Galvenā / Jaunumi auto līzinga

X8 – jauna leģendārā krosovera krāšņa versija

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Masu informācijas līdzekļos var atrast pietiekami daudz ziņu par populārā krosovera jauno versiju, bet BMW pagaidām nesteidzas tās komentēt. Eksperti apgalvo, ka šis modelis būs kaut kas starp Rolls-Royce Cullinan un BMW X7.


Ārējais izskats


Priekštati par to ir iedalījušies divās grupās: 1) krosovers saglabās galvenās X7 iezīmes; 2) modelis būs kupejveidīgs, tāpēc varēs kļūt par X2, 4, 6 vecāko brāli. Un kaut arī BMW renderī var saskatīt X7 tēlu, tomēr nevajag aizmirst par skices tapšanas laiku – 2018.gads. Šo dažu gadu laikā internetā tika publicētas daudzas citas nākamā auto ekspozīcijas tieši kupejveidīgā dizainā.


Interjers


Visticamākais, ka šis būs 4-vietīgs automobilis ar diviem atsevišķiem krēsliem aizmugurē. Galvenās funkcijas būs pieejamas ar dažu skārienjutīgu ekrānu palīdzību. Vadīšana ar žestiem, vadoties pēc renderiem, nav gaidāma. No komforta funkcijām tiks piedāvāts projekciju displejs, apsildāmi sēdekļi ar masāžas, kā arī daudzkontūru funkciju. Interjera elementu apdare būs veidota no BMW zīmola kataloga ar nosaukumu “Individual”.


Platforma


Ir pamats uzskatīt, ka X8, tāpat kā X7 un 7.sērijas BMW sedani, būs būvēts uz CLAR moduļu platformas bāzes. Šo secinājumu izdarīt ir samērā vienkārši: ir ļoti neizdevīgi strādāt pie jaunas platformas izstrādes viena jauna modeļa dēļ, jo īpaši, kad apkārt visi (tai skaitā konkurenti) strādā vispārējas optimizācijas režīmā. Bet, ņemot vērā jau ieilgušo pasaules ekonomisko krīzi COVID-19 dēļ, jaunas platformas izstrāde būs divkārt neizdevīga.


Jauda


Pasaulē X8 ienāks dažādās variācijās – atkarībā no tā, kādas jaudas dzinēju jūs vēlaties. Bez standarta variantiem automašīna tiks piedāvāta arī ar hibrīda spēkiekārtu. Jaudas tandēmā “Astotnieks” ar dzinēja tilpumu 4,4 l tiks piedāvāts ar 200 zirgspēku elektromotoru. Jau tagad uzskata, ka X8 M modeļa hibrīda variantam būs aptuveni 750 zirgspēku liela jauda un 1000 Nm (griezes moments). Pilnīgi iespējams, ka šis BMW kļūs par vecāko krosoveru M hibrīda modelī.


Cena


Tiek uzskatīts, ka bāzes versija ASV maksās 80,000$ robežās, ņemot vērā to, ka X7 dīleru cenas turēsies pie 74,000$ atzīmes. Ja X8 patiešām ierindosies starp X7 un Cullinan, tad tā cena var sasniegt arī 100,000$.


Pirms pasaules pandēmijas sākuma “priekškara” atvēršana un X8 prezentēšana pasaulei tika plānota šajā gadā, bet ieilgušo ierobežojumu dēļ, visticamāk, jauno leģendu mēs varēsim ieraudzīt jau 2021.gadā. Pārdošanā krosovers nonāks nākamā gada otrajā pusē. X8 līdzvērtīgo konkurentu vidū var izdalīt AUDI Q8 un Mercedes GLS, pastāv arī liela iespējamība, ka cīņā iestāsties Range Rover Vogue un Cayenne Coupe.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem