atrast Autoplacī?


Reizē ar pamata informāciju par automašīnas iegādi vai tās iegādi līzingā, jebkurš tīmekļa vietnes viesis var izmantot arī citas Autoplacis līzinga iespējas:

 

 1. Izvēlētās automašīnas var atzīmēt un vēlāk salīdzināt to raksturlielumus.
 2. Interneta resurss ļauj pārdot automašīnu, ātri ievietojot sludinājumu tīmekļa vietnes katalogā.
 3. Karte: pēc tās klientam būs vieglāk nokļūt auto salonā vai kompānijas auto servisā.
 4. Tīmekļa vietnes izmantošanas instrukcija: metodiskais līdzeklis pdf formātā jauniem lietotājiem, kas grib izvietot savu sludinājumu vai piereģistrēties.


Ja tīmekļa vietnes lietotājam vai viesim radīsies papildus jautājumi, viņš varēs bez grūtībām sazināties ar kompāniju pa norādīto telefonu vai, nosūtot elektronisku vēstuli uz Autoplacis elektronisko pastu.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem