Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Nelielā hečbeka lielais potenciāls

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Šobrīd pēdējais Fiesta modelis tika izlaists 2016.gadā un attiecas uz 7.paaudzi. Izmaiņas: automašīna demonstrē kā ārējas, tā arī iekšējas izmaiņas:

 


• Kompakti agregāti.
• Spēcīgs un pilnveidots eksterjers.
• Kvalitatīvs apgaismojums.
• Ārējo izskatu aktualizējušas jaunās tendences auto tirgū, bet tai pat laikā jaunajā Fiesta automašīnā ir redzamas arī pagātnes iezīmes.
• Gandrīz nemanāmās detaļas nav kardināli mainījušas modeļa imidžu, bet palīdzējušas automašīnai kļūt daudz mūsdienīgākai.
• Priekšējie lukturi zaudējuši ieliektos galiņus un krāsainos pagrieziena rādītājus.
• Dienas gaitas LED lukturi izvietoti jaunos blokos.
• Bamperis ir novietots zemāk par ierasto līmeni, mainīta gaisa ieplūdes sistēma un miglas lukturi (vertikālie).
• Radiatora reste ir tāda pati kā arī 4.paaudzes Mondeo – Aston Martin stilā.

 


Gabarīti

 


Ford Fiesta ir vienmēr bijusi kompakta pilsētas automašīna, tāpēc arī jaunā sērija nav zaudējusi savu sākotnējo nozīmi.
1. Garums – 4,04 m.
2. Platums – 1,735 m.
3. Augstums – 2,493 m.
4. Klīrenss – 0,14 m.

 


Virsbūves stingrība salīdzinājumā ar tās priekšgājējiem kļuvusi par 15% augstāka. Paplašināta riteņu bāze, lai uzlabotu automašīnas stabilitāti uz ceļa. Bagāžnieku nevar nosaukt par ļoti ietilpīgu – līdz 292 litriem. Salokot aizmugures sēdekļus, bagāžnieka tilpums palielināsies līdz 1093 litriem.

 


Tehniskie parametri

 


Jaunās Ford Fiesta līnijā pircējam būs pieejami 7 dzinēja veidi, kā arī 2 pārnesumu kārbu veidi:
1. 6-pakāpju mehāniskā ātrumkārba.
2. Klasiskā 6-pakāju automātiskā (hidromehāniskā).
Visiem modeļiem ir priekšējā piedziņa. Dzinējam – 3 cilindri. Ford Fiesta standarta versija tiek piedāvāta ar motora tilpumu 1,1 l (70 un 85 zirgspēki). Tiek piedāvāta arī Fiesta ar šādu jaudu (zirgspēkiem):
• 100.
• 125.
• 140.

 


Ja pircējs dod priekšroku dīzeļdegvielai, Ford Fiesta ir pieejama ar 1,5 l dzinēju TDCi un turbopūti, kā arī ar Common Rail sistēmu. Šajā izpildījumā automašīnas jauda var būt 85 vai 120 zirgspēki.

 


Ar ko ir aprīkota

 


Neskatoties uz savu kompaktumu, Fiesta ir pamatīgi aprīkota: 9 drošības spilveni, divzonu klimatiskā kontrole, dažādi elektroniskie palīgi, SYNC3 multimedijs, automātiskās parkošanās ierīce, PREMIUM līmeņa audiosistēma un pat kruīza kontrole ST-Line opciju paketē.
Lai uzzinātu, kādas vēl īpatnības noslēptas aiz Ford Fiesta pievilcīgā eksterjera, mēs vērsāmies pēc palīdzības pie ekspertiem, kas veikuši testa draivus ar šo automašīnu.

 


Ekspertu viedoklis par Ford Fiesta ST

 


1. Kopējais iespaids
Neskatoties uz mazajiem gabarītiem, automašīnai ir 3 braukšanas režīmi: normal, sport un track. Pēdējo režīmu testa draivā izmantot neizdevās, jo nebija piemērota ceļa seguma. Pilsētas trasē šāda auto vadīšanas stila izmantošanu var uzskatīt pat par bīstamu, jo atslēdzas drošības sistēma. Pirmajās braukšanas sekundēs spilgtas sajūtas izraisa skaņas aprīkojums – patiešām aizraujas elpa un ir redzams, ka pie šī Ford projektētāji ir kārtīgi piestrādājuši.

 


2. Dzinējs
Šajā modelī ir uzstādīts 3-cilindru dzinējs, un ražotājs informē, ka 1 cilindrs var patstāvīgi atslēgties, ja automašīna strādā ar minimāliem apgriezieniem. Kopumā ST modelis ir aprīkots ar 200 “zirgspēkiem”, tāpēc ieskrienas līdz 100 km/stundā 6,5 sekunžu laikā.

 


3. Normal braukšanas režīma apskats
Šajā režīmā šāda auto īpašnieki brauks lielāko braukšanas daļu. Bet pat šāds pārvietošanās dinamikas sākuma līmenis izraisīja pozitīvu emociju vētru. Pārvietošanās notiek ļoti plūstoši un kvalitatīvi, automašīna viegli atsaucas uz visām izmaiņām un vienkārši sajūsmina autovadītāju. Trešajā ātrumā var bez pūlēm ieskrieties līdz 140 km/h. Gandrīz ar katru ātrumu iespējams nobraukt līdz 6000 km. Neskatoties uz to, ka tas tomēr ir normal režīms, ir jūtams sportisks braukšanas stils.

 


Viena no tieši šī ST modeļa īpatnībām – jauna, speciāli izstrādāta aizmugures balstiekārta ar modificētām atsperēm. Šis jaunums ļauj kvalitatīvāk un vieglāk veikt pagriezienus. Šajā brīdī automašīna it kā piespēlē autovadītājam, ienirstot pagriezienā.

 


4. Testa draivs sport režīmam
Ieslēdzot šo braukšanas režīmu, nav krasi jūtama turbīnas palaišana. Radikālas izmaiņas nav novērotas, bet vienlaicīgi jūtams, cik smaga kļūst stūre. Tomēr netiek zaudēta atpakaļsaikne no iegūtās dinamikas. Uzņemot ātrumu uz ārpilsētas ceļa, ir skaidri redzama jaudas potenciāla rezerve. Citiem vārdiem sakot, pat nelielā ieskrējienā ir sajūta, ka automašīna spēj vairāk. Gāzes pedālis sport režīmā kļūst vēl jutīgāks un reaģē uz katru kājas nospiediena milimetru. Turbīnas ieslēgšanu sāk just pie 3500 apgriezieniem.

 


5. Patēriņš
Testēšanā mēs izmantojām dažādus braukšanas režīmus un vadīšanas stilus, tāpēc mūsu patēriņš bija 10 l uz 100 km. Bet var ar pārliecību teikt, ka nesteidzīgā ritmā normal režīmā izdosies ieekonomēt līdz 7 l uz 100 km.

 


Tirgū šādas jaunas automašīnas cena svārstās no 16 līdz 30 tūkstošiem eiro, lietotas – no 3000 eiro. Lai kādu lēmumu jūs arī nepieņemtu attiecībā uz iegādes metodi, jums vienmēr ir pieejama palīdzība kredīta vai līzinga veidā.

 

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem