Galvenā / Jaunumi auto līzinga

BMW līzingā

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Pirmajā brīdī šķiet, ka pats leibls “BMW” ir raksturīgs spēcīgām un harizmātiskām personībām, tāpēc tas kļūst par sava veida atšķirības zīmi līderiem, kā arī “noderīgu” ieradumu pārvietoties ar drošu un komfortablu automašīnu. Citiem vārdiem sakot, ja kāds grib uzsvērt savu sociālo statusu, gaumi vai reputāciju, tad tieši BMW palīdzēs atrisināt jebkuru no šiem uzdevumiem.


Kā vienkārši iegūt BMW


Protams, jums diez vai kāds uzdāvinās BMW par velti, bet ja agrāk esat domājis, ka šis zīmols jums ir vienkārši nesasniedzams, tad tagad, līdz ar finanšu tirgus attīstību un paplašināšanos, iegūt šādu automašīnu nav kļuvis pārāk sarežģīti.


Lai saprastu, par ko iet ruma, pietiek vien ievadīt meklētājā “nopirkt BMW”, atvērt pirmās saites, iepazīties ar atrastajiem piedāvājumiem un pie viena novērtēt savas iespējas. Par laimi, neviens mūsdienīgs auto centrs vai auto tirgus neiztiek bez partneru finansiālā atbalsta, ko klienti novērtē ar katru dienu aizvien vairāk.


Un tā, jūs atverat tīmekļa vietni, kurā ir milzīgs BMW sortiments jebkurai gaumei, bet saprotat, ka tādas naudas summas jūsu kabatā pagaidām nav, bet nebēdājieties. Paskatieties, ko vēl piedāvā sludinājums, un jūs noteikti atradīsiet pieejama līzinga programmu BMW automašīnai tieši šajā lappusē.


BMW līzings būs piemērots arī tiem, kas neplāno ilgi aizkavēties pie viena un tā paša modeļa, bet grib izmēģināt dažādu modeļu un komplektāciju BMW. Kopumā, jūsu izvēlei par labu auto līzingam ir milzum daudz priekšrocību, ko kurām galvenās ir acīmredzamas:

 

 • Daudzas līzinga programmas pat neuzliek par pienākumu izdarīt pirmo iemaksu.
 • Amortizācijas atskaitījumi ir daudz mazāki par tiem maksājumiem, kurus jums nāktos veikt, iegādājoties BMW kredītā.
 • Klientam nav jāuztraucas par apdrošināšanas polišu noformēšanu – šai pasākumu regularitātei seko līdzi līzinga kompānija.
 • Nereti BMW līzingā – tā ir arī pirmšķirīga servisa apkope.


Citiem vārdiem sakot, iegādājoties BMW līzingā, jums atliks vien izbaudīt braucienus un reizi mēnesī veikt amortizācijas maksājumus. Ja esat nolēmis vairāk nekad nešķirties no iegādātā auto, tad līzinga kompānija var palīdzēt iegādāties BMW kredītā. Šai gadījumā automašīna tiks reģistrēta uzreiz uz aizņēmēja vārda, bet pēc vairākiem gadiem no mašīnas tiks noņemts apgrūtinājums.


BMW līzingā vēl lētāk


Iespējams, vēloties iegādāties BMW kredītā vai līzingā, jūs jau esat lietota auto īpašnieks, bet nezināt kā to izdevīgi un ātri pārdot. Šai gadījumā līzinga kompānija var nopirkt jūsu mašīnu vai ieskaitīt tās vērtību līzinga pirmās iemaksas summā.


Piedalīties kādā no līzinga programmām var kā juridiska persona, tā arī fiziska persona: BMW līzings ir pieejams katram. Kaut arī katram līzinga devējam ir savi nosacījumi un prasības, kopumā tie izriet no viena šablona, atšķiras tikai detaļas:

 

 1. Valūta – eiro.
 2. Atmaksas periods: no 6 mēnešiem līdz 6 gadiem.
 3. Pirmā iemaksa: no 0 līdz 50%.


BMW noformēšana līzingā


BMW līzings tiek noformēts tieši tāpat kā jebkurai citai mašīnai, tāpēc procedūra notiek vairākos etapos:

 

 • Topošajam līzinga kompānijas klientam ir jāaizpilda pieteikums BMW noformēšanai līzingā un jāpievieno tam pamata dokumenti.
 • Gadījumā, ja komisija sniedz pozitīvu atbildi, kompānijas menedžeris sazinās ar klientu un precizē sadarbības detaļas: pirmās iemaksas apmēru un maksājumu grafiku.
 • Līzinga līguma parakstīšana nereti notiek starp trim pusēm (līzinga kompānija, mašīnas pārdevējs un līzinga devēja klients).
 • Auto nodošana līzinga saņēmēja rokās un regulāra amortizācijas maksājumu apmaksa.
 • BMW pilnīga izpirkšana no līzinga vai tā atgriešana līzinga kompānijas placī.


Procentu likmes


Kredīta gada likme BMW automašīnai katram klientam tiek aprēķināta individuāli un ir atkarīga no vairākiem faktoriem: avansa maksājuma apmērs, atmaksas periods, pašas automašīnas cena, klienta maksātspēja, līzinga veids (operatīvais vai finanšu). Bet ar laiku jebkura gada likme var padārdzināties un tas novedīs pie līzinga maksājumu palielināšanās. Šādu notikumu attīstības scenāriju var izslēgt tikai tajā gadījumā, ja jūs pirksiet pilnīgi jaunu BMW kredītā, un līzinga kompānija iegūs nesliktas atlaides no dīlera. Tad līzinga devējs var ierakstīt līgumā, ka līguma darbības laikā nevar tikt pieļauta sadārdzināšanās.


BMW līzinga atmaksa


Neapšaubāmi, ka atmaksāt BMW līzingu ir salīdzinoši vieglāk nekā nopirkt šādu automašīnu kredītā, jo klientam būs jāmaksā pavisam nelieli maksājumi, bet līzinga līguma darbības beigās mašīnas izpirkuma vērtība būs minimāla. Bet līzinga saņēmējs un līzinga devējs jau līzinga parakstīšanas laikā var noteikt atlikušo BMW izpirkuma vērtību. Tādējādi klients var pats regulēt sava ikmēneša budžeta finansiālo slodzi.


Dažas līzinga kompānijas dod tiesības saviem klientiem visu parāda atmaksas periodu maksāt tikai aprēķināto gada likmi, bet termiņa beigās – atmaksāt automašīnas pilnu vērtību. Bet šādi nosacījumi sastopami samērā reti, kad pats līguma darbības periods svārstās no 1 līdz 2 gadiem.


BMW līzingā ir kļuvis par lielisku ideju tiem, kas pieraduši mainīt savu automašīnu pret jaunu katrus 3-5 gadus. Apmaiņas process var notikt vienas līzinga kompānijas ietvaros, kuras rīcībā ir labs mašīnu sortiments un kas uztur biznesa sakarus ar BMW dīleri.


Grūti atrast un aprakstīt BMW līzinga noformēšanas trūkumus, jo sadarbības nosacījumi ar līzinga kompāniju ir tik vienkārši un caurspīdīgi, ka šeit ir neiespējami kļūdīties vai apjukt. Un kā apgalvo finanšu eksperti, tie ir daudz izdevīgāki par kredīta nosacījumiem.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem