Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Reitings automašīnai ar minimālu degvielas patēriņu

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Jebkuras ekonomiskās izmaiņas postoši ietekmē benzīna vai dīzeļdegvielas cenu. Lai kurā gadā netiktu veikta aptauja par tēmu “benzīna cenu kāpums nākotnē”, liela daļa respondentu apgalvo, ka degvielas cena paaugstināsies arī turpmāk.


Šāda situācija spiež automašīnu īpašniekus izvēlēties pašus ekonomiskākos auto modeļus. Bet kā izvēlēties auto, kas ne tikai patērēs maz degvielas, bet arī būs pietiekami uzticams un komfortabls pārvietošanās laikā? Lai atbildētu uz šo jautājumu, mēs ieskatījāmies Latvijas automašīnu tirgus kuluāros un sastādījām mašīnu reitingu (TOP), kas patiešām palīdzēs jums ieekonomēt degvielas izdevumus, bet no otras puses, dāvās jums baudījumu, ko gūsiet no automašīnas vadīšanas.


Audi A1 1,2 TFSI


Ja esat nolēmis iegādāties ne tikai ekonomisku, bet arī reprezentablu automašīnu ar nelieliem gabarītiem, Audi A1 kļūs jums par labu variantu. Šāda automašīna ir aprīkota ar 1,2 l dzinēju, tāpēc uz 100 km patērē vairāk kā 5 l degvielas.


BMW 320d


3.sērijas BMW – tas ir kvalitātes, komforta un ekonomiskuma etalons. BMW 320d nav analogu biznesa klases automašīnu (sedanu) vidū ar tādu pašu nelielu cenu un neatkarīgi no izlaiduma gada. Šis BMW modelis tika radīts tiem, kas grib iegūt automašīnu ar pieklājīgiem auto gabarītiem, bet šādiem izmēriem nelielu degvielas patēriņu.


BMW 520d


5.sērijas BMW vienmēr ir bijusi vispieprasītākā un populārākā biznesa klases automašīna. Tieši BMW 5.sērija ir izslavēta ar plašu dažāda tilpuma dzinēju klāstu. Bet ja jūsu mērķis ir “ieekonomēt uz degvielu”, tad par labāko izvēli kļūs BMW 520d: moderns auto dizains un degvielas patēriņš 5 l uz 100 km.


BMW X3 xDrive 20d


Ekonomisko bezceļnieku kategorijā pirmajā plānā izgājis 3.sērijas un SUV klases BMW. No pilnpiedziņas auto vislētāk jums izmaksās BMW X3 20d modifikācijā, kas uz 100 km patērē tikai 5 l dīzeļdegvielas.


Opel Ampera


Opel Ampera - jau pats nosaukums liecina par to, ka tā nav automašīna, bet elektromobilis, kaut arī ar benzīna ģeneratoru. Uzticamības un ērtības ziņā neatpaliek no citiem zīmoliem. Bet galvenā Ampera priekšrocība ir tā, ka vadītājs var neuztraukties par akumulatoru uzlādi. Tiklīdz baterija ir pilnībā tukša, ieslēdzas benzīna ģenerators un sāk to uzlādēt ar minimālu degvielas patēriņu. Paša ģeneratora jauda ir 1,4 l.Izvēloties šo auto, neaizmirstiet, ka ekoloģiskā ziņā tas ir daudz tīrāks par saviem “biedriem”.


Ford Mondeo 1,6 TDCi


Šāds Ford Mondeo ir ne tikai vienkārši degvielas ekonomija, bet arī pilns salona funkcionalitātes komplekts. Vadot Ford Mondeo, tā īpašniekam var rasties eiforijas sajūta, ko pastiprina minimāli degvielas izdevumi.


Nissan Qashqai 1,6 dCi


Šobrīd krosovers Nissan Qashqai ir līderis DCI grupā priekšējās piedziņas modeļu vidū. Turklāt līdzstrāvas ģenerators nodrošina visa elektriskā aprīkojuma nepārtrauktu darbu. Degvielas patēriņš: 4,5 l uz 100 km.


Volkswagen Sharan 2,0 TDI


Mazlitrāžas minivenu līnijā ar vismazāko degvielas patēriņu izceļas Volkswagen Sharan ar 2 l dīzeļa dzinēju. Auto var viegli izmantot kā ekonomisku ģimenes automašīnu tāliem ceļojumiem kopā ar bērniem un tuviniekiem. Vidējais dīzeļdegvielas patēriņš šim Volkswagen - 5,5 l uz 100 km.


Skoda Octavia 1,6 TDI GreenLine


Neapšaubāmi, tā ir neapstrīdama pirmā vieta! Tikai 3-4 l uz 100 km ar 110 “zirgspēkiem”. Šī modeļa Skoda ir aprīkota ar start-stop sistēmu. Auto ir aprīkots arī ar riepām ar minimālu slīdēšanas pretestību. Pats Skoda GreenLine dizains ir uzlabots ar paaugstinātu aerodinamisko efektu. Runājot par transmisiju, auto ir pieejams tikai ar 6 pakāpju “mehāniku”.


Skoda Fabia 1.2 MT


Šis ir auto ar mazliet palielinātu degvielas patēriņu, salīdzinājumā ar tā “māsu” Octavia, tomēr ar pilnu drošības komplektu. Tieši tāpēc Skoda Fabia šajā modifikācijā tiek uzskatīta par labāko mašīnu sievietēm. Dāma ar nelielu auto vadīšanas pieredzi tiks galā ar auto ierīcēm jau pirmā brauciena laikā, iesācējiem būs nepieciešams mazliet vairāk laika, bet grūtības ar braukšanu nav: automātiska transmisija, laba manevrētspēja, kompakts dizains, ABS, stūres hidropastiprinātājs un drošības spilveni.


Kā padarīt savu auto vēl ekonomiskāku?


Mainīt savu auto pret daudz ekonomiskāku pirkšanas – pārdošanas ceļā ir pasākums, kas prasa nervus, naudu un spēkus. Iespējams, jūs esat tik ļoti pieradis pie sava auto, ka negribēsiet no tā šķirties arī pēc 10 gadiem. Kā ieekonomēt šajā gadījumā? Paliek vienīgais variants: mainīt auto vadīšanas ieradumus un radīt apstākļus savai mašīnai, kuros tā negribēs “ēst” vairāk par noteikto.

 

  1. Plūstoša un mierīga braukšana. Kurš auto vadītājs kaut reizi dzīvē negribētu sajusties kā īsts Šūmahers? Iespējams, šādas fantāzijas varētu arī turpmāk realizēt dzīvē, ja vien nebūtu palielināts degvielas patēriņš, kas palielinās, pārāk bieži paātrinot ātrumu un strauji bremzējot. Neaizmirstiet arī par to, ka agresīva uzvedība uz ceļa – tas ir risks nokļūt avārijā!
  2. Neekonomējiet uz degvielu. Iedomājieties gada nobraukumu un cik daudz nekvalitatīvas degvielas varēja iziet cauri jūsu degvielas sistēmai gada laikā? Bet zemas kvalitātes degviela jūsu bākā – tas vienmēr ir laika jautājumus, kad salūzīs auto degvielas aprīkojums. Šāds remonts izmaksās jums daudz un vairākas reizes dārgāk par jūsu gada ekonomiju, lietojot “pagrīdes” benzīnu.
  3. Tikai oriģinālas rezerves daļas! Protams, ja gada nobraukums pārsniedz 100-150 tūkstoši km, tad runāt par rezerves daļu nomaiņu jums nākas samērā bieži. Bet nesteidzieties uzreiz iegādāties lētas ķīniešu ražojuma detaļas. Pastāv liela iespēja, ka šādas detaļas nenokalpos pat pusi no solītā ekspluatācijas laika. Optimālais variants būs atrast jūsu oriģinālo rezerves daļu piedāvātāju, kurš jums kā pastāvīgajam klientam piedāvās nelielu atlaidi. Uzticamas detaļas varēs jūs pasargāt no ceļu satiksmes negadījumiem, neapdraudot jūs un jūsu tuvinieku dzīvību, kas atrodas kopā ar jums automašīnā.
  4. Auto mazgāšana. Pamēģiniet izmantot šo pakalpojumu pēc iespējas retāk. Profesionālas mazgātuves, izmantojot speciālas ķīmiskās vielas, jūsu auto virsbūvei var nodarīt tikai kaitējumu. Daudz drošāk ir mazgāt mašīnu pašam. Ja esat privātmājas īpašnieks, tad tam noteikti nevajadzētu sagādāt problēmas. Un pat ja jūs esat “daudzstāvenes” iedzīvotājs, arī pilsētā iespējams atrast klusu un mierīgu vietiņu, kur varēsiet veltīt laiku savas mašīnas tīrībai.
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem