Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Vācu auto kvalitāte ar bezprocentu finansējumu

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Katram BMW modelim ir sava leģenda, vēsture un individuāls priekšrocību klāsts. Sarežģīti noteikt viena modeļa pārākumu par citu, jo visa modeļu rinda – tas ir dinamisks, kompakti sakārtots, komfortabls un uzticams labākās vācu autorūpniecības daļas pārstāvis.


BMW mīļotāji – tie nav tikai cilvēki, kas dod priekšroku braukšanai ar Bavārijas auto līderi, tā ir vesela apvienība, kas sīkāk iedalās vēl vairākas “kastās”. Katra “kasta” dod priekšroku noteiktai BMW modeļu sērijai, piemēram, sērija mēdz būt pirmā/astotā, bet ir arī sērijas, kas tiek apzīmētas ar burtiem: X, Z, M.


BMW automašīnām nav “noilguma termiņa”, katrai sērijai ir savi pielūdzēji, kas ir uzticīgi konkrētam modelim vai, ārkārtas gadījumā, diviem. Uz neapstrīdamo favorītu fona BMW trešās sērijas līnijā manāmi izceļas zīmola klasiskais pārstāvis – BMW E36. Ideāli pārdomāts savas virsbūves precīzajās līnijās, modelis ir piemērots cilvēkiem ar visdažādākajām gaumēm un interesēm, tāpēc BMW E36 aktīvi lieto biznesmeņi, uzņēmēji, dragreisisti un vienkārši biroja darbinieki, kas novērtē komfortu un uzticamību.


Kā iegādāties BMW E36 līzingā?


Protams, jebkura BMW modeļa iegāde prasa no pircēja lielus finansiālus ieguldījumus, bet kā iegādāties kāroto auto bez nomācošiem ilggadīgiem uzkrājumiem? Jo savākt tik lielu naudas summu jums neizdosies ātri, bet BMW E36 noformētais auto kredīts liks jums atmaksāt vismaz 50% no paša auto cenas burtiski 2-3 gadu laikā. Nav vērts uzreiz nolaist rokas, risinājums ir atrasts un tas saucas “līzings”.


BMW līzingā – lieliska alternatīva pirkumam


Ikvienā BMW modelī var saskatīt biznesa klases automašīnas iezīmes. Tieši ar to tas piesaista savus pielūdzējus: reprezentablais auto ārējais izskats būs piemērots gan veiksmīgam biznesmenim, gan iesācējam uzņēmējam, tāpēc BMW E36 daudziem biznesa sabiedrības pārstāvjiem ir vislabākais transportlīdzekļa variants. Pastāv daudzas BMW E36 variācijas: kupeja, sedans, kabriolets, hetčbeks. Arī E36 komplektācijas mēdz būt dažādas, bet, noformējot BMW līzingā, aizņēmējs iegūst lielākas iespējas izvēlēties vispiemērotāko auto variantu, nekā tas ir auto kredītā. Turklāt neaizmirstiet par būtiskām atšķirībām kredīta un līzinga cenā: pēdējais ir daudz lētāks.


Kā notiek BMW noformēšana līzingā?

 

 1. Pieteikuma iesniegšana. Topošais klients nonāk līzinga vai kredīta kompānijas tīmekļa vietnē, izvēlas iepatikušos BMW un aizpilda pieteikuma formu iepatikušās automašīnas izmantošanai. Ja klients ir nolēmis iegādāties BMW E36 ne no kreditora piedāvājuma, tad viņam ir jāsniedz pilna informācija par automašīnu, lai kreditoru ieinteresētu šis pirkums un tas uzskatītu auto par likvīdu darījuma objektu.
 2. Pieteikuma izskatīšana neaizņems vairāk kā 15 minūtes. Atbildi uz pieteikumu kreditors varēs paziņot telefoniski vai ar elektroniskas vēstules palīdzību, nosūtot to uz pieteicēja e-pasta adresi. Bet individuāla līzinga programmas sastādīšana konkrētam pieteikumam var prasīt mazliet vairāk laika – no 1 stundas līdz 1 dienai.
 3. BMW E36 līzinga līguma parakstīšana. Dokumentu var parakstīt personīgi, apmeklējot kreditora biroju vai, izmantojot kurjera piegādi. Neapšaubāmi, abu pušu personīgs kontakts būs prioritārs.
 4. Pirmā iemaksa, ja tādu paredz līzinga programma. Parasti šis maksājums ir sākot ar 10% no auto cenas, bet, ja aizņēmējam laba kredītvēsture, augsts oficiālo ienākumu līmenis, tad šis nosacījums var tikt atcelts.
 5. Līzinga kompānija iegādājas auto savam klientam. Šis solis tiek veikts, ja BMW, ko izvēlējies aizņēmējs, atrodas trešās personas rokās. Ja automašīna jau ir kreditora īpašums, tad BMW E36 var uzreiz nodot lietotāja rokās.
 6. Noslēdzošais līzinga etaps – BMW E36 tiek nodots aizņēmēja lietošanā. No šī brīža viņš sāk atmaksāt līzinga maksājumu grafiku.


Kādus papildus nosacījumus var paredzēt BMW E36 auto līzings?


Šī darījuma galvenais nosacījums ir tā gala rezultāts – klients vai nu izpērk auto pilnībā, vai pēc noteiktā līzinga darbības perioda atgriež BMW līzinga devējam. Tieši tāpēc jūs varat izvēlēties finanšu līzingu (pilna auto izpirkšana) vai operatīvo līzingu (ilgtermiņa noma), kā arī papildus pakalpojumus, kas jums šķitīs nepieciešami:

 

 • Reģistrācija CSDD.
 • OCTA, KASKO apdrošināšana.
 • Tehniskā apskate.
 • Auto riepu nomaiņa (iegāde un montāža).
 • Izejmateriālu nomaiņa (eļļa, stiklu tīrīšanas šķidrums, tosols u.t.t.).
 • Auto tehniskā apkope.
 • Remontdarbu izpilde.
 • Automašīnas sagatavošana atgriešanai līzinga devējam.
 • Transfērs.
 • Maksas stāvvietu pārvaldīšana u.c.

 

Turklāt visas augstākminētās funkcijas ir pieejamas ikvienam klientam, tās ir ļoti viegli apmaksāt – reizē ar galveno līzinga maksājumu. Līzingu var izmantot kā fiziskas, tā arī juridiskas personas. Pēdējās var pat vienlaicīgi noformēt vairākus auto vai pasūtīt pilnu autoparku ar konkrēta zīmola transportlīdzekļiem, piemēram, BMW.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem