Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Elektrisko skrejriteņu tops pieaugušajiem

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Pievērsiet uzmanību, cik strauji savu popularitāti iekarojuši elektromobiļi, tiem seko arī autobusi – arī tie jau pārliecināti pāriet uz dabasgāzi. Saprotams, ka visas šīs izmaiņas nevarēja neskart arī divriteņu transportu: parasto modeļu kļūst aizvien mazāk, bet elektrisko skrejriteņu aizvien vairāk.


Šādu situāciju varēja prognozēt jau kopš paša skrejriteņu parādīšanās sākuma, jo elektroenerģija izmaksā daudz lētāk par benzīnu, arī ne tik strauji sadārdzinās, tiek patērēta pavisam maz. Ja salīdzina, cik daudz benzīna uz vienu kilometru patērēs mopēds, cik daudz elektrības patērēs elektriskais skrejritenis, tad ekonomija ir simtkārtīga.


Ja benzīna mopēdus salīdzinām ar elektriskajiem skrejriteņiem ceļa caurejamības ziņā, tad arī šajā situācijā uzvar pēdējie. Pieaugušo elektriskais skrejritenis var braukt pa trotuāriem, zālājiem, gājēju pārejām, savukārt mopēds stāvēs krustojumā kopā ar pārējiem satiksmes dalībniekiem un gaidīs, kad iedegsies zaļā gaisma.


Elektriskais skrejritenis uzvar arī ērtības ziņā: tam nav nepieciešama stāvvieta, jūs to viegli varat ienest savās mājās, nebūs nepieciešama arī vadītāja apliecība, kā tas ir, braucot ar mopēdu. Vēl viena neapstrīdama elektriskā skrejriteņa priekšrocība – cena (tas maksā daudz lētāk par mopēdu).


Pēc šāda “plusu” uzskaitījuma var droši apgalvot, ka elektriskais skrejritenis ir labākais divriteņu transports - pārvietošanās līdzeklis pieaugušajiem pa pilsētu. Tomēr tas parādījās ne tik sen, tāpēc jums nebūs tik viegli piemeklēt piemērotu modeli. Uzzināt vispopulārāko elektrisko skrejriteņu veidu nianses, īpatnības un īpašības jums palīdzēs mūsu sastādītais elektrisko skrejriteņu tops, pamatojoties uz 2018.gada tendencēm.


Veidojot elektrisko skrejriteņu topu, mēs izvēlējāmies sešus šāda transportlīdzekļa modeļus. Katru no tiem ir izgatavojis slavens ražotājs, un katrs ir aprīkots ar kvalitatīvām un drošām detaļām. Neapšaubāmi, mēs piedāvājam elektriskos skrejriteņus, kas 100% ir gatavi ikdienas braucieniem pa pilsētu. Modeļi topā tika izvietoti nosacīti, bez krasiem iedalījumiem. Nosakot katra modeļa vietu topā, mēs vadījāmies tikai pēc dažiem kritērijiem, kas, iespējams, jums nebūs noteicošie.


Elektrisko skrejriteņu ražotāju tops


Pirms salīdzinām visas dažādu elektrisko skrejriteņu priekšrocības un trūkumus, veiksim nelielu apskatu, kurā aplūkosim populārākos un uzticamākos šīs tehnikas ražotājus:

 

  1. Reizors jeb Razor – amerikāņu elektrisko skrejriteņu modes diktētājs. Iespējams, ja šāda ražotāja nebūtu, elektriskie skrejriteņi nemaz nebūtu tik populāri visā pasaulē. Tieši šis ražotājs kļuva par saliekamā elektriskā skrejriteņa pirmatklājēju – rotaļlietas, kas spēj lēti pārvadāt jūs uz jebkuru pilsētas punktu. Tieši tā izklaidējošā konstrukcija kļuva par īstu transportlīdzekli arī pieaugušajiem. Runājot par šī ražotāja elektrisko skrejriteņu modeļu aktualitāti, tie visi ir ideāli. Neviens Razor elektriskā skrejriteņa modelis nav palicis bez elektrisko skrejriteņu mīļotāju uzmanības.
  2. Volteco – korejiešu zīmols tikpat kvalitatīviem topa elektriskajiem skrejriteņiem kā Razor. Vienīgā atšķirība: Razor uzsvaru liek uz praktiskumu un uzticamību, Volteco – uz ārējo izskatu. Visi Volteco modeļi varēja iekļūt mūsu topā, pateicoties savam kosmiskajam izskatam vien, bet arī šo elektrisko skrejriteņu tehniskais aprīkojums ir tikpat nepārspēts, kā to ārējais izskats.
  3. Klifer jeb Kleefer – elektrisko skrejriteņu ražotājs, tas tirgū darbojas tikai vienu gadu, ir pacēlies līdz ražotājiem ar visaugstāko reitingu. Šī zīmola elektriskie skrejriteņi ir ne tikai viegli, bet arī absolūti klusi. Šādu transportlīdzekli var viegli salikt bez roku palīdzības un uzreiz nest mājās. Kleefer skrejritenis – tas ir īsts un ērts pilsētas iemītnieks un jūsu pirmais palīgs, kas palīdzēs jums pārvietoties.
  4. NextDrive – ražotājs, kas guvis pasaules rekordu, ražojot visvieglākos elektrisko skrejriteņu modeļus. NextDrive elektriskais skrejritenis sver mazliet vairāk par 6 kg, tomēr daudzi vēl joprojām ir pārliecināti, ka pirmo vietu elektrisko skrejriteņu viegluma ziņā tomēr ieņem ražotājs E-TWOW. Salīdzinājumam: pēdējā zīmola elektriskie skrejriteņi sver, sākot ar 10 kg, tāpēc NextDrive patiešām ir līderis viegluma ziņā.


Mēs uzskatām, ka nav korekti piedāvāt saviem lasītājiem elektrisko skrejriteņu ražotāju topu, jo katram zīmolam ir savas stiprās puses. Kādam tām ir ļoti svarīgas, cits tām pat nepievērsīs uzmanību.


Tāpēc sastādījām elektrisko skrejriteņu modeļu, nevis ražotāju topu.


Elektriskie skrejriteņi pieaugušajiem: salīdzinājums


Lai sastādītu pieaugušo skrejriteņu salīdzinošo tabulu, savā top 5 mēs ņēmām dažādu ražotāju modeļus. No Volteco nolēmām paņemt divus modeļus, jo tie ļoti atšķiras no visiem pārējiem elektriskajiem skrejriteņiem. Ar šo transportlīdzekļu uzskaitījumu jāpietiek salīdzināšanai. Sāksim raksturot un salīdzināt elektriskos skrejriteņus pēc visvienkāršākajiem parametriem.

 

 

Jauda, W

Pieļaujamā noslodze, kg

Elektriskā skrejriteņa svars, kg

Maksimālais ātrums, km/h

Gaitas rezerve, km

Aprīkotība pēc 5 ballu skalas

Volteco

Generic Two S2 Booster Pro

350

120

10,6

27

30

5+

Volteco

Pat Rover

350

120

15,5

30

35

5

Razor E300

250

100

20,8

24

24

4

NextDrive

300

125

6,8

25

20

5+

Kleefer e-PURE

250

100

10,8

25

25

4

 
 
Tagad mazliet sīkāk aprakstīsim katru tabulā minēto elektriskā skrejriteņa modeli.
 
  • Razor Е 300. Neapšaubāmi, šis amerikāņu divriteņu bērns netur līdzi savu “brāļu” parametriem. Tomēr, dodam tam pirmo vietu tā zemās cenas dēļ, kas ir tikai 300 EUR. Sāksim ar to, ka transportlīdzeklim, lai ar to pārvietotos pa pilsētu, ir jābūt ne tikai ērtam, bet arī pieejamam. Tieši pieejamības ziņā šim elektriskajam skrejritenim nav līdzīgu, jo tā cena ir gandrīz divas reizes zemāka kā citiem modeļiem. Tāpēc šim faktam netraucē pat elektriskā skrejriteņa svina skābes akumulators, kas pilnībā varētu to novietot viszemākajā pakāpē.
  • NextDrive. Pirmais, kas jāatzīmē – tā svars ir tikai mazliet vairāk par 6 kg. Šāds elektriskais skrejritenis var pacelt jebkuru: gan sievieti, gan pusaudzi. Attīsta pietiekamu ātrumu un var aizvest jūs vismaz vairākus desmitus kilometru tālu. Pasažiera maksimālais svars – 125 kg, cena – mazliet virs 500 EUR. NextDrive elektriskais skrejritenis ir optimāla izvēle tiem, kas vispirms novērtē vieglumu un kompaktumu.
  • Volteco Generic Two S2 Booster Pro. Par to var teikt vienkārši un saprotami – “visuzfrišinātākais”. Šī elektriskā skrejriteņa cena ir 700 EUR, bet tajā ietilpst pilnīgi viss, kas var būt šādai tehnikai. Pilna komplektācija: 2 amortizatori, LED lukturis, velo borta dators un pat rekuperatīvā elektriskā bremze, ar ko ir aprīkots priekšējais ritenis. Vārdu sakot, šis elektriskais skrejritenis ir tiem, kas grib izjust priekšrocības no šīs tehnikas dažādajām funkcijām.
  • Volteco Pat Rover. Šī elektriskā skrejriteņa cena ir 700 EUR. Modeli var raksturot no dažādām pusēm, bet no katras tas izskatīties lieliski: ātrs, elegants, kompakts un uzticams. No visiem šajā topā minētajiem elektriskajiem skrejriteņiem tieši šim ir maksimālā jauda, liela gaitas rezerve un ātrums, ar ko nevar palielīties neviens cits mūsu topa elektriskais skrejritenis. Turklāt modelis ir ideāli piemērots braukšanai ārpus pilsētas. Šo elektrisko skrejriteni gandrīz var nosaukt par “ideālu”. Šo modeli izvēlas lietotāji, kam svarīgi augsti tehniskie rādītāji.
  • Kleefer e-PURE. Šis ir pēdējais modelis mūsu topā, tam ir franču izcelsme un 800 EUR cena. Par šo elektriskā skrejriteņa modeli var teikt tikai vienu: “Tas ir viskomfortablākais pasaulē, bet tikai mūsu topā!” Stilīgs ārējais izskats, maksimāls komforts – tas ir nepārspēts līderis elektrisko skrejriteņu tirgū.

Vēlreiz gribam atzīmēt to, ka šis tops tika veidots nosacīti. Katrs šeit attēlotais modelis ir savā ziņā labākais, bet kurš to tiem būs jums ideāli piemērots – to izlemt tikai jums!

Lai uzzinātu, kādi elektrisko skrejriteņu modeļi ir pieejami un par kādu cenu tos iespējams iegādāties Rīgā vai Latvijā, jums ir tikai jāienāk jebkurā interneta vietnē, kas pārdod transportlīdzekļus.
Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem