Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Aiz kādas automašīnas stūres jūs sevi redzat?

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Un pat, ja jūs jau esat viena BMW īpašnieks, tad otrs vai trešais šī zīmola auto nebūs jums lieks. BMW modeļu rindas daudzveidība ir padarījusi marku universālu, ar šīm automašīnām pārvietojas augstu stāvoši ierēdņi, sportisti, bet pieejamākās versijas kļūst par ģimenes automašīnām vai ātrgaitas jauniešu bolīdiem. Kāpēc tieši šim auto zīmolam ir tāda līmeņa piekrišana?


Šo automašīnu var uzskatīt par līderi uzticamības ziņā. Ja savam BMW veltīsiet pat minimālu uzmanību, tas augstu novērtēs rūpes un vajadzīgajā brīdī jūs nepievils – lai ko tas arī nemaksātu. Tāpat arī vācu komforta izstrādes BMW automašīnai: tās unikāli iedarbojas uz to īpašniekiem. Ja jums jau ir kāds no BMW modeļiem, jūs diez vai gribēsiet pārsēsties cita zīmola automašīnā. Ar šo automašīnu var komfortabli braukt vienmēr, īpaši, ja tas ir bezceļnieks, kā, piemēram, X6. Jums netraucēs slikti ceļi, straujas nogāzes, slikta redzamība un citi ārējie faktori. Visa ceļa garumā jūs nejutīsiet diskomfortu vai sliktu vadāmību, jo BMW ir “apbruņots” jebkurai situācijai uz ceļa.


Tieši tāpēc BMW – tas ir viens no iekārotiem auto, kuru grib redzēt jebkurā garāžā. Nav grūti iedomāties, ka šī zīmola cena būs daudz augstāka par Opel vai Ford cenām, bet auto ražotājs saprot šo problēmu, tāpēc kopā ar finanšu partneriem izstrādā jaunus un ērtus jauna vai lietota BMW auto iegādes veidus.


Kas var palīdzēt iegādāties BMW?


Ja jūs esat nodomājis iegādāties jaunu BMW, dodieties pēc pirkuma tieši pie oficiālā pārstāvja. Vēl pirms došanās uz auto salonu jūs varat saņemt pilnu konsultāciju no BMW pārstāvja un saprast, kāds iegādes veids jums ir visvairāk piemērots. Ja atmet iespēju iegādāties BMW par skaidru naudu (jo šai situācijā atbalsts nav nepieciešams), topošajiem auto īpašniekiem atliek 2 varianti: auto kredīts un līzings. Auto kredīts pieprasīs no jums nepieciešamos dokumentus, augstus oficiālus ienākumus u.t.t., bet pats galvenais – jums nāksies veikt lielu pirmo iemaksu, kuras jums šobrīd var arī nebūt.


Līzings šajā gadījumā ir daudz izdevīgāks darījums, jo tas ir lētāks un to var izmantot daudzi, pat ar sabojātu kredītvēsturi vai bez lieliem oficiāliem ienākumiem. Turklāt, pateicoties savai klasifikācijai, līzings ļauj pat nepirkt automašīnu, bet noformēt to nomā. Testējot vairākus BMW modeļus, jūs sapratīsiet, kurš auto jums būs ideāli piemērots.


Kādu līzingu izmantosiet jūs?


Četras galvenās līzinga formas (operatīvo, finanšu, pilna servisa un atgriezenisko) iespējams atrast pie jebkura BMW oficiālā pārstāvja, bankas vai privātā kreditora. Saloni un investori vispirms jums piedāvās iziet bezmaksas testa draivu automašīnai, un tikai pēc tam jūs varēsiet pieņemt lēmumu par nepieciešamību noformēt līzingu un tā formu.

 

 1. Operatīvais līzings – vairāk atgādina ilgtermiņa nomu, kuras laikā jūs kā nomnieks varat mainīt vienu auto pret citu. Šis līzinga veids ir vislētākais un uzliek jums par pienākumu veikt tikai minimālas iemaksas, kas sedz auto amortizācijas izdevumus. Bet tas nebūt nenozīmē, ka nevarat pilnībā izpirkt ekspluatējamo automašīnu: līguma darbības termiņa beigās jums ļaus atgriezt automašīnu tās juridiskā īpašnieka rokās, pagarināt līgumu, izpirkt auto vai nodot to lietošanā trešajām personām.
 2. Finanšu līzings – automašīnas noma, kas paredz pilnu izpirkumu, bet atmaksas grafiku klients izveido patstāvīgi, vadoties pēc savām iespējām. Galvenie faktori, kas ietekmē ikmēneša maksājuma apmēru, ir līzinga cena (automašīnas cena + līzinga devēja papildus pakalpojumi), atmaksas termiņš un auto atlikusī vērtība līguma darbības perioda beigās. Darījums ļoti līdzinās auto kredītam, bet no aizņēmuma līzings atšķiras ar vienu galveno nosacījumu: īpašuma tiesības automašīnai pieder līzinga devējam tik ilgi, kamēr netiks dzēsta visa automašīna cena.
 3. Pilna servisa līzings – var būt kā operatīvais, tā finanšu līzings. Pakalpojuma būtība – auto vadītājam nepieciešamo pakalpojumu sniegšana, piemēram: tehniskā apskate, CSDD reģistrācija, apdrošināšana, riepu montāža un riepu iegāde, maksas autostāvvietas u.t.t.
 4. Atgriezeniskais līzings – ļauj saņemt naudas summu apmaiņā pret īpašuma tiesībām: jūs pārdodat savu automašīnu kreditoram un uzreiz noformējat to līzingā. Tādā veidā jūs saņemat nepieciešamo naudas summu un paliekat “uz riteņiem”.


Kāpēc auto līzings tiek uzskatīts par izdevīgu darījumu?


Pirmkārt, līzinga kompānijas ļauj jums iegādāties gan lietotas, gan jaunas automašīnas. Savukārt auto kredīts ir paredzēts tikai jaunu automašīnu iegādei no salona. Noformējot automašīnu līzingā, juridiskas personas uzreiz gūst virkni priekšrocību:

 

 • Kompānijai parādās vēl viena transporta vienība, kas netiek uzskaitīta uzņēmuma bilancē.
 • Līzinga iemaksas ietver PVN, tāpēc, kad kompānija attiecina šos maksājumu uz izdevumu posteni, tad saņem kompensāciju 21% apmērā nodokļu atskaitījumu veidā.
 • Uzņēmums sevi neapgrūtina ar lieliem kredīta maksājumiem vai netērē lielas summas tehnikas iegādei vienā reizē.
 • Kompānija jebkurā brīdī var noformēt ekspluatācijā nepieciešamo speciālo tehniku uz neilgu laika periodu.


Bez priekšrocībām, kas tiek piedāvātas juridiskām personām, līzings var lepoties arī ar vispārējām priekšrocībām, kas pieejamas jebkuram klientam:

 

 1. Auto nomā tiek izsniegts, kad to pilnvērtīgi apskatījuši speciālisti (tehniskā un vizuālā kontrole), tāpēc, noformējot automašīnu līzingā, jūs varat būt pārliecināts, ka tā ir teicamā stāvoklī.
 2. Jūs saņemat pilnu un ticamu informāciju par automašīnas vēsturi un tās reālo nobraukumu.
 3. Ja jums jau ir automašīna, bet jūs gribat izmantot citu, tad kreditors var nopirkt jūsu esošo transportlīdzekli.
 4. Līzinga devēja birojā jūs varat noformēt jebkuru līzinga veidu.


Kas ietilpst pilna servisa līzingā?

 

 • Līzingam (kā finanšu, tā operatīvajam) ir vairāki pakalpojumi, kurus klients apmaksā jebkurā gadījumā, bet katram kreditoram šis pakalpojumu klāsts ir atšķirīgs, piemēram, standarta opcijās var būt:
 • Pati auto noma.
 • Apdrošināšana – piedāvā vairākus apdrošināšanas veidus.
 • Auto piegāde klientam.
 • Auto servisa pakalpojumi, tehniskais atbalsts.
 • Tehniskā apskate.
 • Nodokļu apmaksa.
 • Objekta reģistrācija CSDD.
 • Automašīnas sagatavošana atgriešanai līzinga devējam.


Kādi pakalpojumi var ietilpt papildus vai pilnā servisā:

 

 • Tehniskais serviss atrunātā nobraukuma robežās.
 • Riepu iegāde un to montāža.
 • Remontdarbi.
 • Palīdzība uz ceļa.
 • Maksas autostāvvietas.
 • Degvielas kartes, auto mazgāšana, auto preces un citi pakalpojumi.
 • Individuāls menedžeris visu auto pakalpojumu administrēšanai.
 • GPS kontrole.
 • Maiņas auto.
 • Līzings ārvalstīs u.c.
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem