Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Speciāls līzinga piedāvājums BMW

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Tieši pēc trīs gadiem bezceļniekam tika veikts restailings. Kopumā BMW X3 gandrīz acumirklī ieguva popularitāti pasaules auto tirgū, kā rezultātā visu šī modeļa pastāvēšanas laiku tika pārdotas vairāk kā 600 000 BMW X3 modeļa vienības.

Šobrīd “atsvaidzināto” BMW X3 var sastapt divos veidos: benzīna vai dīzeļa. Dīzeļa auto darbojas ar 4-cilindru dzinēju, bet benzīna ir aprīkots pat ar sešiem cilindriem. Dīzeļa BMW X3 ar xDrive20d dzinēju ir aprīkots aptuveni ar 184 zirgspēkiem, turklāt tas ir ekonomisks: uz 100 km degvielas patēriņš ir tikai 6 l. Šī dzinēja xDrive30d turbīnas versija ir aprīkota ar 258 “zirgiem”, bet patēriņš ir palicis iepriekšējais, tāpat kā jaunākajai versijai. Šāda xDrive35i benzīna versija darbojas ar lielu patēriņu – aptuveni 8,8 l uz 100 km, bet tā arī ir jaudīgāka par saviem “brāļiem” – līdz 306 zirgspēkiem. Visi augstākminētie BMW X3 modeļi ir aprīkoti ar pilnpiedziņas sistēmu un 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Neskatoties uz to, ka BMW X3 pēc saviem izmēriem būtiski atšķiras no sava vecākā brāļa BMW X5, arī X3 piemīt reprezentabls ārējais izskats Sport stilā un agresīvs dizains. Slīpie “kroņa” lukturi priekšpusē un smagā radiatora reste tikai pastiprina šī BMW modeļa nekautrīgo brutalitāti. Auto ir pietiekami augsts klīrenss, tāpēc tas var droši pārvarēt attālumus ne tikai pa nevainojamas kvalitātes ceļiem, bet arī vidējas sarežģītības bezceļiem.

Arī BMW X3 iekšpuse jūs nepievils: interjera solīdums harmonē ar tā funkcionalitāti. Auto sēdekļi izvietoti komfortablā augstumā un tieši tā, lai auto vadītājs un tā pasažieri varētu bez grūtībām skatīt garām zibošās ainavas. Daudzas detaļas salonā ir hromētas – tas piešķir dizainam zināmu izsmalcinātību un lakoniskumu. Apdares kvalitāte ir nevainojama, kā jau Bavārijas auto. Katra detaļa vai to grupa ir līdz sīkumam pārdomāta savā izpildījumā un izvietojumā, tāpēc BMW X3 pasažieri un īpašnieks jutīsies ne tikai komfortabli, bet arī droši.

Lieliska trokšņu izolācija un jumts ar panorāmas stiklu (BMW X3 piedāvājumā ir papildus opcija) nomierinās visus automašīnā sēdošos, pārvarot garus attālumus, radīs mājīguma un miera atmosfēru. Šī BMW modeļa pasažieri var neuztraukties par to, ka ar viņiem uz ceļa varētu notikt kāda neparedzēta ārkārtas situācija, jo BMW X3 ir vienkārši pārpildīts ar dažādiem sensoriem, kas ir atbildīgi par pasažieru drošību.

Kāpēc BMW X3 līzingā – izdevīgs piedāvājums?

BMW X3 līzinga priekšrocības jau paspējuši izjust ne tikai parastie iedzīvotāji, bet arī lieli uzņēmumi:


 • Ja BMW X3 ir nepieciešams uzreiz, bet šobrīd jums nav ne laika, ne līdzekļu pirkuma noformēšanai. Oficiālajiem BMW dīleriem vai līzinga kompānijām šāda auto noformēšana līzingā – tas ir labi noregulēts process, kas abām pusēm ļaus ietaupīt laiku. Iesniedzot pieteikumu BMW X3 iegādei līzingā, atbildi jūs saņemsiet jau pēc 15 minūtēm. BMW X3 noformēšana līzingā notiek vienas dienas laikā.
 • Jums nepietiek laika savākt dokumentus auto kredīta noformēšanai. Nedrīkst aizmirst, ka daudzi pircēji vēršas pēc BMW X3 līzinga tikai tāpēc, ka negrib atklāt patiesību par saviem ienākumiem (to apmēru vai avotu). Notiek arī tā, ka aizņēmējam vienkārši nav oficiāli apstiprināmu ienākumu, kaut arī tā finansiālais stāvoklis ir pilnībā stabils. Abos augstākminētajos gadījumos BMW X3 līzingā ir vienīgais pareizais risinājums.
 • Nākamais īpašnieks jebkuru auto kredītu uzskata par neizdevīgu, jo viņam nāksies pārmaksāt – maksāt procentu likmi. Līzingā viss ir citādi: ja oficiālais zīmola pārstāvis varēs jums piedāvāt auto par akcijas cenu no tiešā ražotāja (tā notiek ļoti bieži), tad jūsu līzings tiks uzskatīts par parastu nomaksu – norunāto laika periodu jūs plānveidīgi atmaksāsiet BMW X3 cenu. Parasti šādi nosacījumi ir pieejami, iegādājoties konkrētus modeļus un ar atmaksas periodu uz 1 gadu.
 • Juridiskām personām BMW X3 iegāde līzingā nozīmē atgriezt 20% no auto cenas PVN ieskaitījumu veidā.
 • Peļņas nodokļa samazināšana uzņēmumiem, jo līzinga apmaksa tiks attiecināta uz bilances izdevumu daļu.

 

Kādi BMW X3 līzinga piedāvājumi ir pieejami Rīgā?

Oficiālie BMW pārstāvji Rīgā maz ar ko atšķiras no tādiem pašiem dīleriem, kas strādā citās pilsētās vai valstīs, tomēr tiem ir savi speciālie piedāvājumi. Piemēram, BMW X3 līzingā var iegādāties tieši no noliktavas jaunā vai lietotā stāvoklī. Bieži dīleri piedāvā izmantot BMW X3 akcijas, kuru rezultātā parāda atmaksa ļaus jums nepārmaksāt, bet vienkārši plānveidīgi nomaksāt auto cenu. Bez šādām priekšrocībām klienti, kas noformējuši BMW X3 līzingā, var izmantot arī pilnu servisa paketi, kurā ietilpst noteikts pakalpojumu skaits vai uzreiz visas šim līzinga devējam esošās opcijas.

Lai uzzinātu savas iespējas saņemt līzingu BMW X3 iegādei, jūs varat izmantot līzinga kalkulatoru, kas, ievadot vairākus galvenos parametrus, noteiks jūsu ikmēneša maksājuma summu. Ja šāds maksājuma apmērs jūs pilnībā apmierinās, varēsiet droši iesniegt pieteikumu līzinga noformēšanai un gaidīt tā apstiprināšanu.

Kādi parametri ir jāievada līzinga kalkulatorā, lai aprēķinātu BMW X3 ikmēneša līzinga maksājumu:

 1. auto cena,
 2. atmaksas periods,
 3. pirmās iemaksas apmērs, kā to paredz piedāvājuma nosacījumi.

 

Pērkot līzingā jaunu auto no oficiālā pārstāvja noliktavas, aizņēmējs iegūst tiesības ne tikai uz akcijas cenu, bet arī uz vairākiem lojalitātes nosacījumiem:

 1. OCTA, KASKO polišu noformēšana bez maksas;
 2. servisa apkope uz 3 gadiem (bez maksas);
 3. garantija uz 3 gadiem;
 4. minimāls ikmēneša maksājums.
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem