Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Pilna līzinga servisa pakete BMW X5 automašīnām

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Pirms šī modeļa parādīšanās BMW markas popularitāti varēja tikai apskaust, bet, izlaižot X5, šis auto ražotājs iekaroja absolūti nevainojumu reputāciju.


BMW X5 tika mainīts, uzlabots, mainītas virsbūves līnijas, kļūstot aizvien pilnīgāks, bet katrai tā modifikācijai atradīsies miljonu liela pielūdzēju armija, kas tā vien gaida piemērotu iespēju, lai beidzot sēstos pie leģendārā bezceļnieka stūres un izjustu visas priekšrocības no tā vadīšanas.


Kā iegādāties BMW X5?


Šķiet, ka tik lielu summu skaidrā naudā, lai iegādātos BMW X5, vienkārši nav iespējams savākt, vai arī ir iespējams, bet nebūt ne katram. Noformēt kredītu – tas nozīmē ievilkt sevi parādsaistībās, kas liks aizņēmējam pārmaksāt lauvas tiesu no paša auto vērtības.


Ņemot vērā paaugstināto pieprasījumu tieši pēc šī modeļa, par tā pārdošanu ieinteresējušies ne tikai tiešie ražotāji, bet arī finanšu struktūras. Daudzas līzinga kompānijas, kas agrāk specializējās tikai uz BMW zīmola pārdošanu, tagad ir izdalījušas konkrētu modeli X5 un piedāvā saviem klientiem iegādāties šo nevainojamo bezceļnieku ar maksimāli izdevīgiem nosacījumiem.


Ar līzinga saņēmēja tiesībām klients var iegādāties kā jaunu, tā arī lietotu BMW X5. Kādā stāvoklī būs iegādātais auto – atkarīgs tikai no nākamā lietotāja vēlmēm un iespējām.


Ko piedāvā līzinga kompānijas, pārdodot BMW X5?


Lai detalizēti iepazītos ar šādiem piedāvājumiem, mēs izskatīsim līzinga programmu BMW X5 iegādei, kuru piedāvā viena no Rīgas līzinga kompānijām.


Savā piedāvājumā tā raksta, kādas priekšrocības gūsiet, ja iegādāsities auto BMW X5:

 

 1. Jauna tehnoloģija, kas paaugstina vadītāju un pasažieru drošību, ņemot vērā, ka klients ar BMW X5 pārvietosies dinamiski. Komfortu no braukšanas varēs izjust pat, braucot pa nepazīstamu trasi, un tas viss, pateicoties paketei ar divasu pneimatisko balstiekārtu ar nosaukumu “xOffroad”.
 2. Jaunas virsbūves līnijas, ko novērtēs ikviens BMW mīļotājs vai auto kolekcionārs: uzlabots radiatora vāks, jauna izskata priekšējie lukturi, masīvi kondicionieri.
 3. 22-collu vieglmetāla diski, Sky Lounge.
 4. Panorāma lūkas vietā uz auto jumta ļaus redzēt automašīnas salona labās un stiprās puses.
 5. Nevainojama skaņa, pateicoties jaunai audio sistēmai Bowers & Wilkins Diamond.
 6. Parkošanās komplekts Comfort Plus ar priekšējiem un aizmugures sensoriem.
 7. Navigācijas sistēma Professional.
 8. Salona ādas apdare Dakota un ALUMINIUM HEXAGON apdare.


Vienlaicīgi ar tādu bagātu auto komplektāciju līzinga kompānijas piedāvā arī savu apkalpošanu ne tikai fiziskām personām, bet arī lieliem uzņēmumiem, kas nolēmuši ātri nomainīt savu novecojušo auto parku pret svaigāku un modernāku.


Čeku grāmatiņa BMW X5 līzingam


Ko nozīmē čeku grāmatiņa auto līzingā: tas ir papildus pakalpojumu klāsts, pēc kā klientam ir akūta nepieciešamība, bet viņam nav iespējas vai laika tos noformēt patstāvīgi. Līzinga kompānija uzņemas saistības apmierināt visas aizņēmēja vajadzības ar nosacījumu, ka apmaksa par šiem papildus pakalpojumiem tiks veikta pakāpeniski: katru mēnesi reizē ar līzinga pamatmaksājumu.


Čeku grāmatiņas pakalpojumā var ietilpt:

 

 1. Apdrošināšana (KASKO vai OCTA).
 2. Valstī spēkā esošo nodokļu, nodevu apmaksa.
 3. Diennakts serviss klientiem.
 4. GPS kontrole.
 5. Remonts un apkope.
 6. Auto riepas un auto serviss.
 7. Degvielas kartes.


Uzņēmumi, kas noslēguši BMW X5 līzinga līgumu, visu līguma darbības periodu maksā līzinga pakalpojumus pēc fiksētas likmes. Parasti tie ir 3-5 gadi. Šāda savlaicīga izdevumu plānošana pozitīvi ietekmē uzņēmuma darbību. Turklāt apmaksāt visus saņemtos pakalpojumus vienā maksājumā reizi mēnesī – tas ir ļoti ērti. Līzingā noformētās automašīnas neskar uzņēmuma bilanci, jo tās nav iegādātas, bet vienkārši noformētas nomā. Ja nolemsiet noformēt BMW X5 operatīvajā līzingā, tad līguma darbības beigās varēsiet vai nu atgriezt auto līzinga kompānijas rokās vai izpirkt transportlīdzekli pēc tā atlikušās vērtības (šī summa tiek atrunāta vēl pirms līzinga vienošanās parakstīšanas).


Kas ietilpst līzinga standarta servisā, pērkot BMW X5?

 

 • Auto iegādes finansēšana, kas var notikt, noformējot operatīvo līzingu vai ilgtermiņa nomu.
 • OCTA (īpašnieka civiltiesiskie riski) apdrošināšanas pakete un KASKO polise (auto sabojāšanas vai aizdzīšanas riski). Apdrošināšanas izdevumu administrēšana.
 • Auto piegāde klienta pasūtītajā komplektācijā. Auto tiek piegādāts savam lietotājam viņam ērtā laikā un vietā.
 • Diennakts klientu apkalpošanas serviss. Šajā pakalpojumā ietilpst ne tikai klientu atbalsts, bet arī apmaksāto darbu kvalitātes kontrole, kas saistīti ar auto izmantošanu.
 • Tehniskā apskate un nodokļu apmaksa.
 • Auto atgriešana: automašīnas sagatavošana nodošanai līzinga devēja rokās līzinga līguma darbības termiņa beigās.


Rezumējot BMW X5 līzinga raksturojumu, var teikt, ka šī operācija ir daudz izdevīgāka un patīkamāka par parastu pirkumu. Klientam tāpat ir pilnas tiesības uz auto ekspluatāciju, neapgrūtinot sevi ar sev nepiemērotiem izdevumiem.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem