Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kā un kādu bezceļa auto izvēlēties

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Tieši bezceļnieki ar abām vadošajām asīm spēj pārvarēt pat dziļus bezceļus, kaut arī šī spēja ir samērā relatīva un vairāk raksturīga premium klases džipiem.


Bezceļnieks ir kļuvis par īstu labklājības un statusa rādītāju ne tikai saviem īpašniekiem, bet arī ražotājiem. Autorūpniecības giganti aizgūdamies izlaiž vienu džipu pēc otra, ar katru nākamo modeli palielinot tā jaudu un komforta līmeni. Šāds automašīnu tirgus atjaunošanas ātrums novedis pie dažādu pilnpiedziņas modeļu pārpalikuma un plašas amplitūdas to cenu politikā. Nopirkt bezceļnieku ir kļuvis tikpat vienkārši, kā parasto vieglo sedanu, jo džipu cenas ir visdažādākās.


Ja jūsu mērķis ir iegādāties auto aparātu “4x4” WD, tad iesākumā jums ir jāzina, ar ko viens pilnpiedziņas automašīnas modelis atšķiras no otra, kādas superspējas piemīt katram no tiem, un kurš bezceļnieks būs piemērots tieši jums!


Klasifikators

 

 • Rāmja bezceļnieki:


G-klases Mercedes, Toyota Land Cruiser, Lexus LX, Infiniti QX8o


Šiem pilnpiedziņas visurgājējiem galvenā konstrukcija ir rāmis. Rāmim tiek piestiprināts dzinējs un ritošā daļa, bet augšpusē visu “iekšējo pasauli” pārklāj virsbūve. Šī konstruktīvā džipu īpatnība dod tiem tiesības būt par īsteniem “visurgājējiem” un atšķirties no “parketniekiem”.


“Rāminieku” priekšrocības:

 

 1. Ritošā daļa ir izturīgāka, tāpēc arī kalpo ilgāk.
 2. Viegli atjaunojami pēc iekļūšanas avārijā.
 3. Brīžos, kad tiek pārvarēts nelīdzens ceļš, slodze tiek racionāli sadalīta starp virsbūvi un rāmi.


Trūkumi:

 

 • Rāmis pārāk palielina visas automašīnas svaru.

 

Bezceļnieks ar nesošo virsbūvi:


Land Rover Sport.


Šādas konstrukcijas džipiem rāmja nav vispār. Virsbūve uzreiz stiprinās pie mašīnas ritošās daļas.


Priekšrocības džipiem ar nesošo konstrukciju:

 

 • Maza masa, kas paver autoražotājiem daudzas automobiļa aprīkošanas iespējas.


Trūkumi:

 

 • Braucot pa bezceļiem, virsbūve tiek spēcīgi pārslogota, rezultātā – sašķiebusies mašīna un sasprādzis priekšējais stikls.


Ekspertu rekomendācijas, izvēloties bezceļnieku

 

 • Lai pareizi izvēlētos bezceļnieku, vispirms ir jānosaka prioritātes. Atbildiet sev, kādiem mērķiem jūs pērkat džipu, un uz kurieni ar to brauksiet: sarīkot ralliju pa vietām, ko nekad nav skārušas cilvēka kājas, braucieniem pie vecmāmiņas uz laukiem, braukšanai pa smiltīm, lai varētu droši doties ar ģimeni uz jūru. Reizē ar šo analīzi, parēķiniet arī savu budžetu. Iegādājoties lietotu automašīnu, ja var ticēt statistikai, pirmais transportlīdzekļa lietošanas gads var jums izmaksāt vēl 1/3 no cenas, ko esat samaksājis, jo esat iegādājies “nepazīstamu” automašīnu. Arī jauna džipa iegāde no salona prasīs jums papildus izmaksas, jo būs jāmaksā par apdrošināšanu, uzlikšanu uzskaitē utt.

 

 • Tiekam skaidrībā ar automobiļa zīmolu. Protams, katram autovadītājam visu autoražotāju klāstā ir savi “mīluļi”, tāpēc, vadoties pēc budžeta, izvēlamies sava bezceļnieka marku. Balstieties ne tikai uz ārējo pievilcīgumu, bet arī uz konkrēta zīmola īpatnībām, jo katrs auto ražotājs liek uzsvaru uz konkrētu īpašību, akcentējot savu uzticamību vai neatkārtojamību.

 

 • Kad līdz izvēles izdarīšanai ir atlicis tikai viens solis, novērtējiet izvēlētā bezceļnieka caurbraucamības līmeni, tā īpašības, kā tas uzvedas parastā trasē. Pat, ja brauksiet ar to pa bezceļiem, jums tāpat nāksies braukt pa pilsētu, un šeit ir svarīgi, kā mašīna uzvedas, braucot ar lielu ātrumu, vai straujos pagriezienos tā nesveras uz sāniem. Noteikt testējiet izvēlēto automašīnu pirms iegādes – sēstieties pie stūres un izjūtiet katru tās kustību. Tagad ir iespējams nopirkt mašīnu nevis uzreiz, bet uz testa periodu, piemēram, uz vienu nedēļu. Šādā variantā jūs 100% notestēsiet bezceļnieku.

 

 • Modelis ir izvēlēts. Atliek izvēlēties komplektāciju. Ja pērkat bezceļnieku no salona, tad jums ir iespēja izvēlēties komforta komplektāciju, kādu vien vēlaties, turklāt pilnīgi jaunu. Daudziem uzlabotās komplektācijas cena var likties pārāk dārga, bet ja vēlāk gribēsiet mašīnai uzstādīt kaut vienu aprīkojuma vienību no komplekta, tā jums izmaksās vairākas reizes dārgāk. Tāpēc izdevīgāk ir komplektēt iegādājamo automašīnu uzreiz salonā: par ražotāja cenām.


Labāko bezceļnieku reitings


10.vieta


Toyota Land Cruiser 200. Bez pienācīgā izskata automašīna var demonstrēt savu lielisko gaitu. Neapstrīdamas priekšrocības: ksenona lukturi, automātiskā pārnesumkārba un pilnpiedziņa, kas darbojas pastāvīgi.


9.vieta


Ford F 150. Patreizējo ārējo izskatu modelis ieguva tikai 2011.gadā. No šī laika bezceļniekam parādījies vesels pielūdzēju un fanu klubs. Modelis tiek ražots ar dažādiem dzinēja tilpumiem un vairākām transmisijas modifikācijām. Vispopulārākie motora tilpumi – 3,2 vai 5 litri. Vislielākā dzinēja jauda sasniedz 360 zirgspēkus.


8.vieta


Mitsubishi Pajero. Savu ārējo izskatu ieguvis 2006.gadā. No konveijera iznāk dažādās motora modifikācijās, aprīkots gan ar automātisko, gan ar mehānisko pārnesumkārbu.


7.vieta


Toyota Land Cruiser Prado. Leģendārais bezceļnieks dienasgaismu pirmo reizi ieraudzīja 1984.gadā. Šobrīd tiek ražots ar benzīna dzinēju vai turbodīzeli. Klīrenss 225 mm. Ātrumkārba: mehāniskā vai automāts.


6.vieta


Land Rover Discovery. Šis modelis jau ir ceturtdaļgadsimtu vecs, bet mūsdienās to var aprīkot ar benzīna vai dīzeļa dzinējiem, kam savukārt var būt V6 vai V8 konfigurācija.


5.vieta


Jeep Wrangler Rubicon


Bezceļnieka dizains ir klasisks pilnpiedziņas automobilis, kas tiek ražots ne pirmo gadu kā Eiropā, tā arī Amerikā. Pēdējai modifikācijai piemīt uzticama caurbraucamība.


4.vieta


G klases Mercedes


Jau pats zīmols runā par to, ka automašīna ir uzticama un jaudīga. Klīrenss – 245 mm. Šī modeļa topa modifikācijai piemīt 500 zirgspēku liela jauda.


3.vieta


BMW X6


Luksus modelis, dzimšanas gads – 2008. Pastāv daudzās modifikācijās.


2.vieta


Lexus GX


“Luksus” klases bezceļnieks, kas var sarūgtināt tikai ar savu cenu. Tiek ražots ar V8 konfigurācijas motoriem, dzinēja tilpums ir 4 un 4,6 litri.


1.vieta


Porsche Cayenne


Pilnpiedziņas bezceļnieks, kas ieguvis pirmo vietu, var būt arī sporta krosovers. Iespējamā jauda – 250-500 zirgspēki. Tai pat laikā no citiem džipiem būtiski atšķiras ar savu stilīgo dizainu.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem