Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Pieejama BMW iegāde bez avansa maksājumiem

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Izmantojot šādus piedāvājumus, klientam pat nevajag iegādāties automašīnu – viņš vienkārši var to pilnvērtīgi izmantot saviem mērķiem līgumā noteiktajā laika periodā. Un šāda iespēja tiek dēvēta par “auto līzingu”, kaut arī tā var paredzēt auto pilnu izpirkumu.

 

Visātrākais BMW iegādes veids

 

Latvijā ir daudzi BMW auto zīmola pielūdzēji. Turklāt agrāk šāda prestiža un populāra auto iegāde daudziem bija tikpat kā neiespējama. Parādoties līzingam, situācija auto tirgū ir kardināli mainījusies: BMW līzingu var noformēt pat students, ja viņam ir pietiekama naudas summa pirmajai iemaksai, vai pensionārs, kas mūža nogalē nolēmis ar komfortu atklāt pasauli, pārvietojoties ar saviem riteņiem.

 

Protams, ir milzīga atšķirība starp jauna BMW un lietota BMW iegādi, pirmkārt, jau cenas ziņā – pat, ja nolemsiet iegādāties līzingā jaunu automašīnu, tad jums nāksies samaksāt lielu naudas summu kā pirmo iemaksu, kas, protams, ir apgrūtinoši. Bet mēs gribam parunāt par pieejamiem lietotiem BMW labā stāvoklī vai ar mazu nobraukumu. Tieši šādus auto var ātri un viegli iegādāties pie privātajiem kreditoriem – līzinga kompānijām.

 

Visa BMW līnija iedalās grupās, precīzāk sakot, sērijās. Vispieprasītākā un tai pat laikā pieejamākā ir sērija Nr.5. Šīs BMW sērijas klasisks pārstāvis ir 530 modelis ar e39 virsbūvi: auto darbojas uz 3-litru dīzeļa bāzes, bet visus pārējos aksesuārus īpašnieks izvēlas pēc saviem ieskatiem. Dīzeļa auto praktiskums un pieejamība visiem auto īpašniekiem vienmēr ir īpašā vērtē, tāpēc praktiskie aizņēmēji izvēlas tieši dīzeļa BMW – kvalitāti un tai pat laikā ekonomiju. Ienākot jebkuras kredītu kompānijas tīmekļa vietnē, kas nodarbojas ar auto līzingu, šādu BMW modeli jūs sastapsiet ne vienu reizi vien, tāpēc ar sortimentu problēmas neradīsies.

 

Savukārt kredītu kompānijas paralēli tam, ka ir iegādājušās savus auto parkus, ir sākušas piedāvāt arī vairākus auto līzinga veidus un ne tikai to:

 

 1. operatīvais līzings (vai auto noma),
 2. finanšu līzings (pilna auto izpirkšana),
 3. pilna servisa līzings – jebkurš no līzinga veidiem ar pilnu papildus opciju klāstu;
 4. auto komisijas pārdošana – jūs varat nodot savu esošo BMW pārdošanā par nelielu komisijas maksu;
 5. atgriezeniskais līzings – jūs varat pārdot savu BMW līzinga kompānijai, saņemt par to naudu un uzreiz noformēt to līzingā, plānveidīgi atmaksājot tā cenu;
 6. līzings ar maiņu – jūs atstājat savu auto kreditoram kā pirmo iemaksu, bet līzingā noformējat modernāku un pilnveidotāku dīzeļa BMW.

 

BMW e39 dīzeļa pieejamība un vieglā noformēšana līzingā slēpjas tur, ka iesniegt pieteikumu finansēšanai iespējams ar online pieteikuma palīdzību uzreiz kreditora tīmekļa vietnē. Dīzeļa BMW e39 iegādi padara vienkāršāku arī finanšu starpnieki, kuriem ir savs auto parks un kuri sadarbojas ar Latvijas kredītu organizācijām. Ikvienam, kas vēlas noformēt dīzeļa BMW e30, atliek tikai aizpildīt online pieteikumu kredītu starpnieka tīmekļa vietnē, tālāk brokeris to izsūtīs kredīta un līzinga kompānijām. Pēc kāda laika (aptuveni pēc 30 minūtēm) pieteicējs saņems atbildes no visiem iespējamiem kreditoriem ar skaidri definētiem auto līzinga nosacījumiem. Tālāk atliks izvēlēties vispiemērotāko dīzeļa BMW e39 iegādes finansēšanas variantu, un auto tajā pašā dienā var pāriet jūsu lietošanā.

 

Vēršoties pie kredītu starpnieka, aizņēmējs:

 

 • saņem jau organizētu piedāvājumu paketi par iespējamo dīzeļa BMW līzingu;
 • var nosūtīt līzinga pieteikumu kā telefoniski, tā arī nosūtot to pa pastu;
 • paraksta līzinga līgumu dīzeļa BMW iegādei tieši brokera birojā;
 • dažos gadījumos, neskatoties uz auto līzinga principiem, var saņemt atļauju uzreiz reģistrēt BMW uz sava vārda;
 • saņem iespēju iegādāties visu nepieciešamo dokumentu paketi ar visizdevīgākajiem nosacījumiem;
 • var pārdot savu esošo auto, atdot to kā pirmo iemaksu, mainīt pret mūsdienīgāku dīzeļa BMW, bet ar piemaksu.

 

Kādus lojalitātes nosacījumus var saņemt pie kredītu starpniekiem, noformējot auto līzingu:

 

 1. pērkot dīzeļa BMW, nav jāveic pirmā iemaksa,
 2. iespēja iegādāties 5.sērijas dīzeļa BMW pat ar sliktu kredītvēsturi,
 3. BMW iegādes finansēšana pieejama pat tiem, kas strādā ārvalstīs,
 4. iespēja nopirkt auto bez oficiālas darbavietas.

 

Visi augstākminētie lojalitātes nosacījumi attiecas ne tikai uz dīzeļa BMW iegādi, ērto auto līzingu iespējams izmantot, iegādājoties jebkura auto zīmola vai modeļa automašīnu, kas ir konkrētas līzinga kompānijas rīcībā. Jūs varat vērsties ar pieteikumu pie tiešā kreditora, ar kuru sadarbojas jūsu brokeris, un pat saņemt izdevīgākus auto līzinga nosacījumus.

 

Pirms griezties pie kreditora vai starpnieka, jūs varat patstāvīgi uzzināt savas iespējas, izmantojot online kredītu kalkulatoru, kas atrodams jebkura kreditora vai starpnieka tīmekļa vietnē.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem