Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Ilgtermiņa auto noma bez pārmaksas un procentiem

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Automašīna ir nepieciešama, bet savākt lielāku naudas summu neizdodas. Neizdodas arī noformēt auto kredītu, jo oficiālie ienākumi nav tik lieli, kredītvēsture nav “spīdoša”, nav nekā, ko varētu piedāvāt kā ķīlu. Maz ir to, kas vairāku gadu garumā piekritīs veikt palielas ikmēneša iemaksas, jo daudziem nav pārliecības par stabilitāti nākotnē (vai nepazaudēs darbu, cik liela būs darba alga). Tieši šādu iemeslu dēļ auto kredītu pamazām sāk izspiest bezprocentu līzings, ko raksturo mēreni maksājumi un noformēšanas pieejamība.


Kāpēc bezprocentu?


Noticēt, ka kāds jums ļaus lietot savu automašīnu vienkārši tāpat – šķiet nereāli. Bet runa iet tieši par tiem procentiem, kurus tā mīl uzrēķināt bankas, saņemot auto kredītu. Tāpēc bezprocentu līzingu tieši tā arī raksturo: jūs maksājat tikai par mašīnas nolietojumu, nevis par naudas izmantošanu, par kuru tā tika iegādāta.


Finanšu tirgū pastāv 2 galvenās bezprocentu līzinga kategorijas:


1. Finanšu līzings – jūs maksājat ikmēneša amortizācijas iemaksas, kas sedz automašīnas nolietojumu, bet šī līzinga veida līguma darbības laikā jums ir pilnībā jāizmaksā auto vērtība.


Atmaksāt to iespējams divējādi:

 

 • Jūs visu laiku maksājat tikai amortizācijas maksu, šī perioda laikā mašīna, neapšaubāmi, zaudē cenu, un līzinga attiecību beigās jūs atmaksājat automašīnas atlikušo vērtību.
 • Jūs jau sākumā vienojaties ar līzinga kompāniju, ka reizē ar amortizāciju katru mēnesi veiksiet pašas automašīnas izpirkšanas maksājumus. Rezultātā līguma beigās līzinga saņēmējs iegūst mašīnu savā īpašumā bez atlikušās vērtības atmaksāšanas.

 

Lai kādu finanšu līzinga atmaksas veidu jūs neizvēlētos, rezultātā automašīna piederēs līzinga saņēmējam.

 

2. Operatīvais līzings – to var raksturot kā transportlīdzekļa ilgtermiņa nomu. Klients saņem lietošanā izvēlēto auto un ekspluatē to visu līguma darbības periodu. Šī termiņa beigās mašīna atgriežas līzinga devēja rokās. Šajā gadījumā klients maksā tikai amortizācijas maksu, neapgrūtinot savu budžetu ar papildus izdevumiem saistībā ar mašīnas izpirkšanu.


Abos bezprocentu līzinga veidos automašīna no paša sākuma pieder līzinga kompānijai, un tikai finanšu līzingā pēc visas auto vērtības atmaksāšanas mašīna kļūst par līzinga saņēmēja īpašumu.


Neņemot vērā šo īpatnību, bezprocentu līzings ir daudz izdevīgāks par auto kredītu, bet ar nosacījumu, ka klientam nav svarīgi, kam līguma darbības periodā piederēs līzinga objekts.


Kam ir izdevīgs bezprocentu līzings


Izdevīgumu bezprocentu līzingā var redzēt daudzi, bet īpaši interesants tas ir lielām kompānijām, kam bieži ir nepieciešama dažāda spectehnika, kuru uzņēmums negrasās iegādāties. Tikai par amortizācijas maksu viņi iegūst iespēju lietot krānus, ekskavatorus, buldozerus utt. Daudzi dod priekšroku bezprocentu līzingam arī tāpēc, ka paņemto objektu nevajag pārnest sava uzņēmuma aktīvos – bilance netiek apgrūtināta, nav nepieciešams maksāt papildus nodokļus.


Vēl viena bezprocentu līzinga lietotāju kategorija – sabiedrības slānis ar nosaukumu “elite”. Tie secīgi noformē līzingu dažādām augstākās klases automašīnām, lai uzturētu savu imidžu, un viņiem šāds variants ir daudz izdevīgāks, nekā regulāra jaunu un ļoti dārgu automašīnu iegāde.


Visos augstākminētajos gadījumos ar “bezprocentu” līzingu saprot operatīvo līzingu, tas ir, transportlīdzekļa nomu. Bet popularitātes ziņā nepaliek arī finanšu līzings – fiziskās personas to izmanto kā alternatīvu dārgajam auto kredītam un atzīstas, ka šis piedāvājums viņiem ir palīdzējis kļūt par pilntiesīgiem auto īpašniekiem ar daudz pieejamākiem nosacījumiem.


Bezprocentu līzinga pieejamība


Ja auto kredītu var noformēt turpat vai “izredzētie”, tad bezprocentu līzingam nav nepieciešama ķīla, daudzas izziņas un papildus dokumenti. Turklāt ar bezprocentu kredīta palīdzību klients var nopirkt jebkuras markas, modeļa un komplektācijas lietotu automašīnu.


Ar bezprocentu līzingu jums atkrīt arī virkne problēmu, kas saistītas ar auto iegādi:

 

 • Auto nav nepieciešams noņemt no uzskaites, bet ja arī tas būs nepieciešams, tad izmaksas segs līzinga kompānija.
 • Līzinga devējs noformē visus apdrošināšanas veidus un dod iespēju atmaksāt šos izdevumus pakāpeniski – reizē ar amortizācijas maksājumiem.
 • Jums nav jāveic pirmā iemaksa, kā to parasti pieprasa bankas auto kreditēšanas gadījumā.
 • Pilna līzinga apkalpošanas pakete ietver sevī arī remontdarbus.
 • Gadījumā, ja automašīna cieš ceļu satiksmes negadījumā, līzinga devējs uz remontdarbu veikšanas laiku izsniedz klientam citu auto.
 • Bezprocentu līzinga pieteikuma izskatīšana aizņem ne vairāk kā 1 dienu.
 • Līzinga noformēšana ir daudz ātrāka un vienkāršāka kā tāda pati procedūra, bet kreditēšanas gadījumā.
 • Saņemt bezprocentu līzingu iespējams, uzrādot tikai 2 dokumentus, kas apliecina jūsu identitāti.
 • Klientam nav veltīgi jātērē savs laiks vajadzīgā auto meklējumos un nav nepieciešams kontaktēties ar pārdevēju.
 • Pēc dažiem gadiem jūs varēsiet paņemt citu, daudz jaunāku auto.
 • Operatīvā līzinga gadījumā līzinga saņēmējam ir prioritāras tiesības uz mašīnas izpirkšanu, ja viņam tas būs nepieciešams.


Kāpēc bezprocentu līzings ir izdevīgs līzinga kompānijām?


Pirmajā brīdī līzinga kompānijas izdevīgums no šāda darījuma gandrīz nemaz nav redzams. Bet, ja iedomājieties, ka vienu un to pašu mašīnu ir izmantojuši vairāki klienti un katrs ir maksājis amortizācijas maksu, tad līzinga devēja peļņa ir acīmredzama. Turklāt bezprocentu līzings tiek uzskatīts par darījumu ar minimāliem riskiem, jo klienti reti izlaiž obligātos maksājumus, lai izvairītos no automašīnas atņemšanas.


Un tā, sanāk, ka bezprocentu līzings patiešām ir daudz izdevīgāks par auto kreditēšanu un ne tikai tāpēc, ka tam nav procentu likmes. Bezprocentu līzings samazina jūsu laika un spēka patēriņu, ekonomē jūsu budžetu, turklāt piešķir pilnas tiesības lietot labu automašīnu.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem