Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Jaunā Fiat Tipo noma

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Bet tagad, lai apmierinātu vēlmi iegūt jaunu automašīnu, iespējams rīkoties savādāk: nepērciet, ņemiet auto līzingā vai iznomājiet to un jums būs nodrošināti minimāli izdevumi un saistības, bet pilnas tiesības rīkoties ar automašīnu pēc saviem ieskatiem.

 

Nav vērts uzskaitīt jauna auto priekšrocības salīdzinājumā ar lietotu automašīnu, īpaši, ja esat nolēmis doties ar to ceļojumā. Standarta pilsētas auto tips ir pēc izmēriem nelielas automašīnas ar tādu pašu nelielu degvielas patēriņu. Viens no šādu auto modeļu piemēriem var būt Fiat Tipo. Neskatoties uz tā salīdzinoši nelielo cenu (mazliet vairāk kā 15 000 eiro), prātīgāk ir to vispirms noformēt auto līzingā, jo pilnībā izpirkt automašīnu jūs varēsiet vienmēr, bet ko darīt, ja ar laiku vilsieties ātri iegādātajā automašīnā?

 

Kur iespējams noformēt jauno Fiat Tipo līzingā?

 

Kur griezties, lai noformētu Fiat Tipo līzingā, to lemt tikai jums: auto salonā, bankā vai līzinga kompānijā. Bet, runājot par auto finanšu programmu pieejamību, tad pēdējais variants būs vispiemērotākais. Atteikt auto līzingu privātais kreditors varēs tikai tajā gadījumā, ja jūs neatbilstat vecuma diapazonam vai jūsu kredītvēsturē ir milzum daudz negatīvu faktu.

 

Vēršoties pēc līzinga kredīta vai līzinga kompānijā, jūs arī saņemat iespēju izmantot pilna servisa pakalpojumu neatkarīgi no tā, kādu līzinga veidu jūs izvēlaties (operatīvo vai finanšu). Pieteikuma iesniegšana Fiat Tipo iegādei līzingā ir ātra un vienkārša: ejiet uz kreditora oficiālo lapu un aizpildiet pieteikumu izvēlētajam auto. Bet pirms nolemsiet noformēt automašīnu līzingā, rekomendējam pārbaudīt savas iespējas ar līzinga kalkulatora palīdzību (ierīce, kas palīdz noteikt jūsu ikmēneša maksājumu Fiat Tipo līzingam, nosakot konkrētu nomas periodu).

 

Pilna servisa līzings

 

Pilna servisa auto līzinga pakalpojumu ir paspējuši novērtēt ne tikai vienkārši Latvijas iedzīvotāji, bet arī juridiskas personas. Auto noma neuzliek kompānijai par pienākumu palielināt savu bilanci un maksāt papildus nodokļus, turklāt ar pilna servisa pakalpojumu līzings ir kļuvis vēl vienkāršāks. Tagad ar automašīnas apkalpošanu, un ne tikai tehnisko, nodarbosies pats līzinga devējs. Klientam atliks vienkārši lietot automašīnu un gūt no brauciena tikai pozitīvas emocijas.

 

Pilna servisa auto līzings būs noderīgs arī tiem, kas nolēmuši noformēt Fiat Tipo nomā, lai dotos ceļojumos. Iespējams, jums nav vajadzīgās pieredzes, lai izietu auto tehnisko apskati vai vienkārši nepietiek tam laika, bet, lai nobrauktu lielus attālumus, jums nekādi neiztikt bez profesionāļu atbalsta. Paaugstināts pieprasījums pēc pilna servisa auto līzinga ir vecākā gadu gājuma cilvēku vidū: viņi grib redzēt pasauli, pārvietojoties ar saviem riteņiem, bet nav viņiem nav pieredzes, lai veiktu pilnvērtīgu auto apkopi. Ņemot vērā to, ka automašīnu ceļojumiem viņi noformē uz pavisam neilgu laika periodu, pilna servisa auto līzings tiek piedāvāts par pieejamu cenu.

 

Noformējot Fiat Tipo līzingā ar pilna servisa paketi, ņemiet vērā, ka šajā klāstā noteikti ietilps arī apdrošināšana. Turklāt apdrošināšana būs daudzpusīga: auto zādzību, avāriju gadījumā, aizņēmēja finansiālo grūtību gadījumā, kā arī gadījumā, ja pasliktinās klienta veselības stāvoklis. Samaksājot šādu apdrošināšanas paketi, jūs ne ar ko neriskējat – jebkurā nepatīkamā situācijā apdrošināšanas pakete atlīdzinās visus jūsu un auto juridiskā īpašnieka zaudējumus.

 

Kādi vēl pakalpojumi ietilpst pilna servisa līzingā?

 

Pilna servisa auto līzinga pakalpojumu klāstu katrs klients izvēlas individuāli, tāpēc atkarībā no jūsu vajadzībām jūs pats radāt komfortablu telpu sev un savai automašīnai. Pakalpojumu klāsts, kāds var būt pilna servisa auto līzingā:

 

  • Tehniskais serviss – tiek veikts regulāri atrunātā laika perioda ietvaros. Tehniskais serviss ir paredzēts, lai noskaidrotu nepilnības automašīnā, kā arī uzstādīto detaļu un izejmateriālu kvalitātes kontrolei.
  • Riepu montāža. Auto riepas – tas ir tas, bez kā neiztikt nevienā ceļojumā, tāpēc uzticiet rūpes par auto riepām profesionāļiem: iegādi, nomaiņu, uzstādīšanu, balansēšanu un pat uzglabāšanu starpsezonu periodā.
  • Degvielas kartes – tā ir iespēja saņemt labu atlaidi, iegādājoties ne tikai degvielu, bet arī citus izejmateriālus, kā arī auto aksesuārus.
  • Individuāls serviss – tas ir klienta personīgais menedžeris, kas kontrolē apdrošināšanu, tehnisko apskati, nodokļu un citu pakalpojumu apmaksu, kas ietverti pilna servisa līzingā.
  • Jūsu kustības GPS kontrole.
  • Maiņas auto – pakalpojums, kas ļauj jums lietot citu auto jūsu automašīnas remonta laikā.
  • Maksas stāvvietas.
  • Remontdarbi.

 

Parakstot līgumu, auto līzinga cena ir fiksēta visa automašīnas nomas perioda laikā, tāpēc juridiskas personas var cerēt uz ērtu savu izdevumu plānošanu nākamajos gados.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem